Jakub W. chciał uniknąć płacenia mandatu. Sąd wydał wyrok!

194
Podziel się

Komenda wojewódzka okazała się mniej wyrozumiała od policjantów, którym zapłacił za wykroczenie wspólnym "selfie". Przekroczył prędkość o 66 km/h. Zobaczcie, ile zapłaci...

Jakub W. chciał uniknąć płacenia mandatu. Sąd wydał wyrok!

Kuba W. należy do gwiazd, które niespecjalnie przejmują się przepisami ruchu drogowego. Gdy w wakacje złamał prawo jadąc niedaleko Grudziądza 206 km/h i został zatrzymany, uznał, że "zapłaci" za mandat swoim selfie. Przyzwyczaił się widocznie, że znani i bogaci nie muszą płacić mandatów. Gdy opublikował zdjęcie na Instagramie, wpędził policjantów w kłopoty, gdyż przeprowadzono u nich kontrolę.

Okazuje się, że pobłażanie Kubie nie spodobało się ministrowi spraw wewnętrznych, Mariuszowi Błaszczakowi. Kontrolę przeprowadzono po jego interwencji. Właśnie zapadł wyrok sądu w sprawie prezentera oraz funkcjonariuszy, którzy postąpili wbrew regulaminowi.

Dzisiaj na posiedzeniu niejawnym sąd wydał wyrok w formie nakazowej - przekazał mediom Bogdan Tężycki, prezes Sądu Rejonowego w Grudziądzu. Jakub W. został uznany winnym przekroczenia prędkości o 66 km/h i stworzenia zagrożenia w ruchu drogowym na autostradzie. Za to został ukarany grzywną w wysokości 3000 zł.

Kuba, który ostatnio znów chwalił się swoją fortuną, zaśmieje się pewnie z wysokości grzywny. Dużo bardziej dotkliwa jest kara dla policjantów, którzy otrzymali nagany, odebrano im premie oraz uniemożliwiono awans przez dłuższy czas.

Obaj funkcjonariusze zostali ukarani naganą - powiedział Błaszczak Super Expressowi. Policja nie może być silna wobec słabych, policja powinna być silna wobec silnych. A więc celebryta, który złamał przepisy ruchu drogowego powinien być ukarany.

KOMENTARZE
(194)
Gość
3 lata temu
Jeśli przekroczył o 66km powinni mu zabrać prawo jazdy
gość
3 lata temu
hx A ja siedzac w domu wyciagam lekko tysiac zl dziennie, etat juz sobie odpuscilem, ja zaczynalem tu: airwash.pl ale podobnych mozliwosci jest wiele kopule bytowi nicuje cedujegestia kpiace gwaltu
gość
3 lata temu
Przez starego geja mają problemy
Gość
3 lata temu
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.. szkoda ze Kuba tego nie rozumie ze nikt go już nie chce oglądać
Zniesmaczona
3 lata temu
Ale on brzydki, kijem bym go nie tknęła. A z Renulki jest gold digger skoro na takiego paszkfila poleciała
Najnowsze komentarze (194)
888
3 lata temu
czy" selfie " to łapówka za przekupstwo czyli z korumpował Policjantów powinien być inny wyrok choćby taki jaki spotkał kierowcę który poczęstował Policjantów cukierkami -krówkami.
kierowca
3 lata temu
jedno pytanie do strozy prawa i pana ministra spraw wew. : czy zna przepisy o oznakowaniu pojazdow (dotyczy to tablic rejestracyjnych) bo jesli zna je - a powinioen to dlaczego wojewodzki nie zostal za to ukarany!!!!!
gość
3 lata temu
Przecietny Kowalski stracil by prawko.....ale Kubie wolno więcej! !!
gość
3 lata temu
Kuba to szczeniak ktoremu staje tylko na widok samochodów. ....i Kamella !!!
gość
3 lata temu
Jeśli przekroczył o 66km powinni mu zabrać prawo jazdy Nieudacznik.
gość
3 lata temu
Czemu sad nie zatrzymal mu prawka????
gość
3 lata temu
Jesli chodzi o premie to duzo nie traca
Gość
3 lata temu
Patrząc na niego zawsze zastanawiam się czy on ma zęby
gość
3 lata temu
Na biednego nie trafiło.
gość
3 lata temu
przeciez ten człowiek powinien już nie mieć prawa jazdy!!!gdyby taka sytuacja spotkała jakiegoś kowalskiego to już siedziałby w kiciu...taka niesprawiedliwość czyli co bogatym wolno wiecej???na tym polega sprawiedliwość w tym kraju???wstyd!
gość
3 lata temu
Pudel, nie pisz Jakub W. tylko Leśny Dziadek i wszyscy bedą wiedzieli o kogo chodzi.
gość
3 lata temu
na biednego nie trafiło . Tłumaczenie , ze samochody sa terapia Kuby nie znalazło współczucia w oczach funkcjonariuszy
Gość
3 lata temu
Sprawiedliwość powinna być sprawiedliwością.Ten Pan nie jest ani lepszy, ani gorszy od przeciętnego Kowalskiego. Nie traktujmy ,,celebrytów" jak Bogów, to też im się w d****h nie poprzewraca jak to się dzieje obecnie. To są normalne osoby na etatach w telewizji
gość
3 lata temu
ko
...
Następna strona