Trwa ładowanie...
Przejdź na

TV Republika odpowiada na "Czarny Protest"... Białym Dniem!

265
Podziel się

"Telewizja Republika jest za życiem i radością" - napisał Terlikowski, dla którego radością jest, gdy zgwałcona 12-latka musi urodzić dziecko.

TV Republika odpowiada na "Czarny Protest"... Białym Dniem!
bCIxhXZx

Ostatnio Tomasz Terlikowski odkrył nowy ideał kobiecości. Jako przykład dla wszystkich kobiet postawił zgwałconą 12-latkę, która urodziła dziecko. Zadowolony publicysta napisał, że nieświadoma tego, co się działo i nie współpracująca z lekarzami ofiara molestowania zasługuje na jego "szacun". Nie wspomniał, że fizycznie nie była w stanie urodzić dziecka, gdyż miała jeszcze nie ukształtowane organy płciowe i konieczne było cesarskie cięcie.

bCIxhXZz

Jutro w Polsce i w wielu miastach na całym świecie odbędą się protesty. Ich uczestnicy walczą o to, by ofiary gwałtów, kobiety, którym poród grozi śmiercią oraz te, których zdeformowane dzieci nie byłyby w stanie przeżyć poza łonem matki, nie były zmuszane do rodzenia pod groźbą 5 lat więzienia. Terlikowski marzy o tym, żeby tak było. Stwierdził, że warto zadbać o pozytywny wizerunek przeciwników Czarnego Protestu. Ogłosił, że Telewizja Republika, której jest redaktorem naczelnym, będzie świętować Biały Dzień.

Telewizja Republika jest za życiem i radością - tłumaczy. Dlatego w poniedziałek mamy w firmie Biały Dzień. Dzień solidarności z życiem nienarodzonych dzieci.

Nie sprecyzował, czy chodzi o radość z zakazania badań prenatalnych i stosowania w Polsce nowoczesnej medycyny, czy z rodzenia się uszkodzonych płodów bez czaszki i kawałka mózgu, jak ten, który "uratował" profesor Chazan.

bCIxhXZF
bCIxhXZG
bCIxhXZH

Maciej Stuhr wspiera kobiety. Co będzie robił 3 października?

Zobacz też:

bCIxhYaa
KOMENTARZE
(265)
Gość
4 lata temu
Skoro media są ,,niezależne" ( miedzy innymi pudelek)to czemu czytając to mam wrażenie, że stawiają się bardziej po jednej ze stron. Czyż media nie powinny przedstawiać spraw bez swojej ukrytej oceny?
Gość
4 lata temu
Apeluję o to żeby nie cytować tego człowieka. Jak tylko czytam jego wypociny to zbiera mi się na wymioty. Nazywa siebie katolikiem a źle je taką nienawiścią, seksizmem i szowinizmem że dziwię się jego żonie jak może mu przyklaskiwac.. ja bym się wstydzila że mam takiego męża. ..
gość
4 lata temu
Obleśny typ, który posuwa siostrę bliźniaczkę
bCIxhYab
mimi
4 lata temu
Terlik,Ty tłuściutka,pryszczata kuleczko! Zajmij się produkowaniem kolejnych ograniczonych fanatyków i odczep się od ciał i żyć innych ludzi. No chyba, ze przepiękne ciało Małgorzaty Cię juz nie podnieca i musisz szukać ekscytacji gdzie indziej.
patikot
4 lata temu
brawo Pudel!
Najnowsze komentarze (265)
bear
4 lata temu
Proszę Państwa popatrzcie ,tak wygląda D***L (nie ujmując innym debilom)
gość
4 lata temu
Trzeba mieć naprawdę narąbane we łbie, żeby karać dziecko za winę zboczonego ojca. Widać, że te matoły nie miały już logiki na studiach. Jeśli je w ogóle kończyli.
gość
4 lata temu
na czole wyrasta mu 3 oko
Wielki Elektr...
4 lata temu
ale dioda na czole
siedlce
4 lata temu
niech okocyklonu bedzie z nami :)
siedlce
4 lata temu
cyklop?
Gość
4 lata temu
Czy kobieta która urodzi dziecko bez skóry, które żyje w bólu, a rodzice bez kasy na rehabilitacje i operacje to radość z życia? Gdzie są obrońcy zycia gdy skończy sie okres prenatalny? Czy oni wiedzą, ze jest cos dalej po urodzeniu? I 150zl pomocy od państwa na dziecko upośledzone? Sama radość i sielanka.
gość
4 lata temu
Terlikowski na łbie to dziura po kuli czy tylko syf złapany od twojej puszczalskiej starej
bCIxhXZT
gość
4 lata temu
Przeczytaj sobie ten projekt, jest zupełnie inny niż przedstawiany na marszu, znów nas oszukują, tak samo jak KOD
gość
4 lata temu
To nie pryszcz....to trzecie oko...
gość
4 lata temu
Mam pomysł na tanią choć trochę niebezpieczną dietę. Chcesz schudnąć tylko 10 kg na miesiąc - zdjęcia gołych Terlikowskich w kuchni. Chcesz zrzucić 20 i więcej - ich dwoje w akcji.
gość
4 lata temu
Przestańcie ich pokazywać. Dzięki ich lansowaniu są przekonani o swojej popularności, a twarze pp.T. proszą choć o małą maturę. Dawno nie widziałam tak obrzydliwych fotek!
gość
4 lata temu
Terlikowski ty zboczeńcu niedawno ględziłeś o bogu a teraz tylko o seksie żeby ci po śmierci h.j w trumnie stanoł żeby wieka nie mogli zamknąć
gość
4 lata temu
czemu on i jego podobni są tak wstrętni że tylko rzygać ?? bo to syf
...
Następna strona
bCIxhYav