Nowy partner Weroniki Rosati jest żonaty!

381
Podziel się

"Robert i jego żona już jakiś czas temu doszli do wniosku, że nie ma sensu ciągnąć fikcji".

Nowy partner Weroniki Rosati jest żonaty!

Dopiero Robertowi Śmigielskiemu, ortopedzie i ekspertowi Dzień Dobry TVN udało się przekonać Weronikę, że warto jeszcze raz zaufać mężczyźnie. Poznali się kilka lat temu przez wspólnych znajomych.

Oboje pamiętają ten moment, ale wtedy jeszcze nie było mowy o zauroczeniu - wspomina znajomy pary w rozmowie z Fleszem. Na początku to była taka zwykła znajomość, jakich na salonach nawiązuje się wiele.

2 lata temu znowu się spotkali. Weronika poprosiła Śmigielskiego, by wyleczył kontuzjowaną stopę jej ówczesnego narzeczonego. Po rozstaniu Weroniki z Piotrem, ona i Śmigielski jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie.

Wiedział, że Weronika potrzebuje wsparcia. I to nie tylko z powodu chorej nogi - wspomina informator gazety. Przeżywała przecież rozstanie z Piotrem. Spędzali ze sobą dużo czasu i w końcu Robert stracił dla niej głowę.

Już po kilku tygodniach związku zdecydowali się zamieszkać razem. Podobno Weronice nie przeszkadza dzieląca ich 18-letnia różnica wieku, ani to, że Śmigielski ma czworo dorosłych dzieci. On zaś obiecał nie kręcić nosem na jej częste wyjazdy do Stanów Zjednoczonych.

Robert doskonale rozumie, że Weronika żyje w wiecznych rozjazdach. Sam często ma wykłady i sympozja w Ameryce - komentuje znajomy pary w rozmowie z Faktem. Podobnie jak Weronika robi światową karierę. Wyjeżdża równie często jak ona, jeśli nie częściej.

Jest tylko jeden problem. Wbrew temu, co pisały tabloidy, Śmigielski nie jest rozwodnikiem. Jest ciągle żonaty. Jednak podobno żona go nie rozumie i wcale ze sobą nie śpią. Znajomi pary zapewniają, że Weronika nie rozbiła rodziny.

Robert i jego żona już jakiś czas temu doszli do wniosku, że nie ma sensu ciągnąć fikcji. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie - ujawnia we Fleszu koleżanka lekarza. Jestem pewna, że obejdzie się bez kłótni i publicznego prania brudów.

Podobno rozwód ma odbyć się jeszcze w tym roku.

KOMENTARZE
(381)
Gość
4 lata temu
Pamiętajcie o cytologii.
m
4 lata temu
fajna dziewczyna tylko zawsze pechowo trafia na facetów
Gość
4 lata temu
Kolejny kochaś, jakoś cieżko uwierzyć że coś z tego wyjdzie
gość
4 lata temu
nie widać aż takiej rożnicy
ja
4 lata temu
Dlaczego ona gustuje w starcach?
Najnowsze komentarze (381)
mis
rok temu
Bardzo lubię Weronike i jej się w zyciu jeszcze poszczędci Weronika jesteś piękna
gość
rok temu
To on nie ma jeszcze rozwodu? Czyli Wera puszczala sie z zonatym, dramat, takie dawajki odpowiednio sie nazywa
Doscjej
rok temu
Ale toto puste.nadete. zrozumiałe jak nie wiem co.norm.zajob. uważa że najpiękniejsza? A który to już w kolejce?ilu jeszcze zaliczy.kolekcjonerka
gość
rok temu
DLACZEGO ZAWSZE WYBIERA TATUSIÓW
xxx
2 lata temu
skąd te pustaki się biorą?
Gość
2 lata temu
Nie fajnie jak wolne kobiety rozbijają cudze małżeństwa to nie zwiastuje długiego i szczęśliwego związku .
Gość
2 lata temu
Nie fajnie jak wolne kobiety rozbijają cudze małżeństwa to nie zwiastuje długiego i szczęśliwego związku .
Gośćbabulak
2 lata temu
Facet po liftingu, az kapie od botoksu i wypelniaczy. Do tego ufarbowane włoski i zarost takze przyciemniony w czarny szpic. Odziany w przyciasne wdzianka, upozowany na mięśniaka z daleka może udawac ragazzo... ale blizej to skonsumowany starszawy facio. Prawdziwy dzieciorób. Tylko dzieci żal, bo każde chciałoby prawdziwego tatusia, który nie lata za d...pami nawet młodymi.
Gość
2 lata temu
Wygląd łatwej panienki a i życiorys bogaty w facetów...
Krysiunia
2 lata temu
Jakby mało było wolnych facetow albo zono go nie rozumie!!!Werka mało było mezczyzn w okolicy? Zawiodłas mnie ardzo!!!!
gość
2 lata temu
ale pikna co ...cud
gość
2 lata temu
Reputacja obojga - 0
gość
2 lata temu
z braku laku dobry kit , p*********a
gość
2 lata temu
A jak się nie wybrzydza to się z gow nem na lata ląduje i potem zostaje już tylko zdradzać go z przystojnymi kolegami z pracy.
...
Następna strona