Cichopek radzi: "Im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować dzieci"

49
Podziel się

"Sexy Mama" ostrzega, by kobiety nie odpychały pomocy mężów. "Obecność ojców jest niebywale istotna".

Katarzyna Cichopek za wszelką cenę stara się stawiać siebie jako przykład na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Choć mama Adama i Helenki stara się regularnie błyszczeć w mediach, zapewnia, że zna umiar oraz stara się skupić głównie na macierzyństwie. "Sexy Mama" podkreśla że, nie podejmowałaby tylu projektów, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony ukochanego. Celebrytka zaapelowała do innych mam, by nie odpychały pomocy mężów. Jej zdaniem kobiety często "strzelają sobie w kolano", chcąc wszystko zrobić po swojemu. Cichopek zapewnia, że bogate życie zawodowe pomaga lepiej i ciekawiej wychowywać dzieci.

Posłuchajcie przemyśleń Kasi.

KOMENTARZE
(49)
gość
rok temu
Ma rację ,mężowie do pomocy swoim zapracowanym.zonkom ale już
gość
rok temu
ale trzymają się jakos z tym hakielem :)
gość
rok temu
Pod warunkiem ze chcą spędzać czas z dziećmi, bo to różnie z tym bywa...
gość
rok temu
bo dobra Mama to i szczęśliwa Mama! Pani Kasia to silna Babka
gość
rok temu
Ja od dziecka słyszałam jak to matka dla nas się poświęcała. Życie mam zmarnowane.
Najnowsze komentarze (49)
gość
rok temu
Ma rację w 100%. Jak patrzę co do internetu wrzucają moje znajome, matki, które z własnego wyboru nie mają żadnego życia poza tymi dziećmi to nie wiem czy ich samych bardziej mi szkoda czy tych dzieci. Na tej fotce dzieci śpią, na tej jedzą, na tej bawią się z psem a tu jesteśmy w jakiejś Fikolandii i dzieci bawią się w kolorowych piłeczkach i na zjeżdżalni. I tyle. Nic tylko dzieci, dzieci, dzieci, dzieci... zero hobby, zainteresowań, życia, zero pokazania tym dzieciom czym jest jakaś pasja życiowa, jak spędza się czas wolny, że można fajnie żyć, podróżować razem w rodziną, że w ogóle matka może mieć jakieś inne zajęcie a nie tylko niańczenie tych dzieci w kółko.
gość
rok temu
A ta i*****a celebrytka swoje. Przestan gadac głupoty.
gość
rok temu
Co ta samozwańcza aktorka, do powiedzenia ???? I kto słucha tych pierdół, które, ona opowiada ????? jesteście żałosni !!!!!
Tir
rok temu
Tak te żonki teraz takie zapracowane ze szok Liczą tylko ile facet ma w portfelu Moja była nie pracuje alimentów chce 2000 tys na dziecko a na weekendy mały jeździ ze mną w trasę bo mamusia ma wyjście
gość
rok temu
Odkrycie
gość
rok temu
Era tej pani już dawno minęła. Weź się kobieto ogarnij i zajmij jakaś robota.... Nie można i nie chcemy już ciebie oglądać....
gość
rok temu
Bogate życie wewnętrzne, hobby to można połączyć a pełnym macierzyństwem a nie bogate życie zawodowe!!
gość
rok temu
Tak, a jak znajdą trochę czasu to ciągają dzieci po hotelach gdzie są animatorzy, place zabaw itp
gość
rok temu
Bogate życie zawodowe to odstawienie dzieci na boczny tor i niech przestaną chrzanić,że to da się pogodzić, owszem masz po prostu dzieci ale nie dasz im tyle zainteresowania i czasu ile potrzebują. Póżniej nie potrafią w dorosłym życiu zbudować normalnych relacji bo nie znały stabilizacji i ciepła domowego miru.
gość
rok temu
Tere fere poczytać wystarczy wspomnienia dzieci sławnych rodziców - wszystkie dzieci twierdzą ,że brakowało im zwyczajnego domu, mamy czekającej z obiadem.
gość
rok temu
cichopek radzi...he he he he he he
gość
rok temu
czyli jak daje za pieniądze to córka też będzie mieć takie ciekawe życie co za bełkot skąd u tych pustaków przeświadczenie o mądrości i pouczaniu porąbane czasy
gość
rok temu
ciekawiej wychować dziecko? Lepiej po prostu DOBRZE ;)
gość
rok temu
A jakie ona ma ciekawe życie?