Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Córka Kasi Kowalskiej POZDRAWIA HEJTERÓW na Instagramie (FOTO)

229
Podziel się

Po kilkutygodniowym pobycie w szpitalu 23-latka wraca powoli do pełni sił. Słusznie poczuła się dotknięta "hejtem"?

Córka Kasi Kowalskiej POZDRAWIA HEJTERÓW na Instagramie (FOTO)
Aleksandra Kowalska, Kasia Kowalska (fot. Instagram, @olahontaz, fot. ONS)
bCxUGdud

Kasia Kowalska pod koniec marca obwieściła światu, że jej córka wylądowała w londyńskim szpitalu. We wszystkich medialnych komunikatach artystka dawała do zrozumienia, że 23-letnia Ola Kowalska bardzo ciężko przechodzi zarażenie koronawirusem. W pewnym momencie do dyskusji włączyła się nawet Dominika Kulczyk, chcąca użyczyć swojego prywatnego samolotu Kasi, aby ta mogła być bliżej dziecka.

Na początku maja w rozmowie z Pudelkiem menadżer artystki przyznał jednak, że córka jego klientki uzyskała negatywny wynik testu na obecność śmiertelnego wirusa. Wprawiło to w niemałą konsternację wielu fanów Kowalskiej, którzy oczekiwali od swojej idolki wyjaśnienia całej sytuacji. Kasia natomiast nabrała wody w usta i wzięła udział w "balkonowym" koncercie w Ciechanowie, mówiąc, że "jej się to należało", co jeszcze bardziej zniesmaczyło opinię publiczną.

bCxUGduf

Od tamtego czasu Kowalska kilkakrotnie dawała jasno do zrozumienia, co sądzi na temat swoich krytyków. Drwiła na Instagramie z osób nadal zainteresowanych przyczyną hospitalizacji jej córki, jak również uprzejmie prosiła, aby wszyscy się od niej "odp***dolili".

Najwyraźniej Ola również poczuła się dotknięta "hejtem", który wylał się na jej matkę po medialnym zawirowaniu, które sama wywołała. Młodociana studentka najlepszej szkoły modowej w Wielkiej Brytanii postanowiła jednak zakomunikować, że nie rusza jej opinia gawiedzi.

Aleksandra opublikowała w czwartek na swoim instagramowym profilu krótki klip przedstawiający wesoło tańczącego w deszczu mężczyznę, który podpisała słowami: "kiedy wy hejtujecie". Miała najpewniej na myśli, że skupia się czerpaniu pełnymi garściami z życia, kiedy ludzie marnują swój cenny czas na komentowanie zachowania jej rodziny w sieci.

bCxUGdul

Słuszna postawa?

bCxUGdum
bCxUGduG
KOMENTARZE
(229)
aqze
2 tyg. temu
Z jednej strony "jak się ćpa, tak się ma". A z drugiej, to hejt na pustogłową córkę Kowalskiej jest nieuzasadniony, bo ma prawo rujnować swoje nic niewarte życie, jeśli tego chce i przecież ona się nie prosiła ani żeby matka upubliczniała fakt, że trafiła do szpitala ani żeby kłamała co do powodów. Hejt i dozgonny medialny ostracyzm należy się tylko Kasi Kowalskiej za to, że wykorzystała emocjonalnie fanów i próbowała robić sobie PR "na horom curkę". Nie udało się i teraz obie panie czują się obrażone.
Starsza
2 tyg. temu
No cóż,dostaliśmy podziękowanie za naprawdę szczere współczucie i dużo dobrych, ciepłych słów skierowanych do pani Kowalskiej. Przykre to!
Mary
2 tyg. temu
Niesympatyczna dziewucha! Matka tez !
bCxUGduH
Ron
2 tyg. temu
Kaśka była lubiana za to,że była sobą. Nie kreowala się medialnie, bo nawet tego nie potrafiła. Była zwykła dziewczyną z Sulejowka. Nie lubiła fleszy. Ludzie za to ją lubili, po prostu robiła muzykę. Problem pojawił się, gdy rozpuszczona pusta córeczka rozmilowala się do granic choroby w mediach społecznościowych. Zaszczepila w Kowalskiej nowoczesność sprzedajnosci w mediach, bo mama taka zasciankowa, a można dobrze się sprzedawać. Niestety, publiczne pokazywanie życia ma dwie strony, poklasku i hejtu. Ta gowniara chyba zapomniała o tym wspomnieć matce. Kaśka, gdy juz wiedziala, ze Ola nie ma wirusa, powinna szybko wyjaśnić. Nawet, jeśli to bylyby dragi, wszyscy by uznali, ze to nie nowość, patrząc na Ole. Kaśka w ogóle nie potrafila się zachować medialnie, bo nigdy do tego się nadawala. Gowniara podbijala ją skargami w domu, to broniąc się napisała, by się wszyscy odwalili. Najprościej. Winna jest Ola, rozpuszczona i głupia, która zamiast pomóc matce zrobić dobry fame, pogrąża ja infantylnymi pomysłami, pełnymi chamstwa. A ten menadżer, skoro juz się wygadal...To niech pomoże zadbać o wizerunek...Zal mi Kaski.
lew
2 tyg. temu
REHAB po ang.to nie rehabilitacja to odwyk.
Najnowsze komentarze (229)
Yaris
2 tyg. temu
Ciężko wychować dziecko bez ojca – a tym bardziej jak się żyje w trasie. Teraz to niestety wychodzi. Ta dziewucha jest strasznie głupia, a matka się dała wmanewrować i chyba przestała ogarniać.
Gumis
2 tyg. temu
Byc tak dobra i przestan oszukiwac , obrazac, kombinowac i drwic z ludzi...
alojzy
2 tyg. temu
widze zero pokory - nadymana geba , iphone i selfie -czyli wrocila do zdrowia i do pychy
Kaman
2 tyg. temu
A było upubliczniać prywatne życie?
Mbm
2 tyg. temu
Puste to to. Jak jedna tak i druga
Gość
2 tyg. temu
Obie brzydkie!
Bernadetta II
2 tyg. temu
córunia godna mamuni, dwa paszczury zakłamane patole.
Wanda
2 tyg. temu
Nie ma to jak mieć wysokie mniemanie o sobie, a rzeczywistość jest inna.
bCxUGduz
Boleczek
2 tyg. temu
Powiedz mi telefoniku jaka ja jestem piękna ?.
jakajakajak
2 tyg. temu
żenujące są obie.....
gosc
2 tyg. temu
po co piszecie o tej cpunce
biało zielono
2 tyg. temu
Gówniara wygląda na niezłą bździnkę-perwę...Lubi się odurzać i kopcić???
gość
2 tyg. temu
zła karma zawsze wraca szanowne panie
Maks
2 tyg. temu
Brzydkie to,aroganckie,przecpane i głupie 👹
...
Następna strona
bCxUGdvb