Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odnalazła się tajemnicza nieznajoma!

0
Podziel się:

Niestety, od 2 lat ma chłopaka. Daniel Radcliffe będzie niepocieszony.

Odnalazła się tajemnicza nieznajoma!

Niedawno pisaliśmy o tym, że ulubieniec nastolatek, Daniel Radcliffe, zakochał się w tajemniczej nieznajomej, którą spotkał w trakcie podróży do Australii. Pomimo tego, że aktor nie chciał oferowanej przez media pomocy, gazeta The Daily Telegraph rozpoczęła poszukiwania australijskiej dziewczyny.

Kobieta, która skradła serce Radcliffe'a sama odpowiedziała na zamieszczony w Internecie apel. Tajemnicza nieznajoma nazywa się Cassie McKay, ma 20 lat i pracuje w firmie ubezpieczeniowej.

Spotkałam Radcliffa tylko raz, w trakcie rozdania nagród Australian Film Institute. Rozmawialiśmy przez krótką chwilę, Daniel zdawał się być trochę speszony. Potem przez resztę wieczoru spoglądaliśmy na siebie. Byłam zafascynowana jego osobowością. Nie przypuszczałam, że mogłam mu się spodobać - wyznaje Cassie w wywiadzie dla brytyjskiej gazety.

Niestety McKay jest w udanym, dwuletnim związku z chłopakiem, z którym planują niebawem się pobrać. Jedyna pociecha dla Daniela to fakt, że dziewczyna wyraziła zgodę na spotkanie z aktorem, którego bardzo ceni za talent i osobowość.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie