Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Beata Tadla PRZESZŁA UDAR! "Jeśli myślisz, że ciebie to nie dotyczy - BŁĄD. Też tak myślałam 13 lat temu"

30
Podziel się:

Beata Tadla wzięła udział w promowaniu szlachetnej akcji na Instagramie. Jak się okazało, popularna dziennikarka doznała udaru 13 lat temu.

Beata Tadla PRZESZŁA UDAR! "Jeśli myślisz, że ciebie to nie dotyczy - BŁĄD. Też tak myślałam 13 lat temu"
Beata Tadla PRZESZŁA UDAR! (East News)

Beata Tadla to popularna polska dziennikarka. Gwiazda rozpoczęła swoją przygodę z telewizją w 2004 roku i od tego czasu regularnie pojawia się w różnych programach. Od 2019 roku związana jest jednak z Radiem Zet, w którym prowadzi dwie audycje: "To właśnie weekend" i "Zet jak związki".

Na początku bieżącego roku media obiegła informacja, że dziennikarka wyszła za mąż. Beata Tadla opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z partnerem.

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - wyznała wówczas radośnie.

W ostatni wtorek Tadla poruszyła w mediach społecznościowych nieco inny i dużo poważniejszy temat. Wyznała bowiem, że 13 lat temu przeszła udar.

Jeśli myślisz, że ciebie to nie dotyczy - błąd. Też tak myślałam… 13 lat temu. Całe szczęście, że ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę. To był "miniudar". Objawy (opadająca ręka, asymetria ust, drętwienie połowy twarzy) ustąpiły następnego dnia i nigdy się nie powtórzyły. Ale u co piątej osoby taki sygnał bywa zwiastunem "dużego udaru". A ten jest trzecią najczęstszą przyczyną śmierci i głównym powodem niesprawności u osób powyżej 40. roku życia. Jeśli u ciebie lub u kogoś z twoich bliskich pojawią się niepokojące symptomy, nie czekaj - czytamy.

Zobacz także: Polskie gwiazdy walczą z pandemią. Oni się już zaszczepili
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(30)
P.aulina
2 lata temu
W związku z tym życzę wszystkim dużo zdrowia.
???
2 lata temu
"Na początku bieżącego roku media obiegła informacja, że dziennikarka wyszła za mąż." - JAKI to ma ZWIĄZEK z tym, że 13 lat temu przeszła udar!? P.ismaku KAS, ochłoń! Wierszówka to nie wszystko!
Gość
2 lata temu
Ważny temat. Czasem myślimy, że jesteśmy młodzi i niezniszczalni, ale tak naprawdę życie jest bardzo kruche. Uważajmy na siebie!
Nie śpij!
2 lata temu
Oooo! p.udel się obudził! Inne portale pisały o tym już wczoraj!
Th.
2 lata temu
Lidia Staroń, kandydatka na Rzecznika Praw Obywatelskich, niedawno przeszła udar. To info dla tych prześmiewców, którzy wykpili mi.in. jej sposób odczytywania przygotowanego wcześniej uzasadnienia odnośnie swojej kandydatury.
Najnowsze komentarze (30)
frv
2 lata temu
Ja dostałem udar ponad rok temu. Jakoś udało się po tym pozbierać. Za tylko miesięczną nieobecność w pracy podziękowali mi rozwiązaniem umowy
lena
2 lata temu
dlatego każdy z nas powinie nosić igłę sterylną i gdy takie coś się dzieje to najpierw igłą upuszczamy krew z palcy u obu rąk( tak jakbyśmy sobie badali cukier) a następnie robimy to z uszami do momentu zanim przyjedzie pogotowie a liczą się sekundy !!!! Stary przepis chińskiego profesora neurologa Może uratujemy sobie życie
Dagmara
2 lata temu
Mnie pękł tętniak. Coś, albo Ktoś czuwał nade mną. Było bardzo źle, a dziś cieszę się ze zwykłych rzeczy, których dawniej nie zauważałam. A i zdrowie nie najgorsze😁
Aga
2 lata temu
A ja chętnie dowiem się, co konkretnie robić w ramach "nie czekania". Zapisać się do lekarza pierwszego kontaktu? I co on będzie mógł profilaktycznie mi przepisać? Serio nie wiem, i dlatego trochę mnie irytują takie niby-porady (w stylu "nie czekaj").
Bolo
2 lata temu
Ale,ze jak to?? Przeszla udar bez covida???
Gosc
2 lata temu
Kogo to obchodzi ta pani i co bylo 13 lat wstecz.Zenada
Dino
2 lata temu
Również to przeszłam.. Mini udar po 72 godz następny.. Szczecie ze nie mam ubytków na zdrowiu.. Zdarza się mi nie móc wysłowić się, robię w piśmie tzw. czeskie błędy ot dzięki Bogu tyle,.. Lekarz powiedział.. Migrena.. I odesłał mnie do domu z potwornym bólem głowy.. Miałam dużo oooo szczęścia.
Uyf
2 lata temu
Atencjuszka. Jak nie piszą dlugo to trzeba o sobie przypomnieć. Jak nie pojazuje się z kolejnym jedynym na sciance to wyciągamy temat sprzed lat. Temat ważny i poważny ale Pani dziękuję
jola
2 lata temu
W związku z tym życzę wszystkim dużo zdrowia.
bolo
2 lata temu
znowu NEWS co było XXX lat temu. Celebryci w tym przewodzą. Rodowicz - 40 lat temu była molestowana Tadla 13 lat temu miała udar Cugowski śpiewał zawsze o wolności i teraz ma mało kasy itp
Trixi
2 lata temu
Miałam taki w wielki 26 lat, na skutek traumatycznego wydarzenia. Nie życzę nikomu
Xsandra
2 lata temu
Brawo pudel za tak ważny społecznie artykuł. Nie tylko rozgwiazdy instagrama zasluguja na uwage
Poeta
2 lata temu
13 lat temu?! I teraz to news?
Ja
2 lata temu
Szanowna Pani Redaktor, życzę dużo zdrowia.Bardzo dziękuję, że poruszyła Pani ten temat.Wszystkiego co najlepsze od życia.