Figurski chce wystartować w maratonie. "Następne czterdzieści lat będzie zdrowych"

87 reakcji
0
0
87
Podziel się

"Jestem przekonany, że mi się uda" - zapowiada dziennikarz.

Figurski chce wystartować w maratonie. "Następne czterdzieści lat będzie zdrowych"

Nieco ponad rok temu Michał Figurski trafił do szpitala z rozległym krwotokiem w głowie, którego przyczyną było pęknięcie naczynia krwionośnego, osłabionego wieloletnią cukrzycą. Lekarze przez kilka dni walczyli o jego życie, a po wybudzeniu ze śpiączki, o powrót do sprawności.

Mimo że prezenter wrócił niedawno do pracy i poprowadził program WidziMiSię w Polsat News, wylew którego doznał, spustoszył organizm dziennikarza.

Pomimo długotrwałej rehabilitacji, Figurski nadal zmaga się z niedowładem kończyn. Mimo to, stara się myśleć pozytywnie, a nawet planuje udział w maratonie.

Jest zdecydowanie lepiej, niż było. Wychodzę do kina, umawiam się z kolegami - mówi w wywiadzie dla Twojego Imperium. Oczywiście do pełnej sprawności jeszcze wiele mi brakuje. Ale naprawdę ciężko pracuję, żeby ręka i noga funkcjonowały jak kiedyś. Jestem pewny, że mi się uda. Zamierzam wystartować w maratonie w 2018 roku. Czy dam radę? W końcu skoro czterdzieści lat przeżyłem, nie dbając o siebie, to kolejnych czterdzieści będzie zdrowych.

Jednak, jak twierdzi magazyn, nieleczona cukrzyca zdążyła już wywołać nieodwracalne zmiany w organizmie prezentera, który prawdopodobnie do końca życia będzie skazany na przyjmowanie leków oraz dializy z powodu uszkodzonych nerek.

87
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(87)
Gość
3 lata temu
Facet popełnił w życiu parę głupot, ale widać, że choroba wpłynęła na jego spojrzenie. Życzę mu zdrowia.
gość
3 lata temu
Doceniajmy swoje zdrowie, tak szybko może odejść
gość
3 lata temu
Niech może najpierw skonsultuje to z lekarzami... Nie mówie już o tym, że bieganie takich odległości po asfalcie czy betonie niszczy stawy ale przede wszystkim wpływa źle na serce! Tak, na serce! Wystarczy poczytać najnowsze badania naukowe na ten temat. Najlepsze dla zdrowia są 40-50 minutowe biegi bądź szybkie spacery. Obsesja biegania maratonów jest napędzana przez wielkie koncerny bo to się dobrze sprzedaje.
Gość
3 lata temu
Nie wygląda dobrze, nie przepadam za nim ale życzę jemu zdrowia, a sobie tego zeby pudelek przestał o nim pisac
gość
3 lata temu
płaci za błędy młodości
Najnowsze komentarze (87)
gość
3 lata temu
czyżby to miały być rogate łapy na zdjęciu jeśli tak to ma tupot
gość
3 lata temu
pogieło go całkiem
gość
3 lata temu
rehehehe chyba na ukrainie
nn
3 lata temu
Panie Michale, oglądałam ostatnio Pana program... Proszę nie zasłaniać ust ręką...skoro wrócił Pan do pracy, to śmiało ....Było całkiem dobrze, a będzie jeszcze lepiej...Bez kompleksów.....Kto chce niech ogląda....
Gość
3 lata temu
Zdrowia
gość
3 lata temu
Panu już nic się nie uda,panie Michale.Nawet jakby następne 100 lat miałby pan przeżyć zdrowo.Nie doceniał pan tego co miał i wyszło jak wyszło......
gość
3 lata temu
"Następne czterdzieści" - dobry żart :D
Gość
3 lata temu
Cóż tak się stało ma piękna żonę córkę to zmacnia człowieka duże brawa dla żony jest piękna kobieta madra
Gość
3 lata temu
Co ten smiec pokazuje wsadz sobie w duupie te szatanskie rogi p****u
gość
3 lata temu
Moze to straszne doswiadczenie sprawi ,ze zrozumie ludzi, ktorzy sa w gorszym połozeniu, jak np te wysmiewane, wyszydzane przez niego Ukrainki. OBY! Oby stal się lepszym człowiekiem. Zyczę mu zdrowia i wiecej zrozumienia, empatii, a mniej zarozumialstwa i pychy.
Gość
3 lata temu
Nie przekonam się do tego gościa bo jest durny i butny
Gość
3 lata temu
Ledwo rękę podnosi ale znak szatana jest!!!
gość
3 lata temu
zdrowia mu życze!
gość
3 lata temu
Czyżby iluminata? Co oznacza ten gest?
...
Następna strona