Doda wygina się na Majorce

Zobaczcie, jak spędza wakacje.

Obraz

Wakacje są dla polskich wykonawców wyjątkowo zapracowanym okresem: zarabiają na występach w różnych częściach kraju, najczęściej na opłaconych z budżetu samorządów - czyli nas samych festynach, obchodach i świętach. Przez wiele lat królową takich koncertów była Doda, która latem potrafiła objechać niemal całą Polskę.

Najwyraźniej jednak w tym roku Dorota ma mniej pracy. W środku sezonu wybrała się bowiem na urlop na Majorkę, który relacjonuje na swoim profilu na Instagramie.

Zobaczcie, jak wypoczywa.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Doda w wianku na głowie wsiada do porsche

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą