Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Była teściowa Daniela Martyniuka prostuje: "Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, BO MAMY SWOJE"

489
Podziel się

Matka Eweliny z Russocić nie kryje też rozczarowania byłym zięciem: "Sądziłam, że Daniel jest inny."

Była teściowa Daniela Martyniuka prostuje: "Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, BO MAMY SWOJE"
Była teściowa Daniela Martyniuka odpowiada na zarzuty rodziny króla disco polo (FORUM)
bDgNHWzV

Choć trwające niespełna dwa lata małżeństwo Daniela Martyniuka i Eweliny z Russosić należy już do przeszłości, nie milkną echa wyroku sądu, który w sprawie rozwodowej tych dwojga zapadł kilka dni temu. Wszystko za sprawą wywiadów i pełnych obelg komentarzy, którymi Daniel i jego matka obrzucili byłą już żonę syna króla disco polo.

Danuta Martyniuk stała się niekwestionowaną "gwiazdą" zakończonej rozprawy. Jej długa tyrada sprzed gmachu sądu, pełna goryczy i oskarżeń pod adresem byłej synowej i jej rodziny została uzupełniona "wstawkami" Daniela, który nazwał Golczyńskich, "miliarderami, którzy wyciągają hajs z alimentów". Rozzłoszczony zasądzonymi na rzecz Eweliny alimentami, patocelebryta posunął się do publicznego wyśmiania wizerunku matki swego dziecka.

bDgNHWzX

Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Tymczasem rodzice Eweliny trafili na łamy portali za sprawą honorowej odznaki, jaką wręczył im minister rolnictwa. Specjalizujący się w produkcji gęsi i indyków byli teściowie Daniela, którzy posiadają gospodarstwo o powierzchni 30 hektarów, a dodatkowe 360 hektarów dzierżawią, w końcu zdecydowali się wyjaśnić, że ich córka nie musiała szukać bogatego męża, bo sama pochodzi z dobrze usytuowanej rodziny.

bDgNHWAd

W rozmowie z Faktem Bogusława Golczyńska postawiła sprawę jasno.

Ewelina nie wyszła za Daniela dla pieniędzy, bo mamy swoje - powiedziała.

Była teściowa młodego Martyniuka, którą Danuta oskarża o intrygi i ciągłe wtrącanie się do małżeństwa jej syna, oświadczyła też, że dwa lata temu wszystko wyglądało inaczej.

Gdy brali ślub, nic nie zwiastowało, że tak się to potoczy - stwierdziła.

bDgNHWAe

Fakt, że jej córka została rozwódką, nie stanowi dla matki Eweliny powodu do satysfakcji, szuka jednak pozytywnych stron tego, co się wydarzyło:

Jest nam bardzo przykro. Ciężko nam to komentować. Musimy się wyciszyć. Teraz najważniejsze, że Ewelina i Laura są z nami całe i zdrowe. Ich spokój jest naszym priorytetem - mówi w rozmowie z tabloidem.

Sądziłam, że Daniel jest inny. Jedynym plusem z tego małżeństwa jest to, że mamy najwspanialszą wnuczkę na świecie - dodaje Golczyńska.

Pocieszające?

