Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jakub W. chciał uniknąć płacenia mandatu. Sąd wydał wyrok!

194
Podziel się

Komenda wojewódzka okazała się mniej wyrozumiała od policjantów, którym zapłacił za wykroczenie wspólnym "selfie". Przekroczył prędkość o 66 km/h. Zobaczcie, ile zapłaci...

Jakub W. chciał uniknąć płacenia mandatu. Sąd wydał wyrok!
bDyZWDNh

Kuba W. należy do gwiazd, które niespecjalnie przejmują się przepisami ruchu drogowego. Gdy w wakacje złamał prawo jadąc niedaleko Grudziądza 206 km/h i został zatrzymany, uznał, że "zapłaci" za mandat swoim selfie. Przyzwyczaił się widocznie, że znani i bogaci nie muszą płacić mandatów. Gdy opublikował zdjęcie na Instagramie, wpędził policjantów w kłopoty, gdyż przeprowadzono u nich kontrolę.

bDyZWDNj

Okazuje się, że pobłażanie Kubie nie spodobało się ministrowi spraw wewnętrznych, Mariuszowi Błaszczakowi. Kontrolę przeprowadzono po jego interwencji. Właśnie zapadł wyrok sądu w sprawie prezentera oraz funkcjonariuszy, którzy postąpili wbrew regulaminowi.

Dzisiaj na posiedzeniu niejawnym sąd wydał wyrok w formie nakazowej - przekazał mediom Bogdan Tężycki, prezes Sądu Rejonowego w Grudziądzu. Jakub W. został uznany winnym przekroczenia prędkości o 66 km/h i stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym na autostradzie. Za to został ukarany grzywną w wysokości 3000 zł.

Kuba, który ostatnio znów chwalił się swoją fortuną, zaśmieje się pewnie z wysokości grzywny. Dużo bardziej dotkliwa jest kara dla policjantów, którzy otrzymali nagany, odebrano im premie oraz uniemożliwiono awans przez dłuższy czas.

Obaj funkcjonariusze zostali ukarani naganą - powiedział Błaszczak Super Expressowi. Policja nie może być silna wobec słabych, policja powinna być silna wobec silnych. A więc celebryta, który złamał przepisy ruchu drogowego powinien być ukarany.

bDyZWDNp

Czy zdjęcie z Jakubem W. było tego warte?

bDyZWDNq
bDyZWDNr
bDyZWDNs
bDyZWDNK
KOMENTARZE
(194)
Gość
4 lata temu
Jeśli przekroczył o 66km powinni mu zabrać prawo jazdy
gość
4 lata temu
hx A ja siedzac w domu wyciagam lekko tysiac zl dziennie, etat juz sobie odpuscilem, ja zaczynalem tu: airwash.pl ale podobnych mozliwosci jest wiele kopule bytowi nicuje cedujegestia kpiace gwaltu
gość
4 lata temu
Przez starego geja mają problemy
bDyZWDNL
Gość
4 lata temu
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. szkoda ze Kuba tego nie rozumie ze nikt go już nie chce oglądać
Zniesmaczona
4 lata temu
Ale on brzydki, kijem bym go nie tknęła. A z Renulki jest gold digger skoro na takiego paszkfila poleciała
Najnowsze komentarze (194)
888
4 lata temu
czy" selfie " to łapówka za przekupstwo czyli z korumpował Policjantów powinien być inny wyrok choćby taki jaki spotkał kierowcę który poczęstował Policjantów cukierkami -krówkami.
kierowca
4 lata temu
jedno pytanie do strozy prawa i pana ministra spraw wew. : czy zna przepisy o oznakowaniu pojazdow (dotyczy to tablic rejestracyjnych) bo jesli zna je - a powinioen to dlaczego wojewodzki nie zostal za to ukarany!!!!!
gość
4 lata temu
Przecietny Kowalski stracil by prawko.....ale Kubie wolno więcej! !!
gość
4 lata temu
Kuba to szczeniak ktoremu staje tylko na widok samochodów. ....i Kamella !!!
gość
4 lata temu
Jeśli przekroczył o 66km powinni mu zabrać prawo jazdy Nieudacznik.
gość
4 lata temu
Czemu sad nie zatrzymal mu prawka????
gość
4 lata temu
Jesli chodzi o premie to duzo nie traca
Gość
4 lata temu
Patrząc na niego zawsze zastanawiam się czy on ma zęby
bDyZWDND
gość
4 lata temu
Na biednego nie trafiło.
gość
4 lata temu
przeciez ten człowiek powinien już nie mieć prawa jazdy!!!gdyby taka sytuacja spotkała jakiegoś kowalskiego to już siedziałby w kiciu...taka niesprawiedliwość czyli co bogatym wolno wiecej???na tym polega sprawiedliwość w tym kraju???wstyd!
gość
4 lata temu
Pudel, nie pisz Jakub W. tylko Leśny Dziadek i wszyscy bedą wiedzieli o kogo chodzi.
gość
4 lata temu
na biednego nie trafiło . Tłumaczenie , ze samochody sa terapia Kuby nie znalazło współczucia w oczach funkcjonariuszy
Gość
4 lata temu
Sprawiedliwość powinna być sprawiedliwością.Ten Pan nie jest ani lepszy, ani gorszy od przeciętnego Kowalskiego. Nie traktujmy ,,celebrytów" jak Bogów, to też im się w d****h nie poprzewraca jak to się dzieje obecnie. To są normalne osoby na etatach w telewizji
gość
4 lata temu
ko
...
Następna strona
bDyZWDOf