Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sylwester Latkowski odpowiada Durczokowi: "Jest klientem męskich i damskich prostytutek"

394
Podziel się

O tym naprawdę nie musieliśmy wiedzieć...

Sylwester Latkowski odpowiada Durczokowi: "Jest klientem męskich i damskich prostytutek"
bDHWUVgB

Kłótnia za pośrednictwem Twittera pomiędzy Kamilem Durczokiem a Sylwestrem Latkowskim z deklaracji o pozew właśnie przeszła w jeszcze ostrzejsza fazę. Wszystko zaczęło się od ujawnienia najnowszej okładki magazynu Wprost, który deklaruje, że "kończy milczenie" w sprawie byłego szefa Faktów TVN. W odpowiedzi Durczok zagroził pozwem i wytknął Latkowskiemu "gangsterską przeszłość".

Na odpowiedz byłego redaktora naczelnego Wprost nie trzeba było długo czekać. Na profilu Latkowskiego pojawiły się wpisy skierowane do Durczoka. W jednym z nich informuje, że oskarżany o mobbing dziennikarz korzystał z usług damskich i męskich prostytutek.

Czytam, że Kamil Durczok szantażuje wydawcę @TygodnikWPROST To na swojej skórze, co jakiś czas czułem. To jego metoda. Na tym kończę. Nie dam się zastraszyć procesami, milionami złotych odszkodowań. Kamilu #durczok różnimy sie od siebie tym, że ja swoje odsiedziałem i nie ukrywałem tego, co ty. Masz miliony i układy, ale prawda wygra.

bDHWUVgD

Durczok pomawia mnie o udział w handlu żywym towarem, choć ja piętnuje to od lat. I najważniejsze, jest klientem męskich i damskich prostytutek

O tym naprawdę nie musieliśmy wiedzieć...

Durczok zapowiedział już, że zniszczy Latkowskiego w swoim programie w Polsacie, w którym będzie publikował brudy na temat swoich wrogów.

Czy telewizje powinny brać udział w takich wojnach?

bDHWUVgJ
bDHWUVgK
Zobacz także: Kamil Durczok do paparazzi w sądzie: "Co wy tu robicie?"
Zobacz także: Zobacz też:
bDHWUVhe
KOMENTARZE
(394)
gość
2 lata temu
Skoro niektorzy pisza „ ze zycie prywatne Durczoka nie powinno nikogo interesowac” to czemu przestaja piszczac niektorzy piosenki Michaela Jacksona????? A ta afera z dziecmi to nie jego zycie prywatne???????? Jestes osoba publiczna- dbaj o wizerunek!
Gość
2 lata temu
widać ze m***a zboczona bisex Boże ta jego nowa mus być desperatka aby z takimndxiadembdla kasy i dla prasy haha zatyczka do tylkka u niej w torebce to norma kamis lubi widać w dupke tez
gość
4 lata temu
Du czok taki był bidulek jak miał białaczkę a teraz taki wyuzdany zbok zamiast być wdzięczny losowi za drugą szanse ,mobbing na koleżankach z pracy i woda sodowa dzięki swoim wpływom można tylko zapłakać nad podłą ludzką naturą niektórych osobników tego gatunku.
bDHWUVhf
buahahaha
4 lata temu
Durczok i Durczok, a Wprostowi nakład maleje w tempie 40% rocznie!!!!! Albo się jest Wprostem, albo FAKTem. Jeszcze w 2014 było 62 tys., dzisiaj (nomen omen!!) jest 26 tys.!!!!! Czyli można powiedzieć, że Wprost czyta 1 małe miasteczko w Polsce. No i próbują postawić trupa na stojąco podpierając kołkami - promocją na pudelku
gość
4 lata temu
Latkowski to p***c a te wszystkie panie same się pchały na...... a teraz odrzucone się mszczą niewiniątka
gość
4 lata temu
jakie trzeba miec plecy lub haki na innych aby po tych skandalach wciaz miec robote w TV? Ten Pan nie jest nawet dobrym dziennikarzem, dno.
gość
4 lata temu
prawda L. to g****o prawda On nie wie co to słowo znaczy! wystarczy przejrzeć jego dorobek ! same insynuacje, pomówienia , przeinaczenia faktów! Facet życie z taniej sensacji! o żadnej prawdzie to nawet nie słyszał! skruszony gan.....r! hahaha
gość
4 lata temu
A jednak był kryminał?! Za co za niewinność!?Dlaczego atak dopiero po tym jak D wrócił i do tv i lokalnie!!! Może to zwykłą zawiść! No i trzeba szybko wymyślić jakieś zboczenia ..no to proszę dewiacje wszelkiego rodzaju Oboje mają za uszami ale napastującym jest L. Rozumiem ,że za zgodą właściciela pisma! Może tu trzeba szukać osobiste sprawy i sensacje ,które spr. że sprzeda się ta upadająca gazeta! A tak ku przypomnieniu , nie pamiętam wybitnego filmu ani też jednego artykułu tego L.Za to kojarzę mętne argumenty i przeciwne insynuacje z jego filmideł! chłopak chce ale nie umie i wyraźnie mu nie idzie nawet pranie cudzych brudów
gość
4 lata temu
akurat to jego sprawa z kim chodzi do lozka....nic nam do tego, sami swieci sie znalezli
gość
4 lata temu
Jak ja nie cierpię tego prosiaka,105 w kapeluszu ! brrrrrrr
gość
4 lata temu
Co za szambo..... obaj siebie warci.
Anka
4 lata temu
z kim sypia Durczok to jego prywatna sprawa, widać żonie to nie przeszkadza, ale pamiętam jak gnoił na wizji innych dziennikarzy, w tym Kuźniara. Dla mnie jego arogancja i pycha dyskwalifikuje go jako człowieka, którego chciałabym oglądać na wizji..
Alek
4 lata temu
Durczok to bezczelny, skompromitowany facet. Dziwię sie,że Polsat go zatrudnił.Ten jego szyderczy uśmiechSwiadczy o jego postawie.
bDHWUVgX
Gość
4 lata temu
durczok ty meska szmato....takich jak ty powinno sie zamykac w psychiatryku
...
Następna strona
bDHWUVhz