Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda wrogiem Kościoła!

726
Podziel się

"Doda jest szkodliwa! Sieje spustoszenie w umysłach młodych ludzi" - grzmią księża.

Doda wrogiem Kościoła!
bCPmEMhx

Super Express wytoczył nowe działa w swojej wojnie z Dodą. Tym razem zapytał o zdanie na jej temat... księży.

Robienie sensacji ze swojego życia prywatnego, z kolejnych medialnych rozwodów jest przede wszystkim dramatem dla rodziny tej pani. Wywlekanie tego na światło dzienne i tylko po to, żeby zabłysnąć w mediach, jest karygodne - twierdzi ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

To widowisko i medialna błazenada nie budzi mojego szacunku. Oglądałem kiedyś jej popisy w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Sposób, w jaki oceniała wykonawców był bardzo złośliwy. Poprzez swoje zachowanie w jakimś stopniu sieje ferment w świadomości młodych ludzi. Niestety jest spora grupa, która się na tej artystce wzoruje i nieraz bezmyślnie naśladuje.

bCPmEMhz

Rozumiem, że ta dziewczyna może zaistnieć w świecie popkultury. Ale przy okazji wystąpów w programach publicystycznych przemykają się inne rzeczy. Jeśli ona ma się wypowiadać w sprawie rodziny i być autorytetem to mamy do czynienia z kompletnym zaburzeniem wszelkich standardów - wtóruje ksiądz Fidelis Maciołek. Moim zdaniem jest szkodliwa. Przede wszystkim dlatego, że spora grupa młodych ludzi zaczyna ją naśladować, cytować, podobnie się ubierać i co najgorsze - podobnie się zachowywać.

Absolutnie i zdecydowanie sieje spustoszenie w umysłach młodych ludzi. Wartości, które proponuje Doda dzieli przepaść od wartości chrześcijańskich i nauki Kościoła. Dlatego takich ludzi powinno się marginalizować.

Zabawne, że ci sami księża nie czują żadnego dyskomfortu wypowiadając się na łamach Super Expressu. To pismo aż ocieka chrześcijańskimi wartościami :)

bCPmEMia
KOMENTARZE
(726)
gość
12 lat temu
jestem nie wierzący, ale to prawda co księża mówią, ten p****k to DNO
Kate Mors
12 lat temu
Właśnie, r****k niech odda kasę, co radio ma ryja zbierało na robotników ze Stoczni - cała kasa przepadła w niewyjaśnionych okolicznościach.
gość
12 lat temu
POWALIŁO WAS! TO NIE ONA SIEJE SPUSZTOSZENIE TYLKO TEN PRZEBRANY ZA KSIĘDZA I WYJEŻDŻAJĄCY CO CHWILE NA KANARY R****K I TEN HANDLUJĄCY WIŃSKIEM JANKOWSKI. NIBY KSIĘŻA CZEMU NIE ZRZUCĄ SUTANNY? WTEDY MOGĄ PROWADZIĆ NAWET BURDEL TAK TRUDNO JEST UWIERZYĆ,ŻE ONI ZYJĄ W UBÓSTWIE!!! NAPRAWDĘ TRUDNO!
bCPmEMib
gość
12 lat temu
pusta g****a i wulgarna blondyna
Ancik
12 lat temu
ta doda jest g****a i fryzure ma jakby wpadła pod kosiarkę.jest zarozumiała i myśli tylko o sobie
Najnowsze komentarze (726)
gość
10 lat temu
doda to jakby nie patrzeć piękne ciało,zgrabne,jędrne i ponętne dla wszystkich samców.Doda doskonale zdaje sobie z tego sprawę, Nergal to tylko stopień do kariery.Martwy nergal to dopiero jazda do karieery, doda przejmie fanów,klubyi sympatyków. Na śmierci Nergala zarobi ona, i o to jej idzie.Doda kocha tylko siebie.Reszta pomaga jej w karierze, nie ma znaczenia żadna śmierć ważna dla niej tylko kariera i przejęcie fanów nergala.
Barbiela
11 lat temu
Dobrze Ksiądz mówi Brawo !!!!!-dla Księdza.
gość
12 lat temu
Wszystko robi tylko dla sławy...żal mi jej, ona jest szmaciarą.
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
FANI DODY
12 lat temu
jaa nie moge jaki problem znowu macie!!
gość
12 lat temu
teraz jasne ksieza powini zajac sie biblia anie DODA BO ONA JEST PERWERSYJNA oni ponoc swieci do diabla z ksiezami chetnie by sie z nia podupcyli
gość
12 lat temu
bCPmEMhT
gość
12 lat temu
doda gorszy ksiezy poniewaz wala konia przed jej plakatem
Karol Łatka
12 lat temu
fajna i ładna co nie
Karol Łatka
12 lat temu
zAKOCHAłem sie w Paulinie G. z vb jest fajna miła i ładna
Monika lenart...
12 lat temu
Zakochałam sie w macku Rugale z V klasy do 10 w Puławach
gość
12 lat temu
jak to powiedział kuba wojewódzki 'kościół bojkotuje dodę' . a co będzie, jak doda wezwie do bojkoty kościoła? ;p
gość
12 lat temu
jak lubisz dode to jestes głupiutka ja osioł]
...
Następna strona
bCPmEMiv