Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek radzi: "Im ciekawsze życie prowadzi mama, tym ciekawiej może wychować dzieci"

49
Podziel się:

"Sexy Mama" ostrzega, by kobiety nie odpychały pomocy mężów. "Obecność ojców jest niebywale istotna".

Katarzyna Cichopek za wszelką cenę stara się stawiać siebie jako przykład na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Choć mama Adama i Helenki stara się regularnie błyszczeć w mediach, zapewnia, że zna umiar oraz stara się skupić głównie na macierzyństwie. "Sexy Mama" podkreśla że, nie podejmowałaby tylu projektów, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony ukochanego. Celebrytka zaapelowała do innych mam, by nie odpychały pomocy mężów. Jej zdaniem kobiety często "strzelają sobie w kolano", chcąc wszystko zrobić po swojemu. Cichopek zapewnia, że bogate życie zawodowe pomaga lepiej i ciekawiej wychowywać dzieci.

Posłuchajcie przemyśleń Kasi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(49)
gość
6 lat temu
Ma rację ,mężowie do pomocy swoim zapracowanym.zonkom ale już
gość
6 lat temu
ale trzymają się jakos z tym hakielem :)
gość
6 lat temu
Pod warunkiem ze chcą spędzać czas z dziećmi, bo to różnie z tym bywa...
gość
6 lat temu
bo dobra Mama to i szczęśliwa Mama! Pani Kasia to silna Babka
gość
6 lat temu
I ma racje. Bo pozniej taka zona zoataje kucharka, sluzaca, sprzataczka i opiekunka do dzieci a maz szybko sie do dobrego przyzwyczaja. Potem nagle szok jak sluzaca z macierzynskiego do pracy wraca.
Najnowsze komentarze (49)
gość
6 lat temu
Ma rację w 100%. Jak patrzę co do internetu wrzucają moje znajome, matki, które z własnego wyboru nie mają żadnego życia poza tymi dziećmi to nie wiem czy ich samych bardziej mi szkoda czy tych dzieci. Na tej fotce dzieci śpią, na tej jedzą, na tej bawią się z psem a tu jesteśmy w jakiejś Fikolandii i dzieci bawią się w kolorowych piłeczkach i na zjeżdżalni. I tyle. Nic tylko dzieci, dzieci, dzieci, dzieci... zero hobby, zainteresowań, życia, zero pokazania tym dzieciom czym jest jakaś pasja życiowa, jak spędza się czas wolny, że można fajnie żyć, podróżować razem w rodziną, że w ogóle matka może mieć jakieś inne zajęcie a nie tylko niańczenie tych dzieci w kółko.
gość
6 lat temu
A ta i*****a celebrytka swoje. Przestan gadac głupoty.
gość
6 lat temu
Co ta samozwańcza aktorka, do powiedzenia ???? I kto słucha tych pierdół, które, ona opowiada ????? jesteście żałosni !!!!!
Tir
6 lat temu
Tak te żonki teraz takie zapracowane ze szok Liczą tylko ile facet ma w portfelu Moja była nie pracuje alimentów chce 2000 tys na dziecko a na weekendy mały jeździ ze mną w trasę bo mamusia ma wyjście
gość
6 lat temu
Odkrycie
gość
6 lat temu
Era tej pani już dawno minęła. Weź się kobieto ogarnij i zajmij jakaś robota.... Nie można i nie chcemy już ciebie oglądać....
gość
6 lat temu
Bogate życie wewnętrzne, hobby to można połączyć a pełnym macierzyństwem a nie bogate życie zawodowe!!
gość
6 lat temu
Tak, a jak znajdą trochę czasu to ciągają dzieci po hotelach gdzie są animatorzy, place zabaw itp
gość
6 lat temu
Bogate życie zawodowe to odstawienie dzieci na boczny tor i niech przestaną chrzanić,że to da się pogodzić, owszem masz po prostu dzieci ale nie dasz im tyle zainteresowania i czasu ile potrzebują. Póżniej nie potrafią w dorosłym życiu zbudować normalnych relacji bo nie znały stabilizacji i ciepła domowego miru.
gość
6 lat temu
Tere fere poczytać wystarczy wspomnienia dzieci sławnych rodziców - wszystkie dzieci twierdzą ,że brakowało im zwyczajnego domu, mamy czekającej z obiadem.
gość
6 lat temu
cichopek radzi...he he he he he he
gość
6 lat temu
czyli jak daje za pieniądze to córka też będzie mieć takie ciekawe życie co za bełkot skąd u tych pustaków przeświadczenie o mądrości i pouczaniu porąbane czasy
gość
6 lat temu
ciekawiej wychować dziecko? Lepiej po prostu DOBRZE ;)
gość
6 lat temu
A jakie ona ma ciekawe życie?