Trwa ładowanie...
Przejdź na

Andrzej Duda: "Kocham żonę. Odprowadzam za nią składki ZUS"

530
Podziel się

"Ogromnie ją kocham. Rolą pierwszej damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża".

Andrzej Duda: "Kocham żonę. Odprowadzam za nią składki ZUS"
bCZmWXIl

Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Korhnauser-Duda ostatnio nie pojawiają się zbyt często razem. Pierwsza Dama nie towarzyszyła mężowi podczas obchodów 6. rocznicy katastrofy smoleńskiej przed Pałacem Prezydenckim. Na szczęście zastąpiła ją tam Marta Kaczyńska. W końcu pojawiły się nawet plotki o rozwodzie. W małżeństwie Dudów podobno nienajlepiej działo się jeszcze przed kampanią prezydencką, a po zaprzysiężeniu sytuacja jest jeszcze bardziej napięta.

Pierwsza Dama chyba nie do końca podziela poglądy prezesa PiS-u i swojego męża. Nie chce wypowiadać się na tematy polityczne, nawet po zachętach ze strony kobiet zaniepokojonych obywatelskim projektem zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej.

W rozmowie z redaktorem naczelnym Super Expressu prezydent Andrzej Duda zapewnia, że nadal kocha żonę.

bCZmWXIn

Mam wspaniałą, mądrą, bardzo dobrą żonę, którą ogromnie kocham. Jesteśmy normalnym małżeństwem. W małżeństwie są spory o różne kwestie, o wychowanie dzieci, o to, jak się zachować w danym momencie, jeśli chodzi o sprawy domowe, o to, jak wydać domowe pieniądze. Są spory o różne rzeczy i to jest naturalne. Każde z nas ma swoje poglądy na wszystkie sprawy - wyjaśnia prezydent. Moja żona funkcję Pierwszej Damy wykonuje wzorowo. Jest osobą bardzo niezależną i to, że nie zabiera od początku głosu w sprawach politycznych, jest jej decyzją. Nie było łatwo jej przekonać do tej roli. Ale uznałem, że będzie wspaniałą Pierwszą Damą. Rolą Pierwszej Damy nie jest robienie polityki, bo to rola męża. Pierwsza Dama jest osobą, którą powinna się starać świadczyć dobro. I moja żona to robi. Przyjęła sobie dwa obszary: sprawy społeczne, w tym przede wszystkim charytatywne, i kwestie edukacyjne.

Prezydent pochwalił się także, że, chociaż jego żona nie pobiera pensji, to on osobiście odkłada ze swojej na jej przyszłą emeryturę.

Do 10. każdego miesiąca odprowadzam mojej żonie z mojego wynagrodzenia składkę na ZUS - wyjaśnia w tabloidzie.

bCZmWXIt
bCZmWXIu
bCZmWXIO
KOMENTARZE
(530)
barney stinso...
4 lata temu
placi za nia zus... coz za mestwo... kazda kobieta o tym marzy...
gość
4 lata temu
Najbardziej zniewalające wyznanie miłości:)
Gość
4 lata temu
A rodzenie dzieci z gwałtu to nie są sprawy społeczne?
bCZmWXIP
Gość
4 lata temu
Romantyk z Koziej Wolki. Skladki za nia odprowadza...
Gość
4 lata temu
Zenujacy maliniak. Kukla po prostu nie facet
Najnowsze komentarze (530)
gość
4 lata temu
Pani Agato nie pasuje Pani do tego chłamu politycznego Pani meza i do tego zwariowanego Kaczora ,widac ,ze Pani jest normalna osoba,ale cóż coś za coś,zycze Pani powodzenia i szczescia.
gość
4 lata temu
Na oko widać baba go lejemarionetka
hanka
4 lata temu
Uważam że Prezydentowa ma coraz gorszą FRYZURĘ. W czasie kampanii były fajnie wycieniowane, kolor odświeżony a teraz płaskie, bez wyrazu, postarza ja takie ułożenie włosów. Chyba że zapuszcza i to taki okres przejściowy. Acha i makijaż tez zły. Ma małe oczy a te krechy na dole z uporem maniaka maluje-bez sensu. elegancko się nosi, ciekawe kreacje, ale jakoś tak sztywno stoi, nie widzę swobody, tylko napięcie. Ładnie się uśmiecha to ujmuje.
gość
4 lata temu
czy na pewno Duda płaci ZUS,czy jego kancelaria,a swoja główkę też ubezpieczył bo coś mu włosów ubywa nie wspomnę o rozumie
gość
4 lata temu
coraz bardziej mi żal pani Agaty, niestety błędy młodości bywają uciążliwe. A za te nocne popisywanie z jakmś "leśnym" czymś tam to nie tylko ZUS musiałby mi płacić
gość
4 lata temu
czy pan kocha czy nie kocha to pana sprawa a nie społeczeństwa
Gryzelda
4 lata temu
wszyscy się śmieją... a której z Was, głupie kury mąż składkę do ZUS odprowadza?? Może to i śmieszne, ale jakie ważne.
wiki
4 lata temu
Za free będzie Pierwszą Damą?
bCZmWXIH
gość
4 lata temu
Kto powiedzial Andrzej D**a???!!!!
gość
4 lata temu
A co z pana oświadczeniem z wizyty w Otwocku? Cytuję "sankcjom będą podlegać wszelkie nieuczciwe działania ,ponieważ w Polsce nie ma już na nie miejsca.Może się pan prezydent w końcu z tego wywiąże i ukarze oszukańcze banki?Bo ludzie czekają na wywiązanie się też z obietnic przedwyborczych.Inne państwa mogły to zrobić i banki tam nie splajtowały, tak jak nas się oszukuje .Co to za rząd który nie słucha własnych obywateli.
gość
4 lata temu
Palanty
gość
4 lata temu
kocha bo płaci za nią składki ale wyznanie !!! żenada ....
gość
4 lata temu
a jak płaci składki ZUS trzeba zdaje się prowadzić działalność gospodarczą. A jaka działalność prowadzi Pani prezydentowa???
gość
4 lata temu
No to żenada, jedno zdanie a jak wiele mówi o człowieku.
...
Następna strona
bCZmWXJj