Paw
|
aktualizacja

Blanka Lipińska zachwyca się własnym "dziełem": "Fanki płakały, że film był za krótki"

290
Podziel się

Celebrytka zapowiedziała ekranizacje kolejnych powieści. "To jak stosunek przerywany".

Blanka Lipińska zachwyca się własnym "dziełem": "Fanki płakały, że film był za krótki"
(pudelek)

Blanka Lipińska w sprytny sposób zapełniła lukę w polskiej literaturze erotyczno-kryminalnej. Jej debiutancka książka "365 dni" sprzedała się w sporym nakładzie, a Lipińska poczuła, że nie może zamykać się wyłącznie na pisanie. Szybko odnalazła się w pozowaniu na ściankach, udzielaniu wywiadów i mędrkowaniu o łóżkowych zwyczajach Polaków. W czwartek swojej premiery doczekała się pierwsza ekranizacja jej "dzieła". Choć nie minęła nawet dobra od pierwszego seansu, Blanka już zapowiada, że jesienią wraca na plan filmowy. Zadowoleni?

KOMENTARZE
(290)
Kika
3 tyg. temu
To się nie dzieje naprawdę...bez hejtu .Poprostu w to nie wierzę....
zbw
3 tyg. temu
Jeszcze parę dni i może się to skończy...jeszcze parę dni.
Maka
3 tyg. temu
Chyba penis głównego bohatera. Film jest fatalny. Byłam, widziałam, zapłaciłam za bilet, nie obrażam nie widząc "dzieła"
Bahshhshs
3 tyg. temu
Ale musiał pójść przelew...
Lee
3 tyg. temu
Trochę odpłynęła
Najnowsze komentarze (290)
Carla_00
2 tyg. temu
Ludziska... Wy wiecznie jesteście niezadowoleni... Skoro taki zły był film to napiszcie lepszą książkę zobaczymy czy waszymi dziełami będziemy się jarać... Wszyscy teraz mówią, że gorszy od Greya, ale jak dobrze pamiętam to Grey też był fatalny w waszym przekonaniu. Porażka!!
Martynka
2 tyg. temu
Michele Morrone rozbrojil mnie gdy w wywiadzie powiedział ze film jest wierny książkę na na nie dość że to nie prawda to skąd może to wiedzieć skoro jej nie przeczytał tylko znał scenariusz
Kamila
2 tyg. temu
Dla mnie film okazał się rozczarowaniem I zrobi wielką przysługę jak nie będzie kontynuacji!
Magdalena
2 tyg. temu
Coś czuję że nie będzie kontynuacji też film nie przeszedł oczekiwań jeśli chodzi o frekwencję w kinach w miniony weekend psy 3 mieli nie wiele mniejsza
Ola
2 tyg. temu
Ten film to jest zajebisty, Grey się chowa
Ha ha ha
2 tyg. temu
Następnym razem poproś kogoś kto się zna na rezyserowaniu. Film świetnie pokazuje dwubiegunowosc kobiet. Kasa zainwestowana w domy i ubrania A fabuła kicz i prostactwo. Czemu się tak na niego patrzysz. Weź go hahahahaha
Bia
2 tyg. temu
Książka jest o wiele ciekawsza . Film jest bardzo okrojony.Początek ok -do połowy . Później to prawie wszystko jest okrojone i pozmieniane, a zwłaszcza koniec.Gdyby nie wycięte sceny z książki byłoby o wiele ciekawiej.
Milrid
2 tyg. temu
Dla mnie film to mocne 5/10... byłam wczoraj, sobota, 2 dni po premierze.. na sali... może 40 osób... pierwsze 6 rzędów zupełnie pustych! Co do filmu... nie porywa, niby jest historia, ale płytka. Aktorzy piękni, ale dla mnie oboje nie udźwignęli, choć Michele lepiej zagrał nią Anna Maria... duży niedosyt mam po niej. Wiem, ze jest aktorka teatralna i wiem, jak bardzo to się różni pd filmu, ale dla mnie zagrała trochę 1 mina... a peruka.. widać ze blond to peruka... Wyglądało to strasznie... ogólnie kolejne części pewnie obejrzę z ciekawości ale raczej nie w kinie i na pewno nie w sobotę - za wysoka cena biletu..
Jaa
3 tyg. temu
Film MEGAAAAAA zdecydowanie za krótki:(
Diva
3 tyg. temu
Oglądając film czułam się tak jakbym już go widziała oczywiście czytałam książki wszystko było dopracowane dokładnie tak sobie wyobrażałam każda scenę gdy czytałam MEGA UKŁONY DLA BLANI pojechała po całości GRATULUJE !!!!:_)
Magdalena
3 tyg. temu
Byłam na filmie iiiii był Megaaaaa faktycznie za krótki zdecydowanie mogła bym oglądać go w kółko SZTOS....!!!!
Zal
3 tyg. temu
3 twarze blanki
Zawiedziona
3 tyg. temu
Spodziewałam się czegoś lepszego...
aaa
3 tyg. temu
A pani reżyserka nie przyznaje się do dzieła? Wszędzie zdjęcia Blanki
...
Następna strona