Doda wypina się w Hamburgu... (ZDJĘCIA)

Gołe pośladki, czerwone body i fryzura "na Sarsę". Zrobi w końcu międzynarodową karierę?

Obraz

W miniony weekend Doda pojechała do Hamburga, żeby wystąpić na tamtejszym Daf Bama Music Awards. Statuetki wręczano w ośmiu kategoriach - dla najlepszej płyty, piosenki, teledysku, duetu, wokalistki, wokalisty, artysty występującego na żywo i debiutanta. Dzięki głosom fanów wróciła do Polski z dwiema nagrodami: za najlepszy teledysk do piosenki Nie pytaj mnie oraz dla najlepszej polskiej wokalistki.

Na scenie Rabczewska zaprezentowała nową piosenkę, którą nagrała z Tomaszem Lubertem w ramach reaktywacji zespołu Virgin. Najwyraźniej po dość chudych latach solowej kariery doszła do wniosku, że najlepszy będzie powrót do sprawdzonych rozwiązań. Szkoda tylko, że nie będzie mogła wystąpić w kolejnym teledysku z Radziem, który znalazł już nową Dodę.

Doda wystąpiła w trzech kreacjach, wijąc się na tle wielkiego sztucznego serca. Zobaczcie, jak wypinała się do niemieckiej publiczności. Ma wreszcie szansę na karierę za granicą?

Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News
Obraz
© fot. East News

Najlepsze dekolty gwiazd 2016

Zobacz też:

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą