Trwa ładowanie...
Przejdź na

NAJGORSZE BUTY!

1139
Podziel się

Ludzie, cieszcie się, że nie mieszkacie w Ameryce.

NAJGORSZE BUTY!
bDyZBluJ

To, wbrew obiegowym opiniom, kraj bezguścia, kiczu, brudu i biedy. (Tym z Was, którzy wierzą wciąż w mit wspaniałych i bogatych Stanów, polecamy wizytę w jakimkolwiek dużym mieście, gdzie brudni i nieszczęśliwi bezdomni zaczepiają Cię na ulicy, mówią coś z szaleństwem w oczach. Obrazki nie do wyobrażenia w Warszawie w 2008 roku. Nie wierzycie? Czy wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce?)

Nawet w enklawach absolutnego bogactwa Amerykanie skażeni są wszechobecną tandetą i bezguściem. Wychodzą na przykład z domu w takich butach. Czym to można wytłumaczyć?

Jeżeli to jest modne, to nie wolno być modnym. Pamiętajcie - Tomek Jacyków jest modny. Moda nie jest ŻADNYM wytłumaczeniem.

bDyZBluL
bDyZBluR
bDyZBlvm
KOMENTARZE
(1139)
Donald Tusk
13 lat temu
taka jest tam moda k****u
gość
13 lat temu
jaka Ty Perła jesteś g****a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gościana
13 lat temu
Brzydkie buciory, tak jak brzydka jest L**a. A do tego taka g****a....
bDyZBlvn
Syrenka
13 lat temu
z tym artykulem jestescie zalosni!!! status zycia w ameryce ma zalezec od jakies prymitywnej l***i!!! prosze was jak nie macie o czym pisac to nie piszcie wcale!!!
gość
13 lat temu
o f**k
Najnowsze komentarze (1139)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
12 lat temu
kur.wa to ze mieszka w ameryce to dlatego ma brzydkie buty? wam sie nie podobaja inym sie bd. mi osobiscie trakze nie przypadly do gustu ale to jej sprawa jak chodzi ubrana!
gość
13 lat temu
zgadzam sie w 100%
Sylia
13 lat temu
Kto to wyprodukował chyba jakiś ślepiec!!
golola od gor...
13 lat temu
Śmiechowe ale nie tylko to sie liczy ważne ze wogóle miała buty na sobie luzik:O:P
ozz
13 lat temu
bedzie hit
gość
13 lat temu
o fuj!
gość
13 lat temu
ale wiejski buty!
bDyZBlvf
kl
13 lat temu
haaa jej tyleczek jeszcze lepszy hah
gość
13 lat temu
mogłąby zadabac o piety
gość
13 lat temu
ale zes przytyła kobieto .....
gość
13 lat temu
jakie smieszne buty i nie wiem czy ja bym je ubrała jak bym byla w ameryce !!!!!!!!!!! ale jakby byly w polsce to napewnonie hahahahahahahahahahahahaha
hamerykanka
13 lat temu
a ja mieszkam sobie w usa i bardzo mi z tym wygodnie ze nawet do pobliskiego sklepu moge sobie wyjsc "prosto z lozka" bez pindzenia sie przed lustrem pol dnia i nikt nie patrzy na mnie jak na kosmite!!Tu jest typowy luz i pelna wyrozumialosc na ludzkie gusta i zachcianki.To Twoj wybor co rano zalozysz na siebie bez przejmowania sie CO POWIEDZA LUDZIE ...I to mi sie podoba a Wam nie musi...kwestia wygody i podejscia!!heh:-)
gZiuta
13 lat temu
Niezła gladiatorka :D
...
Następna strona
bDyZBlvH