Środa 15.06.2016 12:10

Tak zmieniała się twarz Meg Ryan (ZDJĘCIA)

Meg Ryan operacje plastyczne Meg Ryan

W latach 90. Meg Ryan zyskała przydomek "królowej komedii romantycznych". Była jedną z kilku aktorek, które zapracowały na popularność gatunku. Filmy z jej udziałem, takie jak: Kiedy Harry poznał Sally, ze słynną sceną udawanego orgazmu, czy Bezsenność w Seattle oraz Francuski pocałunek stały się przebojami dwóch kolejnych dekad.

Ryan, filigranowa blondynka z zadartym noskiem, uosabiała wszystkie cechy tak zwanej dziewczyny z sąsiedztwa, która w odróżnieniu od gwiazd poprzedniej epoki zamiast posągowego piękna miała mieć dziewczęcy urok, talent komediowy i to "coś". Niestety, żeby nie wypaść z obiegu aktorka próbowała "zatrzymać czas" przy pomocy medycyny estetycznej. Z królowej komedii stała się "królową botoksu", co podobnie jak w przypadku Renee Zellweger zniszczyło jej karierę. Przestała grać 6 lat temu, a zeszłoroczna próba powrotu w roli reżyserki nie powiodła się.

Każde z publicznych wystąpień 54-letniej Ryan wzbudza od kilku lat konsternację wśród jej dawnych fanów. Tym razem pojawiła się na wręczeniu nagród Tony z maską zamiast twarzy. Zobaczcie, jak się zmieniła.

« Poprzednie 1/17

Meg Ryan (1998 - 2012)

2Meg Ryan (1998 - 2012)