Trwa ładowanie...
Przejdź na

Liam Hemsworth potwierdza zaręczyny z Miley: "Prawda wyszła już na jaw"

77
Podziel się

Aktor przyznaje, że rozstanie było im potrzebne.

Liam Hemsworth potwierdza zaręczyny z Miley: "Prawda wyszła już na jaw"
bDJsHRKd

W 2010 roku na planie filmu The Last Song doszło do romantycznego spotkania. Miley Cyrus poznała Liama Hemswortha. Gwiazdorzy szybko zostali para i w maju 2012 roku ogłosili swoje zaręczyny. Związek aktora i skandalistki nie przetrwał jednak najprawdopodobniej z powodu zdrady Liama. Po pięciu latach para znowu się zeszła i najprawdopodobniej odnowiła zaręczyny. Kilka razy Liam i Miley zostali już razem przyłapani przez paparazzi, ale żadne z nich nie komentowało związku.

W najnowszym numerze magazynu GQ Hemsworth zdawkowo skomentował plotki na temat ponownych zaręczyn, a nawet ślubu z Cyrus. Aktor zapytany o to, czy faktycznie Miley zostanie jego żoną, a także dlaczego rozstali się pięć lat temu odparł:

To był bardzo trudny moment dla nas obojga. Ale wtedy oboje zmierzaliśmy w zupełnie inną stronę i to się musiało stać. Byliśmy bardzo młodzi i to była dobra decyzja. Oboje potrzebowaliśmy przerwy.

bDJsHRKf

Ludzie szybko zorientowali się co się dzieje - dodał. Nie musimy się już ukrywać, ani tego komentować. Prawda wyszła już na jaw.

bDJsHRKl
bDJsHRKm
bDJsHRKG
KOMENTARZE
(77)
Gość
5 lata temu
To dobrze. Może teraz się ogarnie.
gość
5 lata temu
zawsze mnie irytowało powiedzenie - on moze miec kazdą
gość
5 lata temu
zerwali przeciez w 2013 wiec to 3 lata a nie 5 temu.
bDJsHRKH
monika
5 lata temu
Miley stoczyła się przez Liama tzn. dlatego, że się rozstali. Dla mnie to oczywiste.
Gość
5 lata temu
Czy on naprawdę chce poślubić kobietę, której vagine i cy*ki widzieli juz wszyscy ? Szok !!stać go na dużo lepsza i skromniesza.
Gość
5 lata temu
Ciekawe czy gdyby nie jej majątek to byliby razem , zauważyłam ostatnio że mężczyzni stali się większymi materialistami niż kobiety , a to już zakrawa o prostytucję , niestety .
dziewczyna
5 lata temu
Wspaniale,że znów są razem. Tworzą super parę. Miley to naprawdę wyjątkowa i mądra kobieta. To jak się zachowywała,ta cała,, era skandalistki'' pomogła jej zyskać rozgłos. Każdy ma jakiś sposób na bycie na językach, Harry Styles obcina włosy, Bieber rzuca Gomez a Kim Kardashian wrzuca gołe foty na insta. Każdy kombinuje jak się wybić. Miley też taki sposób znalazła.... Liam i Miley to super para i dowód, że stara miłość nie rdzewieje. Trzymam za nich kciuki 👌
gość
5 lata temu
Toksyczna miłość.
paw
5 lata temu
Ona musi miec w sobie cos, bo za ładna nie jest, a Liam owszem
gość
5 lata temu
Szkoda mi go. Ciekawe kiedy rozwód
gość
5 lata temu
W 2012 zaręczyli się i rozstali... OK po PIĘCIU latach wrócili do siebie... to który rok My mamy???????
Gość
5 lata temu
Pudelku matma u ciebie lezy
gość
5 lata temu
co on w niej widzi...
bDJsHRKz
gość
5 lata temu
Ktory facet nie wroci do dziuni wiedzac ze ta pozwala mu na pakowanie do doopy?
...
Następna strona
bDJsHRLb