Doda z "rogami" na głowie pokazuje goły brzuch (ZDJĘCIA)
Rabczewska znowu "wystylizowała się sama"? Podoba Wam się?
W trakcie tegorocznego Tygodnia Mody w Paryżu Doda zrobiła ponoć furorę i wszyscy fotografowali jej stylizacje. Dorota chwaliła się, że nie korzystała z pomocy specjalisty ale "wystylizowała się sama". Efekty oraz gust celebrytki ocenialiście mniej entuzjastycznie niż wynikało to z relacji Rabczewskiej, która powtarzała zachwyty uczestników święta mody. Zobacz: Doda znów pokazuje majtki w Paryżu (ZDJĘCIA)
Wczoraj Dorota na wywiad przyszła w srebrnej spódnicy, kabaretkach założonych na szpilki i w krótkim topie odsłaniającym brzuch. Ostatnio Doda "ma fazę" na rogi z doczepianych włosów oraz nową, ukochaną marynarkę w militarnym stylu. Podoba Wam się?