Doda wygina się w windzie (FOTO)

Sfotografowała się w nowych ubraniach. Lepiej niż Woliński?

Obraz

Od głośnego związku i jeszcze głośniejszego rozstania z Emilem Haidarem Doda nie może ułożyć sobie życia. W międzyczasie musiała się jeszcze stawić w sadzie, by rozwiązać sprawę z Agnieszką Szulim. Niestety, wyrok okazał się niekorzystny dla Rabczewskiej, która będzie musiała odbyć prace społeczne.

Na co dzień Dorota zajmuje się przygotowaniami do kolejnych koncertów i robieniem sobie zdjęć. Ostatnio sfotografowała się w windzie, pozując z lilią. Wzięła najwyraźniej przykład z Dawida Wolińskiego, który zaczyna każdy dzień od selfie w windzie swojego apartamentu.

Zobaczcie, jak wygląda. Lepiej niż Woliński?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Doda w wianku na głowie wsiada do porsche

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą