Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|
aktualizacja

Czytelnicy Pudelka radzą celebrytom na 2022 rok: "Nie szukajcie atencji na siłę!". Posłuchają?

110
Podziel się:

Zdaniem uczestników sondy "Daj głos" celebryci powinni mniej skupiać się na sobie i tworzeniu afer tylko po to, by było o nich głośno. Czy to dla niektórych oznacza koniec kariery?

Czytelnicy Pudelka radzą celebrytom na 2022 rok: "Nie szukajcie atencji na siłę!". Posłuchają?
Noworoczne postanowienia celebrytów! "Nie szukajcie atencji na siłę"

W ramach pudelkowej sondy "Daj Głos" zapytaliśmy mieszkańców Warszawy, jakie noworoczne postanowienia powinny wyznaczyć sobie celebryci.

Większość przepytanych przez nas osób zgodnie stwierdziła, że osoby popularne powinny wykorzystywać swoją sławę, aby pomagać innym i dostarczać rozrywki. Zdaniem uczestników sondy celebryci powinni mniej skupiać się na sobie i nie szukać na siłę poklasku, wywołując skandale.

Czego naprawdę powinni unikać celebryci i czym zajmować się częściej?

Zobacz także: Noworoczne postanowienia celebrytów! "Nie szukajcie atencji na siłę"

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(110)
mól książkowy...
2 lata temu
📚❤️📚Dobrze by było, aby rok 2022 zaczął się czelendżem „10 książek do przeczytania w styczniu”. Do wyzwania zapraszam Annę Lewandowską, Maję Bohosiewicz, Agatę Rubik, Olgę Frycz. 📚❤️📚
Loko
2 lata temu
Gdyby obrać tych ludzi z przefiltrowanych zdjęć, Instagramowych "mądrosci" i reklam, to okazałoby się, że nią mają wiele do powiedzenia.
sting
2 lata temu
Kraśko zaliczył upadek z którego się nie podniesie, gdyż zawiódł zaufanie widzów.
Bolo
2 lata temu
Majdanom i Lewandowskim już dziękujemy.
Edyta
2 lata temu
Najwięcej ubawu mam z Kraski, 6 lat oszukiwał, a prowadzi Fakty
Najnowsze komentarze (110)
stan33
2 lata temu
Takich jak ta Rozenek,powinno sie wyeliminowac ze wszystkich mediow,bo ona sprzedala juz wszystko,lacznie ze soba i nie nadaje sie juz do dalszej exploatacji.
Nel
2 lata temu
W domach Rozenek i Halejcio książek nie widać.To niższy poziom .
Polo
2 lata temu
Czy to prawda, że Kuba Bojewódzki bywał w znanych warszawskich gejowskich klubach Lodi Dodi oraz CodeRED i uprawiał tam pasywny seks ze stałymi bywalcami tych lokali, a jego ulubionym kochankiem był transwestyta o pseudonimie Jerry? Kilka lat temu taka informacja była w Internecie. Później skasowana – „dziwnym” zbiegiem okoliczności wtedy, kiedy Latkowski zasugerował, żeby Edward przestał kryć swojego ,,kolesia pupesia'' znanego z organizowania na Powiślu chłopięcych castingów, gdzie ,, koleś pupeś'' zawsze wybierał najmłodszego.
scifko
2 lata temu
Dlaczego nieprzychylne Dodzi i jej niedolom życiowym opinie są określane jako hejt, czyli mówiąc po polsku nienawiść? Kiedy idziesz ulicą i zobaczysz, że na środku chodnika ktoś zrobił kupę lub wyrzygał się, to jedyną normalną reakcją człowieka jest obrzydzenie, wstręt a nie nienawiść! Takie właśnie odczucia wzbudza babcia Dodzia z nachalnym wpychaniem ludziom swoich fotoszopowanych fotografii oraz artykułów o niej. 90 procent osób, które natykają się na jakąkolwiek informację o tej najbardziej ośmieszonej, nudnej jak flaki polskiej desperatce, odczuwa jedynie odrazę, obrzydzenie – na pewno nie nienawiść…
Kasia S.
2 lata temu
Małgosia urodziła się w 1978 roku. Chodzilyśmy razem do szkoły baletowej w Łodzi. Wystarczy wygooglować listę absolwentów tej szkoły. Wychowawcą naszej klasy był pan profesor W. Sidor. Nie rozumiem w ogóle dlaczego Małgosia nie udaje, że jest młodsza, bo wygląda super jak na 43 lata. Nie wszystkie z nas mają to szczęście i pieniądze. Pozdrawiam Tatianę Okupnik, naszą wspólną koleżankę z klasy. Dlaczego tak zniknęłaś jak sen w bezsenną noc?
Radzi
2 lata temu
A bidnej babci Dodzie spryskali twarz odpowiednią substancją i na zawsze skończyło się pokazywanie tego czegoś.
kom
2 lata temu
W ostatnich dniach starszawa Donia Robaczeska zachwalała tutaj rozmiar swojego przeszczepionego członka , pisząc że „ma wielkiego PYTONGA”, „ma konkretnego ALIGATORA”. Panie ze Szczecina, znające Donię przez wiele lat, które kiedyś pracowały „zawodowo”, odpowiedziały na to puknięciem się w głowę i zgodnym śmiechem: HA HA HA HA HA HA HA HA HA…
tik???
2 lata temu
Czy dlatego Kuba Powiatowy ukrywa swoją wnuczkę, bo wygląda wg jego słów jak ''auto z zespołem Downa'', co przyprawia go o wstyd i dlatego przeprasza, ale nie może wykorzystywać jej wizerunku do reklamy?
do szaraków
2 lata temu
Do tych "oburzonych": wyjmijcie sobie kije z tyłków i więcej dystansu. Człowiek nie może zażartować, bo polskie cebule zaraz go zjadą. Kto tu ma kompleksy... Brawo Majdanowie, róbcie swoje i skoro wam się to opłaca nie przestajcie, a niziny społeczne niech kwilą z zazdrości, bo ich nikt nie chce nawet zjechać, są tak nudni i bezbarwni.
Saytr
2 lata temu
Babcia Dodzia R. StęPutin wrzuciła na tubę swój film biograficzny pt"Moja kolono i gastroskopia" i za obejrzenie tego prosi o wsparcie dychom od członka, za drugą dychę można obejrzeć jej drugi film biograficzny Moja depresja, za czeciom dychę można obejrzeć jej czeci film pt. Kocham Radzia i pokażę jak on złamał mnie kark bo nie mogę się dźwignońć z kolon.
Armą
2 lata temu
podsumujmy,- co już wiemy o biedactwie zwanym BABCIA DODA? 1. Trudne dzieciństwo (BIEDA,sprzedane ostatnie kożuchy i onuce) oraz samotność (tylko klosetdziadek kochał w nocy) 2. Brak urody spowodowany akromegalią 3.Odrzucona przez pięknego i radosnego piłkarza (jego liczne zdrady), co babcia Doda naiwnie tłumaczy sobie seksoholizmem rzeczonego 4.Pisanie komentarzy o swoim wyimaginowanym byciu królową (hahahaha) daje delikwentce zwanej babcią Dodą chwilę wytchnienia i jest formą terapii (leczenie depresji) 5. Wykształcenie - gminna szkoła podstawowa w Cichamowie 6. Brak pracy (brak dożynek) 7. Brak zainteresowań spowodowany odrzuceniem przez interesowną zwierzynę. Jej olbrzymie dłonie (akromegalia) nie dotknęły książki od czterdziestu lat (z powodu głuchoty) 8.Stosunek do innych ludzi - socjo-patka od płaszcza lipidowego 9. Przewidziany okres przebywania w szpitalu na oddziale zamkniętym: okres stały (przerwa na dotyk trąbą słonia) 10. Dostęp do internetu : jest dostępny (portale plotkarskie i szkoła umoczenia)
śmiech z Dody
2 lata temu
po raz wtóry zwracam uwagę że to ORYGINAŁ wynalazłam go bo biedna jest Doda - o co chodzi z tym szydzeniem z Dody? Bezdusznym wybebeszaniem jej najintymniejszych bolączek, a przecież Doda zawiesiła razem z białą flagą z przeżutej tetrowej pieluchy swoje bytowanie w mediach i nie wnikajcie czy z powodu strachu przed dalszym poniżaniem, braku laku i lajków, wyniszczającej choroby, wydalenia przez anus showbiznesu do sedesu, czy też w wyniku basedodowej szpetoty twarzy i kończystych kłykcin zwieraczy, tudzież z przyczyny wielkiej rozpaczy czarnej jak smoła przesolona jej łzami. Ludzie, opanujcie się! Bądźcie ludźmi, nie zwierzętami!
Zeu
2 lata temu
Małgosia Rozenek najpiękniejsza! I tak wolę patrzeć na piękną Małgonię i jej rodzinę, niż na brzydotę hejtujacych ją tutaj bab... Co wam innego zostało poza wylewaniem gorzkich żali... Portfel pusty, za to brzuchy pełne i otyłe... Pozdrawiam środkowym paluszkiem wszystkie komentatorki tryskające zazdrością i nienawiścią - czyli sypiące się babcie i pokraki 🤮 szczególnie bidulkę babcię Dodzię buhahahaha
Sonia
2 lata temu
@Bolo, ty naprawdę masz móźdżek kury. Powiatowy jest na wylocie, jeszcze trochę to zostaną mu chałtury w galeriach handlowych i pełne łez wywiady, tak jak dzisiaj i też chyba tłumy nie były nimi zainteresowane, bo gdyby nie wspomniał o słynnej Małgoni, to nikt nie komentowałby jego belkotu. Edek dawno go nie promuje, nie zprosił go na swój ślub, desperacko wlazł tam nie wiadomo po co, jego program spada na margines w ramówce i prawdopodbnie kolejnych nie będzie, w stacji ma samych wrogów, nikt nawet mu dzień dobry nie odpowie, tak się pożalił niedawno. Nawet na jego insta ludzie mają z niego totalną bekę, nie wiem czy rozwiązał współpracę z firmą piarową, która mu zapewniała słodko pierdzące komentarze, czy jakaś czara goryczy się przelała. Ludzie go punktują za wszystko, za brzydki wygląd, za hipokryzję i ciągłe wciskanie reklamy. Ten jego sklepik to jakiś śmiech na sali. Samotność go dołuje, Gosia go wyśmiała, bo on jest tylko powodem do beki.
...
Następna strona