Poniedziałek 03.10.2016 00:06

TV Republika odpowiada na "Czarny Protest"... Białym Dniem!

Telewizja Republika TV Republika Biały Dzien Tomasz Terlikowski Terlikowski o aborcji ustawa antyaborcyjna prawo antyaborcyjne prawo do aborcji aborcja prawa kobiet Czarny Protest

TV Republika odpowiada na "Czarny Protest"... Białym Dniem!East News

Ostatnio Tomasz Terlikowski odkrył nowy ideał kobiecości. Jako przykład dla wszystkich kobiet postawił zgwałconą 12-latkę, która urodziła dziecko. Zadowolony publicysta napisał, że nieświadoma tego, co się działo i nie współpracująca z lekarzami ofiara molestowania zasługuje na jego "szacun". Nie wspomniał, że fizycznie nie była w stanie urodzić dziecka, gdyż miała jeszcze nie ukształtowane organy płciowe i konieczne było cesarskie cięcie.

Zobacz: Terlikowski jest zachwycony porodem 12-latki! "SZACUN DLA NIEJ! Pokazała, jak powinna zachować się każda kobieta!"

Terlikowski o zakazie aborcji: "Chcę bronić kobiety przed ponownym gwałtem!"

Jutro w Polsce i w wielu miastach na całym świecie odbędą się protesty. Ich uczestnicy walczą o to, by ofiary gwałtów, kobiety, którym poród grozi śmiercią oraz te, których zdeformowane dzieci nie byłyby w stanie przeżyć poza łonem matki, nie były zmuszane do rodzenia pod groźbą 5 lat więzienia. Terlikowski marzy o tym, żeby tak było. Stwierdził, że warto zadbać o pozytywny wizerunek przeciwników Czarnego Protestu. Ogłosił, że Telewizja Republika, której jest redaktorem naczelnym, będzie świętować Biały Dzień.

Telewizja Republika jest za życiem i radością - tłumaczy. Dlatego w poniedziałek mamy w firmie Biały Dzień. Dzień solidarności z życiem nienarodzonych dzieci.

Nie sprecyzował, czy chodzi o radość z zakazania badań prenatalnych i stosowania w Polsce nowoczesnej medycyny, czy z rodzenia się uszkodzonych płodów bez czaszki i kawałka mózgu, jak ten, który "uratował" profesor Chazan.

Przypomnijmy historie kilku pacjentek bezwzględnego lekarza: Kolejne pacjentki Chazana ujawniają: "Mdlałam i wymiotowałam z wycieńczenia! NIE DAŁ ZNIECZULENIA mówiąc o grzechu pierworodnym!"

Zobacz też: Gwiazdy zapraszają Polki do "islandzkiego protestu". O co naprawdę chodzi?

East News
East News

Maciej Stuhr wspiera kobiety. Co będzie robił 3 października?

 

Zobacz też:

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (319)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 319
Odpowiedz
279 43
zgłoś
patikot 03.10.2016 00:41
brawo Pudel!
Odpowiedz
187 30
zgłoś
gość 03.10.2016 00:42
wspaniale dopadowane elementy garderoby haha leżą jak ulał
Odpowiedz
14 1
zgłoś
gość 03.10.2016 00:43
gość: wspaniale dopadowane elementy garderoby haha leżą jak ulał
*dopasowane
Odpowiedz
80 3
zgłoś
gość 03.10.2016 00:44
on ma jakieś powazne problemy ze soba
Odpowiedz
540 203
zgłoś
gość 03.10.2016 00:44
Obleśny typ, który posuwa siostrę bliźniaczkę
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 319