Doda na różowym rowerze z Anetką (ZDJĘCIA)
Zobaczcie, jak trafiła "za trzy" - kubeczkiem do kosza na śmieci.
Przez kilkanaście lat funkcjonowania w show biznesie Doda nie zjednała sobie zbyt wielu przyjaciół. Przyjaźni się w zasadzie z dwiema osobami: Anetą Radzimirską, którą poznała na jednym ze swoich koncertów oraz z Mariuszem Ząbkowskim, który dorabia sobie jako jej sobowtór, "Dżaga".
Nasz czytelnik spotkał ją wczoraj w towarzystwie Anety - jeździły razem na rowerach. Różowy rower Rabczewskiej, z dużym koszem od razu rzucał się w oczy.
Po wypiciu wody z plastikowego kubeczka, Doda rzuciła nim do kosza w trakcie jazdy, co bardzo ją ucieszyło.