Trwa ładowanie...
Przejdź na

Eliza Michalik apeluje o obowiązkową kastrację księży!

495
Podziel się:

"Już najwyższy czas na obywatelski projekt ustawy zakazującej mężczyznom operacji raka prostaty poza trzema wypadkami: groźbą śmierci, groźbą amputacji penisa i groźbą całkowitej impotencji". Da niektórym do myślenia?

Eliza Michalik apeluje o obowiązkową kastrację księży!

W zeszłym tygodniu Sejm definitywnie odrzucił projekt komitetu Ratujmy Kobiety, którego postulatem było m.in. zagwarantowanie kobietom prawa do przerwania ciąży do końca 12. tygodnia. Jednocześnie projekt wprowadzający bezwzględny zakaz aborcji bez względu na okoliczności poczęcia - w tym gwałt i kazirodztwo - trafił do dalszych prac sejmowych.

To wywołało falę sprzeciwu wśród i tak już oburzonych kobiet. "Czarny protest" w mediach społecznościowych przybrał na sile, a w kwestii zaostrzenia prawa antyaborcyjnego wypowiada się coraz więcej znanych osób, deklarując jednocześnie swoje poparcie dla akcji protestacyjnej.

Wśród nich jest dziennikarka Eliza Michalik, która postanowiła "odwrócić" sytuację i na swoim Facebooku opublikowała wpis postulujący o odebranie niektórych praw mężczyznom.

Sądzę, że już najwyższy czas na obywatelski projekt ustawy zakazującej mężczyznom operacji raka prostaty poza trzema wypadkami: groźbą śmierci, groźbą amputacji penisa i groźbą całkowitej impotencji. Oczywiście nawet w tych wypadkach lekarz może odmówić mężczyźnie leczenia, jeśli sumienie mu na to nie pozwala - napisała, nawiązując do retoryki, jakiej używa fanatyczny doktor Chazan, na usprawiedliwienie swoich radykalnych teorii.

Czy wspomniałam już o projekcie przymusowej kastracji księży? Obowiązkowo - dodała.

Dobry pomysł?

Zobacz także: Eliza Michalik o Dudzie: "Powinna być na Kongresie Kobiet. Jest osobą publiczną"
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(495)
gość
6 lat temu
Gdyby mężczyźni rodzili aborcja byłaby sakramentem.
Gość
6 lat temu
Tak!!!! Jestem za takim myśleniem
Gość
6 lat temu
Ma kobieta racje!
gość
6 lat temu
Dobre! :D
Gość
6 lat temu
Legalna aborcja i legalna marihuana! Ludzie przez system zapomnieli co to jest WOLNOŚĆ. A każdy ma własne sumienie, chcesz - korzystasz. Jesteś przeciw, nie korzystasz, proste.
Najnowsze komentarze (495)
gość
4 lata temu
100 % racji , pani elizo tak trzymać bo te pudle pisowskie nas zadepczą.
gość
5 lata temu
Popieram Panią w całej rozciągłości,
gość
6 lat temu
G****a jobieta ta ELIZA
gość
6 lat temu
Michalik Plagiatorka i z********a
ye
6 lat temu
Eliza Michalik jest po prostu G****A. Tylko osoba g****a, może notorycznie publikować splagiatowane teksy i jednocześnie liczyć na to, że nikt się nie zorientuje. W końcu wydało się i Elizka wykombinowała, że nie tylko zaprzeczy, ale na dodatek radykalnie zmieni poglądy. Jak była prawicowa, prokościelna, antyaborcyjna, tak stała lewicowa, antyklerykalna i proaborcyjna. Tę przemianę przeszła gładko dzięki niewyczerpanym pokładom miłości własnej, ociekającej brakiem krytycyzmu wobec własnej osoby. Elizka z roku na rok, staje się coraz bardziej śmieszna i żałosna. Jej nieszczęściem, tragedią życiową, jest fakt, że nie udało jej się przebić do pierwszej ligi propagandystów typu Lis, Smoktunowicz, Olejnik.
gość
6 lat temu
Co za chore wariatki, histeria zakłamanie i obluda.
gina
6 lat temu
Podpisuję się dwiema rękami pod Pani apelem
gość
6 lat temu
Co za m*****h na tych fotach. A ta michalik no wybaczcie co to to jest ? Taka g****a Q może wygadywać co chce , a my siłą rzeczy musimy tego słuchać .
gość
6 lat temu
I cacy! Problem molestowania dzieci w kościołach załatwiony jednym cięciem:-). Jestem ZA!
ja
6 lat temu
oczywiscie jestem ZAAAAAA, jak kuba bogu tak bug kubie, gdzie podpisać?
trelak
6 lat temu
Wykastrować, wykastrować tyle krzywdy NAROBILI DZIECIOM i czynią to dalej . Podłe kłamczuchy vwypierają się że są pedofilami a te mohery popierają tych zboczeńców nie pamiętają jak same się rżnęły rodząc dzieci po 5 miesiącach . Bydełko !!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
to przeciez KOMUNA byla juz lepsza od tych KACZOROW!!! a to przeciez miedzy innymi to te KACZORY walczyly o wolnosc i demokracje no cos sie im w glowach krotko mowiac popierdolilo!!!
gość
6 lat temu
i nie tylko ksieza ale wszystkie KACZORY tez!!!
gość
6 lat temu
jestem jak najbardziej za! Wszyscy ksieza do kastracji przymusowej przed wykonywaniem zawodu!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie