Sykut będzie pracować do samego porodu? "Mąż nie zamierza jej popuszczać"

292
Podziel się

"Zazwyczaj to Piotrek decyduje, gdzie, kiedy i jak często Paulina będzie się pojawiać".

Sykut będzie pracować do samego porodu? "Mąż nie zamierza jej popuszczać"

Paulina Sykut-Jeżyna i jej mąż, Piotr spodziewają się właśnie pierwszego dziecka. Paulina od początku ciąży zapowiadała, że zamierza prowadzić Taniec z gwiazdami do finału. O ile wyrobi się przed zaplanowanym na grudzień porodem.

Podobno dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew nie ma nic przeciwko temu, chociaż kilka lat wcześniej z powodu ciąży odsunęła Katarzynę Cichopek od prowadzenia Jak Oni śpiewają. Jak wyjaśnili pracownicy stacji, różnica polega na tym, że Sykut ponoć ustaliła swoje plany rodzicielskie z szefową. Zaś Terentiew lubi takie przejawy szacunku.

Zresztą u Pauliny długo nie było widać, że w ogóle jest w ciąży. Prezenterka ujawniła, że to zasługa ćwiczeń, które można wykonywać również spodziewając się dziecka, pod okiem doświadczonej trenerki.

Dlatego też, jak zapewnia, że w ciąży miewa się doskonale, a jeśli poczuje się zmęczona to ma w pracy leżak, na którym może odpocząć. Jej mąż, pełniący również funkcję jej menedżera, uznał, więc że najlepiej będzie, gdy popracuje do samego porodu.

Zazwyczaj to Piotrek decyduje, gdzie, kiedy i jak często Paulina będzie się pojawiać - ujawnia osoba z otoczenia prezenterki. Mimo dużego brzuszka Paulina czuje się naprawdę dobrze, dlatego Piotrek nie zamierza jej popuszczać.

Paulina prowadzi nie tylko Taniec z gwiazdami i prognozę pogody, lecz także nadal pojawia się na bankietach. Nie wiadomo jeszcze, ile czasu po porodzie mąż pozwoli jej spędzić w domu.

KOMENTARZE
(292)
gość
3 lata temu
nx Ja we wrzesniu zarobilem dzieki pracy w necie ponad 20 tys, wiele osob ma z takiej pracy staly dochod, chociazby tutaj: airwash.pl to w sumie prosta matematyka ale daje dofbrze zarobic :) mzawce brytan machac chybko cisnij klatki koturn kosmyk marazm cyjanu donzon krotny
Gość
3 lata temu
Wiadomo ciąża nie choroba bo ja sama pracuje a termin mam za 2 tygodnie ale to jest moja dezyZja a nie męża
Gość
3 lata temu
A co on ma do tego?
Gośćewelina
3 lata temu
Po porodzie szybko do pracy nie wróci boi sie ze jak juz teraz w ciąży przestanie pracować to ja ktoś wygryzie . Taka prawda.
Gość
3 lata temu
Jakbym tyle zarabiała to tez opłacałoby mi sie pracować....
Najnowsze komentarze (292)
gość
3 lata temu
No bez przesady a ona ubezwłasnowolniona jest, żeby jej mąż decydował kiedy i ile ma pracować???
gość
3 lata temu
Ten jej cały Piotrek wygląda mi na takiego co to decyduje za żonę nawet w kwestiach co i kiedy zjeść. Dlatego ta kobita taka mikruska w tej ciąży .Chłop jej powiedział pewnie, że za gruba jest, żeby tyle nie żarła i się biedna głodzi. Piotrek powiedział, że nie lubi jak Paulina chodzi w obuwiu na płaskim obcasie, to ta popitala na szpilach w 8 mcu ciąży. Oczywiście, może tak faktycznie nie być, ale kto to wie.
gość
3 lata temu
Slicznie wyglada w tej ciazy
gość
3 lata temu
a czy ten Piotrek cos robi?????
terka
3 lata temu
Fajne małżeństwo,tak trzymajcie!
Gość
3 lata temu
Lubię ją
gość
3 lata temu
a mnie się niedobrze robi jak w telewizji występują kobiety w ciąży. Może jeszcze niech pracują do samego porodu, to wtedy i poród powinni pokazać ???
gość
3 lata temu
gratuluje meza haha
ama
3 lata temu
brzmi jakby maż był jej panem a ona niewolnica! straszne! co to za zwiazek!!! :-(
Gość
3 lata temu
Jak ja ją kocham. Ma niesamowity urok sceniczny i naturalny sposób prowadzenia talent-show
Gość
3 lata temu
wazne ze sie kochają , rozumieją i wspierają. Te brednie co wypisują hejterzy , to nic nieznaczące pierdy. Możecie im naskoczyć.
Gość
3 lata temu
Super kobitka
Gość
3 lata temu
Jak dobrze sie czuje i lubi swoją prace, to pracuje
Gość
3 lata temu
UWIELBIAM PAULINKĘ, SUPER PROWADZĄCA
...
Następna strona