Gwiazdy kibicują Serenie Williams podczas Wimbledonu (ZDJĘCIA)

Amerykanka zdobyła 22. tytuł wielkoszlemowy tytuł w singlu.

1 z 11Beyonce i Jay-Z

Obraz

Wczoraj Serena Williams pokonała Andżelikę Kerber i zdobyła 22. wielkoszlemowy tytuł w singlu. Triumfatorce meczu w Londynie kibicowała cała plejada gwiazd. Na trybunach siedziała Beyonce i Jay-Z, którzy w trakcie spotkanie dopingowali Serenę i rozmawiali z jej mamą. Po zwycięstwie Williams piosenkarka i producent cieszyli się razem z jej rodziną.

Na meczu pojawiła się także 41-letnia Heidi Klum z swoim 28-letnim kochankiem, Vito Schnabelem. Para momentami była bardziej zajęta sobą niż grą w tenisa. Fotoreporterzy przyłapali ich na pocałunkach i innych czułościach. Największe poruszenia w mediach wywołało pierwsze od dawna wspólne wystąpienie Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Zobaczcie jak gwiazdy kibicowały Serenie Williams.

2 z 11Beyonce i Jay-Z

Obraz

3 z 11Beyonce i Jay-Z

Obraz

4 z 11Beyonce i Jay-Z

Obraz

5 z 11Beyonce i Jay-Z

Obraz

6 z 11Heidi Klum i Vito Schnabel

Obraz

7 z 11Heidi Klum i Vito Schnabel

Obraz

8 z 11Heidi Klum i Vito Schnabel

Obraz

9 z 11Iriny Shayk i Bradley Cooper

Obraz

10 z 11Iriny Shayk i Bradley Cooper

Obraz

11 z 11Iriny Shayk i Bradley Cooper

Obraz
Wybrane dla Ciebie