Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|
aktualizacja

Britney Spears pręży się w łańcuchach na okładce singla z Backstreet Boys

56
Podziel się:

Piosenka "Matches" powstała podobno, by ojciec Britney Spears jeszcze więcej na niej zarobił... Jaka jest prawda?

Britney Spears pręży się w łańcuchach na okładce singla z Backstreet Boys
Briney Spears nagrała piosenkę z Backstreet Boys! (AKPA, Instagram)

Britney Spears po latach "odpoczynku" pod kuratelą ojca od kilku miesięcy znów znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Paradoksalnie spowodowała to właśnie ojcowska "opieka", która coraz częściej postrzegana jest jako więzienie piosenkarki. Fani Britney są przekonani, że wysyła im ona ciche sygnały, prosząc o to, by oswobodzili ją z chorego układu.

Zobacz także: Britney Spears ma poważne problemy

Nie wygląda jednak na to, by fani Britney się uciszyli, bo każde nowe działanie ich idolki tylko potęguje teorie spiskowe. Stało się tak z najnowszym singlem piosenkarki, który ta nagrała z... Backstreet Boys. Współpraca "księżniczki popu" z kultowym boysbandem lat 90. zaowocowała piosenką Matches. Britney pochwaliła się nią na Instagramie, pokazując przy okazji okładkę singla. Spears pręży się na plaży w kusym kostiumie kąpielowym, leżąc na... masywnym łańcuchu. Czyżby chciała dać do zrozumienia, że jest spętana i ubezwłasnowolniona?

Pytano nas o współpracę od jakichś 20 lat i oto właśnie nadszedł ten dzień - pochwalili się na Instagramie członkowie Backstreet Boys.

Sama Britney promuje jeszcze reedycję swojego albumu Glory, na którym znalazł się jej poprzedni singiel, Swimming in the Stars, wydany z okazji 39. urodzin gwiazdy.

Myślicie, że to zwykły przejaw twórczej inwencji, czy może część większego planu zniewolenia Britney Spears? Ojciec Britney z pewnością sporo zarobi na Matches...

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(56)
R5r5r55d
rok temu
Ona ma chore spojrzenie. Ale nieważne jak jest chora jest dorosła, i robi dla ojca za dojną krowę, która nie ma prawa wyjść na łąkę. Nie rozumiem, jak sąd może nie stawać po jej stronie.
Gość
rok temu
Jejku moja idolka z dzieciństwa :( tak mi przykro z powodu tego jak sie stoczyła :( Born to make you happy... sometimes... overprotected to były hity ehh :(
szkodabritney
rok temu
Jaka ona jest smutna, zmęczona i wynędzniała na tych trzech ostatnich zdjęciach... Nie jest z nią dobrze.
Emma
rok temu
Fajna dziołcha była. Taka swojska, urokliwa no i oczywiście niezła laska. Barbie poprostu... Szkoda, że życie potoczyło się nie tak jak powinno. Dzewczyna miała za dobre serce, Kevin Federline pijawka, poświęciła karierę bo prędko chciała miec rodzinę a on ja wykończył psychicznie co co ciągnie się do dziś. Złe wybory, nie odpowiedni ludzie, za miękkie serce. Trzymaj się Brit ❤️. Idolka rocznik 89
Dof
rok temu
Niektórym nie jest łatwo w show biznesie.
Najnowsze komentarze (56)
Britney
rok temu
Ani matches ani swimming in the starts to nie są single tylko bonus tracks dodane to reedycji krążka glory z 2016
rafik
rok temu
Jestem wielkim fanem Britney, ale niestety jedna piata to piosenki nawet nie spiewane przez nia.Ogromne pieniadze ogromna machina tylko sie zabek w niej zepsul.Szkoda bo fajna ladna i zdolna dziewczyna, ale wycisnieta jak cytryna.Kasa kasa kasa
wowowo
rok temu
Ona jest rok młodsza od Kim Kardashian a jak róznica w wyglądzie :o
Karola
rok temu
O jaaa uwielbiam ich!!!
kjhgf
rok temu
Nie ekscytujcie się bo nie ma czym. Kuratora wyznacza się osobie częściowo ubezwłasnowolnionej, a opiekuna prawnego osobie całkowicie ubezwłasnowolnionej (np.: dzieci z zespołem downa, choroby psychiczne). Różnica: kurator pełni rolę pomocnika, ale taka osoba jest w stanie samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie (innymi słowy: sama zadba o swoje sprawy: nie będzie głodna, zaniedbana, nikt nie naciągnie ją na kredyty, opłaci rachunki), opiekun prawny pełni rolę pełnego opiekuna i decyduje o wszystkim. Dlaczego? Bo taka osoba nie jest w stanie samodzielnie podejmować decyzji nie działając na własną szkodę. I nie chodzi tu jedynie o dysponowanie pieniędzmi, czy wchodzeniu w związek małżeński. Osoby chore psychicznie w zależności od stanu zdrowia mogą mieć kuratora lub opiekuna prawnego. Brit choruje psychicznie (owe puste spojrzenie jest mocno charakterystyczne). I najważniejsze: opiekun prawny jest wybierany w pierwszej kolejności z rodziny! Jej mama najwyraźniej nie chciała się tego podjąć! A praca jest formą terapii. Ubezwłasnowolnić osobę nie jest tak prosto!
Huehue
rok temu
Przecież to zdjęcie w łańcuchach opublikowała już jakiś czas temu, nie ma nic wspólnego z piosenką 'Matches'. Kolejne raz dziennikarstwo na poziomie mułu.
Nick
rok temu
Na tym gołym zdjęciu to nie ona. To jakaś inna młodsza laska, twarz doklejona komputerowo. Britney dziś ma nadwagę, tak wygladała może 20 lat temu.
Ada
rok temu
Jak ja kocham Backstreet Boys! Super że razem z Britney nagrali!
Nick
rok temu
Nie gadajcie tak źle o ojcu bo ojciec może wyczuł co się święci. Ona może ma słabe nerwy a nikt nie chciałby aby ich dziecko było bankrutem. Tatuś widzi co się działo przez ostatnie 20 lat i wziął sprawy w swoje ręce. Ona możliwe że się leczy psychicznie, za dużo przeszła? Ciąża, zawód miłosny i inne takie, to wszystko siedzi w głowie całe życie.
Gość
rok temu
Kupowałam w empikach zagraniczne pisma muzyczne i miałam na scianie właśnie taki plakat chłopaków. Ale mi się przypomniały czasy😊 Miłej soboty!
Czterdziecha
rok temu
Tragiczna ta okładka ... Ona nie jest młodą siksą, tylko dojrzałą kobietą. Po prostu nie rozumiem przesłania 🤨🤔
Hahaha
rok temu
W USA sądy pozwalają,aby dorosła kobieta była pod niewolnikiem ojca,a w Polsce krzyczą,że nie ma demokracji i wolności itd.
Michal
rok temu
Hej Pudelku. Ta okładka, nie jest okładką singla, a reedycji albumu. Tak dla sprostowania. Buźka
Brit
rok temu
Ona jest niepoczytalna! Zrozumcie to w końcu. Jaka krowa? Dziewczyna nie potrafi o siebie zadbać, nie potrafi kupić chleba, a wy się zastanawiacie dlaczego ktoś sprawuje nad nią opiekę.
Oferty dla Ciebie