Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czarnecka: "W "Hera, koka, hasz, LSD" nie nawoływałam do brania narkotyków"

60
Podziel się:

"Wiem, że zostało to odebrane inaczej. Główny bohater zaćpał się i poszedł do nieba, to piosenka o śmierci".

O Karolinie Czarneckiej zrobiło się głośno za sprawą jej kontrowersyjnego występu podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 r. Wykonała wówczas utwór Hera, koka, hasz, LSD. Przypomnijmy: "Hera, koka, hasz, LSD" na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej!

Nagranie mocno podzieliło internautów. Niektórzy zarzucali jej promowanie brania narkotyków. Czarnecka tłumaczy, że nigdy do tego nie nawoływała, a piosenka była o śmierci.

Na debiut herakokowy patrzę z większym dystansem, nie oceniam się tak krytycznie. W Hera, koka, hasz, LSD nie nawoływałam do brania narkotyków. Wiem, że zostało to odebrane inaczej. Przesłanie było takie, że główny bohater zaćpał się i poszedł do nieba. To piosenka o śmierci. Piosenka była rodzajem zabawy, tego na ile mogę sobie pozwolić.

Źródło: WideoPortal/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(60)
gość
8 lat temu
Dobra wokalistkoaktorka
gosc
8 lat temu
Hero koka hasz SLD.... 😵😵😵😵.....fajna piosenka....
gość
8 lat temu
Jak widać mamy problem w społeczeństwie: czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, umiejętność szkoły podstawowej, jest nie do końca opanowane. Oczywistym było, że to piosenka o śmierci do której doprowadza ćpanie, więc raczej nie promowała narkotyków, ale opowiadała o ich zgubnym wpływie...
gość
8 lat temu
chory kraj gdzie nei można wygłaszać swoich poglądów... ŻADNYCH. Ja dostałem 1 rok na 2 lata w zawiasach za to, że czytałem gazetę traktującą o konopiach medycznych a którą dostałem na jednym z licznych wieców dotyczących właśnie legalizacji do celów medycznych. Sam mam padaczkę która teraz jest już lekooporna, zatem temat jest mi bardzo bliski. Zwłaszcza po tym jak muszę jeździć do Czech 2 razy w tygodniu aby tak tak.. zajarać zioło z dużą ilością CBD i CBDn które wpływ ma na mnie taki, że od miesięcy nie miałem żadnego poważnego ataku. A część z nich w ostatnich 2 latach kończyła się każdorazowo przyjazdem pogotowia. Do wyroku prokurator dorzucił mi jeszcze 60h robót społecznych i obowiązkowy test na narkotyki raz w tygodniu efekt taki, że na pracach społecznych dostałem od razu ataku ale sprzątałem na terenie szpitala. Podobno leżałem 20 minut zanim ktoś mnie znalazł za budynkiem nie wiem bo straciłem przytomność z powodu niedotlenienia. Na szczęście nic mi się nie stało teraz z moim obrońcą zaskarżyliśmy cały wyrok a prokuratorowi przedstawiono zarzut niedopełnienia obowiązków oraz nie zapoznania się z kartoteką choroby. Nawet o nią nie wnioskował - poparło mnie środowisko lekarzy oraz lekarze ze szpitala w którym odbywałem karę. Sama przełożona z miejsca wpisała mi nie możność uregulowania kary ze względu na stan zdrowia i wnioskowała o natychmiastowe wstrzymanie wykonywania obowiązków. Wiem, ze nie wygram z prokuraturą więc sprawa poszła także do pewnych instytucji UE. Na chwilę obecną prokurator jest zawieszony w wykonywaniu obowiązków służbowych zaś on sam namawiał mnie do odwołania tego "cyrku dla debili" Obecnie wyprowadziłem się na stałe do Czech a do pracy co dziennie dojeżdżam autokarem 2 godziny w jedną stronę. Wolę moje zdrowie i nie interesuje mnie to, że w PL mogą mnie zamknąć za to co w rezultacie w końcu skończyłoby się dla mnie 2m pod ziemią. Ten typ padaczki wy
gość
8 lat temu
Uwielbiam ten kawałek...wystarczy tylko wsłuchać się w tekst i od razu wiadomo o ci chodzi
Najnowsze komentarze (60)
gość
8 lat temu
Nie cierpie jej i jej gestow, mimiki w ty klipie
gość
8 lat temu
piosenka o nawoływaniu do brania narkotykow??? hahahahaha dobre!!! jesli kogos ta piosenka namowiła na branie narkotyków to znaczy ze ten ktos jest skonczonym idiotą i można ten przypadek podpiąć pod selekcje naturalna :)
gość
8 lat temu
A elastic Heart to promowanie pedobearow... Może ludzie z iq poniżej 90 przestaną się wypowiadać?
gość
8 lat temu
Tekst piosenki Karoliny był przecież anty-narkotykowy. Nie trzeba mieć nawet matury, by zrozumieć przesłanie. Karolina nie tłumacz, nie wyjaśniaj...
gość
8 lat temu
Nie ma to jak pochwalić się czymś o czym się nie ma pojęcia.
gość
8 lat temu
Debilizm do kwadratu
gość
8 lat temu
Rewelacja
gość
8 lat temu
Zaj..sta piosenka, wstrząsająca, szczera i prawdziwa!!!!!
gosc
8 lat temu
kobieto!spiewasz o tym!jak mozesz mlodzi ludzie tego słuchają !myślą sobie superfajnie nic takiego! a teraz mówisz że nie jest to złe i nie namawiasz,tylko chciałaś ośmierci śpiewać,zastanów po co to robisz !!!!!!!!!brak słów!!!!!!!!!! tysiące wykrzykników dla Ciebie!!!!!!
gość
8 lat temu
Każdy nałóg to wielka tragedia do puki nie wpadnie się w to samemu. U mnie w pracy było trzech alkoholików . Dziś po 20 latach są na dnie,nie pracują,rodziny się rozpadły a to byli tacy fajni kumple. Brak uświadamiania młodych w szkołach spowoduje coraz więcej nałogowców.
gość
8 lat temu
to jest tak debilne ze az szkoda gadać
gość
8 lat temu
Mogla przyznac sie ze nie jest autorka tekstu i ze to cover The Tiger Lillies - Heroin and Cocain
Ewka
8 lat temu
Dziewczyna doskonale wykonala piosenkę. O co chodzi z tą krytyką. Czy jak ktoś zaspiewa "marsylianke" to oznacza, ze nawoluje do rewolucji?
gość
8 lat temu
Poisenka dno!
...
Następna strona