Żona Durczoka miała zeznawać w sądzie. "Nie dostała wezwania"

71
Podziel się

"W przeciwieństwie do moich przeciwników, którzy opluwają mnie na prawo i lewo, nie będę niczego komentował".

Żona Durczoka miała zeznawać w sądzie. "Nie dostała wezwania"

Wczoraj w Warszawskim Sądzie Okręgowym odbyła się kolejna rozprawa z powództwa Kamila Durczoka przeciwko tygodnikowi Wprost. Tym razem dziennikarz domaga się 2 milionów odszkodowania za zniesławienie. Chodzi o dwa artykuły, opublikowane na początku zeszłego roku. W jednym z nich autorzy ujawnili bulwersujące zwyczaje panujące w redakcji Faktów, z molestowaniem i mobbingiem włącznie. Nie podali wprawdzie nazwiska osoby, która dopuściła się takiego zachowania, jednak Omenaa Mensah ujawniła wtedy, że "tak jak wszyscy wiedzą, o kogo chodzi".

W drugim artykule, zatytułowanym Ciemna strona Kamila Durczoka opisano prywatne rozrywki dziennikarza, sugerując, że należy do nich zażywanie narkotyków, oglądanie twardej pornografii, również zoofilskiej i noszenie szpilek. Zobacz: "Wprost" o "ciemnej stronie Durczoka": "BIAŁY PROSZEK, akcesoria erotyczne, FILM ZOOFILSKI..."

Durczok, który w wyniku wewnętrznego śledztwa TVN-u stracił pracę, pozwał Wprost o 7 milionów za artykuł o "ciemnej stronie" i 2 miliony za tekst o molestowaniu. Na początku maja sąd uznał jednak 7 milionów złotych za kwotę zbyt wygórowaną i szkody wizerunkowe poniesione przez Durczoka wycenił na pół miliona. Przy czym, jak podkreślił wydawca tygodnika, sędzia nie oceniał prawdziwości zamieszczonych informacji lecz tylko to, czy można było je ujawnić. Obecnie toczy się postępowanie w drugiej sprawie. Wczorajsza rozprawa nie przyniosła rozstrzygnięcia. Kamil jednak i tak sprawiał wrażenie zadowolonego, że znów znalazł się w centrum zainteresowania: Wyluzowany Kamil Durczok na kolejnej rozprawie (ZDJĘCIA)

Spośród siedmiu powołanych świadków w sądzie pojawiło się tylko dwoje: wydawca Faktów TVN Grzegorz Jędrzejowski oraz dr hab. Katarzyna Popiołek. Jak informuje Fakt, zeznania miała także złożyć żona Kamila, Marianna Dufek-Durczok, ale nie pojawiła się w sądzie. Jak donosi tabloid, nie otrzymała wezwania.

Durczok po opuszczeniu sali oświadczył, że nic nie powie.

W przeciwieństwie do moich przeciwników, którzy opluwają mnie na prawo i lewo przyjąłem zasadę, że nie będę niczego komentował - zapowiedział czekającym na niego fotoreporterom. Studiowałem prawo i uczono mnie, by do momentu zapadnięcia wyroku, nie wynosić niczego poza salę sądową. Będę więc milczał.

KOMENTARZE
(71)
gość
4 lata temu
o****h, który wykorzystuje swoją przewagę i molestuje w pracy rodem z zacofanego, biednego kraju.
Gość
4 lata temu
Stara g****a baba. On posuwał prostytutki, a ona go broni jak lwica. I*****a bez dumy, za to pewnie z hivem w prezencie od mężusia.
gość
4 lata temu
Z czego ta kobieta sie cieszy... Ma męża z którym juz mało kto chciałby pracować - pewnie tylko takie wieprze jak on. Życie z nim pewnie tez kolorowe nie jest.
Gość
4 lata temu
A ja coraz bardziej wierzę tym kobietom! I myślę co teraz muszą czuć widząc tą uśmiechniętą mordę! :-(
gość
4 lata temu
d***l, nawet nikt go obesrac nie ma ochoty
Najnowsze komentarze (71)
gość
4 lata temu
Dobrana para zboczeniec i popleczniczka
gość
4 lata temu
Nie mogę na niego patrzeć i na ta jego zakłamana zonę.
gość
4 lata temu
Dobrze,że odszedł Pan z tej durnej stacji.
Gość
4 lata temu
Ta biedna kobieta ośmieszona na cały kraj,mężuś wielbiciel prostytutek,innych kobiet i dobrej zabawy,wyrzucił ją ze swojego życie bo brzydka bo stara,bo nieatrakcyjna towarzysko i mało inteligentna.A ta bez honoru i szacunku do samej siebie łasi się do niego jak tylko może.Obrzydliwe
K-KUBA
4 lata temu
Czy sądy są ślepe - czy to zasługo temidy ? Tak prostych spraw nie potrafią załatwić ? Brak słów.
gość
4 lata temu
ha ha czy ty bylas tam jak bzykal prostytutki mialas zeznawac hi hi..
lolo
4 lata temu
w TVN nie trzeba żadnej molestować same prowokują dziwna stacja
Gość
4 lata temu
Śląsk-to nie jest polska !!!!
Gość
4 lata temu
Teraz fotki z żoną ,jak może ta kobieta z nim teraz byc ?
Gość
4 lata temu
Ale z niego śląski buchaj pblech
Gość
4 lata temu
A Durczokowa co miala zeznawac ze maz ja zdradzal zenada
gość
4 lata temu
Pycha , zarozumialstwo i wiara,że wszystko można-już niejeden się na tym przejechał. Żony mi nie szkoda , jak trzeba kochać forsę żeby się tak dać poniżyć przed całą Polską ,zrobił z niej starą szkapę na która można zawsze wskoczyć po zrzuceniu przez wierzchowca.
gość
4 lata temu
on nie ma studiów jełop jeden !!!
gość
4 lata temu
obleśny dupczok
...
Następna strona