Doda z "rogami" i torebką z ogonem (ZDJĘCIA)
Modna Dorota spaceruje po Warszawie z ładną menedżerką.
Co jakiś czas Doda znajduje "nowy pomysł na siebie". Niedawno nie rozstawała się w kolczykiem w nosie i nieustannie nosiła biżuterię na głowie. Teraz natomiast nosi małe różki ze splecionych włosów na czubku głowy. Wygląda lepiej niż znana z okazałych rogów Sarsa, ale nie jest to chyba wyjątkowe osiągnięcie.
Wczoraj Doda i jej ładniejsza od niej menedżerka wybrały się razem na spacer po Warszawie. Na kawę wyszła ubrana w czarną długą sukienkę, do której dobrała Chanelkę z doczepionym futrzanym ogonem.
W tej stylizacji też zrobiłaby "furorę" podczas Paryskiego Tygodnia Mody?
Przypomnijmy: Doda spaceruje po Paryżu (ZDJĘCIA)