Doda wygina się w windzie (FOTO)
Sfotografowała się w nowych ubraniach. Lepiej niż Woliński?
Od głośnego związku i jeszcze głośniejszego rozstania z Emilem Haidarem Doda nie może ułożyć sobie życia. W międzyczasie musiała się jeszcze stawić w sadzie, by rozwiązać sprawę z Agnieszką Szulim. Niestety, wyrok okazał się niekorzystny dla Rabczewskiej, która będzie musiała odbyć prace społeczne.
Na co dzień Dorota zajmuje się przygotowaniami do kolejnych koncertów i robieniem sobie zdjęć. Ostatnio sfotografowała się w windzie, pozując z lilią. Wzięła najwyraźniej przykład z Dawida Wolińskiego, który zaczyna każdy dzień od selfie w windzie swojego apartamentu.
Zobaczcie, jak wygląda. Lepiej niż Woliński?