bDgNHWAf
bDgNHWAy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(489)
Wer
miesiąc temu
No już myślałam, że dzisiaj nic nie będzie o Danielku!
Koss
miesiąc temu
Jak widać pani hodująca gęsi ma klasę, o której druga pani obwieszona LV i Gucci może pomarzyć...
Cfs
miesiąc temu
Przestańcie ja nazywać Ewelina z Russocic. Co ona jakis Zbyszko z Bogdańca??? Ma kobieta nazwisko przeciez. To ponizajace pisac o kimś w ten sposob
bDgNHWAz
ABC
miesiąc temu
Danuto, przestań popisywać się tymi pieniędzmi zarobionymi przez Zenka tym piskliwym głosem i prościutkimi pioseneczkami. Zawsze byłaś utrzymanką. Dzięki kasie Zenka może polatasz do Londynu czy LA na zakupy, ale klasy za to nigdy nie kupisz. Widać, lepiej hodować gęsi, bo rodzice twojej synowej przerośli cię o niebo.
Gucio
miesiąc temu
Danka wyluzuj , bo jesteś kolejna teściowa , która wtrąca się w nieswoje sprawy....i tak dziecko wychowałaś że raczej nigdy życia sobie sam nie ułoży , bo go tego nie nauczyłaś.
Najnowsze komentarze (489)
Johan
3 tyg. temu
Danka ostatnie pytanie ile kasy ty w swoim życiu zarobiłaś ?
Klaudiaax
3 tyg. temu
Witam, niedawno na Onet było o lasce, która schudła powyżej 10 kg w dwa miesiące trzymając się zasad z diety Anusi (najlepiej poczytać w Google). Spożywała jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik oraz coś tam jeszcze poza tym. Jeśli ktokolwiek z osób tutaj ma jakieś doświadczenie dotyczące tej diety - byłabym wdzięczna o jakieś porady. Bardzo dziękuję. pozdrawiam ;).
jakos
4 tyg. temu
Danka trzyma torebkę przez serwetkę żeby można ją zwrócić do wypożyczalni
gość
4 tyg. temu
Nigdy nie lubiłam disco polo i nie rozumiałam jak taka muzyka - umpa-umpa może się podobać. Ale sądziłam, że zenek to sympatyczny człowiek , i choć śpiewać nie umie, bo to raczej beczenie, niż śpiew, ale swoje grono fanów ma, i to jest w porzo. Ale myliłam się, ta "muzyka" odzwierciedla poziom tych ludzi, który jest bardzo niski.
ninaa:)
4 tyg. temu
I po co się tłumaczy?
Krzysztof
4 tyg. temu
Poziom Pani Danuty jest taki jak poziom piosenek Pana Zenka. Daleko do kultury i Pani Danucie a poziom piosenek Pana Zenka nadaje się do zabaw w remizie. Zdecydowanie lepiej się prezentują teściowie Pana Daniela. Pani Danuta mówi, że to dziewczyna ze wsi. A skąd są Państwo Martyniuk. Rolnicy z Wielkopolski w naszej historii odegrali ogromną rolę wprowadzając kulturę rolną, banki rolne itd. Jak tam wyglądają wsie radzę Pani Danucie pojechać i zobaczyć. Podlasie mimo skoku kulturowego w ostatnich latach jest daleko w tyle i to widać w zachowaniu Pani Danuty i Jej syna.
Ala
4 tyg. temu
Prawda jest taka że dziewczyna z bogatej rodziny ale nikt by o niej nie słyszał. Małżeństwo z Martyniukiem dało sławę. Tylko nie wiedziała że z takim końcem.
Kacha
4 tyg. temu
I ciśnie mi się na usta stare porzekadło "Nie szata zdobi człowieka " a klasy i kultury nie kupisz za żadne pieniędze świata! Gawiedź nic dodać nic ująć...
bDgNHWAr
Olga
4 tyg. temu
Prawda jest taka że dziewczyna siedziska w domu na kasie rodziców, zdjęcia sobie robiła, nudziło jej się i postanowiła że wkręcając młodego w dziecko będzie sławna i tak się stało..
Kazik
4 tyg. temu
Jedno warte drugiego tylko dziecka szkoda
zik
4 tyg. temu
co ta danka tak rękami macha, myśli, że to eleganckie?!HAHA!
Ewa
miesiąc temu
Droga Pani , rozumiem że te wypowiedzi Danielka i jego wrednej i leniwej mamusi bardzo państwa ibrażają i nie dziwię się.., ale takie zachowanie świadczy tylko o braku ich kultury zwłaszcza u mamuśki , która sunka wychować nie umiała a za wychowanie wnuczki chce się wziąć.Ale proszę państwa chodżcie z pidniesioną głową chcieliście przyjąć darmozjada do todziny i pokazać mu jak wygląda prawdziwe życie rodzinne a tu nic z tego nie wyszło .Złużcie pozew do sądu o zniesławienie i zakaz wupiwiedzi .A swoją drogą ciekawe że pan Zenek w tej sprawie jeszcze się nie wypiwiedział ., zapewne zdaje sobie sprawę że nie pomaga to jego wizerunkowi , ale mógłby porozmawiać z żoną bo dobrego świadectwa o sobie nie wydaje .
Ewa
miesiąc temu
Pani Danusiu z całą sympatią do Pani męża. Wypowiadanie się publicznie nie pochlebne to delikatnie powiedziane to brak klasy!! Takim działaniem myślę że dobrze zrobiła Pani była synowie że się rozwiodła. Niech Państwo skupia się nad synem !!!
Leon
miesiąc temu
Sorry nie mogę patrzeć na ten orli nos od tej słoma z butów
...
Następna strona
bDgNHWAT