Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Dumna (?) Ida Nowakowska przyznaje: "Oczywiście, oglądam "Wiadomości". UWIELBIAM TVP Info!"

266
Podziel się:

W jednym z ostatnich wywiadów Ida Nowakowska została zapytana o to, czy ogląda "Wiadomości". Prezenterka nie pozostawiła wątpliwości, że jest fanką telewizji Jacka Kurskiego, przyznając między słowami, że żeby posłuchać zdania opozycji... musi przełączyć kanał.

Dumna (?) Ida Nowakowska przyznaje: "Oczywiście, oglądam "Wiadomości". UWIELBIAM TVP Info!"
Ida Nowakowska słodzi TVP (AKPA)

Można odnieść wrażenie, że Ida Nowakowska nie byłaby w miejscu, w którym się znajduje, gdyby nie Telewizja Polska. Choć tancerka dała się poznać widzom dzięki programowi TVN You Can Dance - Po prostu tańcz!, gdzie po debiucie w roli uczestniczki przez jeden sezon zasiadała w fotelu jurorskim, to ostatecznie telewizja Jacka Kurskiego zrobiła z niej własną pierwszoligową gwiazdę. W TVP mogliśmy oglądać Nowakowską między innymi jako prezenterkę w Pytaniu na Śniadanie, The Voice Kids czy You Can Dance - Nowa Generacja. Razem z kolegą ze starych czasów w konkurencyjnej stacji, Agustinem Egurrolą, była też jurorką w Dance Dance Dance.

W ostatnich latach TVP nie ma jednak najlepszej opinii, a ze stacji zdążyło już odejść wielu dziennikarzy i dziennikarek, także tych z długim stażem pracy w telewizji publicznej. Za powód podawali oni zazwyczaj upolitycznienie i coraz mniejszy obiektywizm mediów Jacka Kurskiego.

Zobacz także: Ida Nowakowska o szybkim powrocie do pracy: "Nie jestem superbohaterką!"

Nic dziwnego, że z pytaniami na ten temat musi mierzyć się też Ida Nowakowska. W ostatniej rozmowie uśmiechnięta twarz TVP została zapytana przez dziennikarza Pomponika o to, czy ogląda naczelny program informacyjny stacji, Wiadomości:

Oczywiście. Uwielbiam TVP Info i oglądam i jestem bardzo wdzięczna. Oglądam różne programy z wiadomościami, ponieważ chcę zobaczyć też, co opozycja mówi na różne tematy. Jestem osobą od zawsze zainteresowaną polityką (...). Każda rzecz, którą robimy w życiu, nawet to, że jesteśmy tu, stoimy, rozmawiamy, jest częścią polityki. Nie znam się na tym jakoś świetnie, aczkolwiek mam swoje zdanie i staram się interesować tym jak najbardziej. I tak, oczywiście, oglądam "Wiadomości" - wyznała prezenterka, przyznając tym samym poniekąd, że w serwisie informacyjnym TVP próżno szukać głosu opozycji.

Chwilę później padło pytanie, czy Wiadomości są dla niej wiarygodne. "Jak najbardziej" - odpowiedziała krótko tancerka. Nowakowska nie pominęła też okazji, by powiedzieć kilka miłych słów pod adresem pracodawcy:

Ludzie nie widzą, jak wygląda to wszystko zza kulis. Myślą sobie: tu wszystko świetnie, a potem ktoś na kogoś krzyczy, coś jest niemiło. Słyszy się różne rzeczy, straszne czasami czytam. Nie wiem, jaka jest atmosfera gdzieś indziej, wiem, że u nas, czyli w TVP, jest po prostu fantastycznie. Są tutaj ludzie, którzy reprezentują crème de la crème, jeśli chodzi o profesjonalizm, w każdym zespole - zachwala.

Cieszycie się jej szczęściem?

Zdradzimy Wam, kto najlepiej klika się na Pudelku!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(266)
nikk
2 miesiące temu
kobieto nie pogrążaj się...
Prezes
2 miesiące temu
Poczekamy jak nastąpi zmiana rządu i ją wywalą ;-)
Jasio
2 miesiące temu
A jak ma mowic skoro tam pracuje i zarabia gruba kase
ola
2 miesiące temu
nie do wiary jak można nisko upaść
Dota
2 miesiące temu
Są tylko dwie opcje… TYLKO DWIE. 1. Jest niestety osobą ogromnie głupią, tak bardzo że to boli bardzo we wszystkich kościach aż 2. Jest sprzedajna bez żadnych granic etycznych i moralnych. Jedno i drugie wydaje się być słabe, ale co zrobić z panienką zakochaną w Reżimie?
Najnowsze komentarze (266)
Muszymir
2 miesiące temu
Można uwielbiać co się chce i jak ktoś umie tylko tanczyc to może nie rozumieć co wyrabia TVP Info. Zabrakło że TVN kłamie. PiS stworzył kastę Komsomolców. Nowy Pawka ma ksywę Ida. To przygnębiające.
true
2 miesiące temu
Też uwielbiam tvp info, więcej fantazji niż w trudnych sprawach itp. paradokumentach ;D
Emerytka
2 miesiące temu
Wiadomo przecież. Ciekawe jakie szanse miałaby pracować w TVN. No ciekawe
Gość
2 miesiące temu
Cóż dla pieniędzy ludzie zrobią wszystko.... żal
Małgorzata
2 miesiące temu
Ta pani może tam zrobić karierę. Gdzie indziej nie byłoby łatwo.
Deb
2 miesiące temu
Jak można upaść tak nisko dla pieniędzy….pani rówieśniczki walczą o wolność, o swoje prawa, s pani jawnie popiera rządy tego karła, wywalić to całe towarzystwo
Rene
2 miesiące temu
Ida, nikt normalny tego nie ogląda i nikt normalny w TVP nie pracuje.
Williams
2 miesiące temu
Myślę, że Ida jest bardzo profesjonalna w tym, co robi, poza tym jest bardzo sympatyczna i nie OBRAŻA (!!!) innych ludzi którzy MAJĄ ODMIENNE ZDANIE NIŻ ONA- jak np janda, stuhr, rusin i inni
Pomyslosobie
2 miesiące temu
Widzę, że tu nie ma, co dyskutować. Tu sama mowa nienawiści. Widać, że ludzie, którzy mówią (SAMI) o sobie, że są inteligentni, nie potrafią pojąć (a przecież tacy INTELIGENTNI...), że są inni ludzie, którzy MAJĄ ODMIENNE ZDANIE!!!
Bart
2 miesiące temu
Ależ to wstrętna ......Przyjdzie czas i na nią.
kama
2 miesiące temu
przykre, że kasa potrafi tak wyniszczyć szare komórki i spowodować spustoszenie w głowie!!!
Wiekowa....
2 miesiące temu
Ona jest taka sztuczna,bez żadnego polotu często plecie bez składu i ładu.Lepiej pewnie tańcz.A w tej telewizji tańczy jak jej zagrają ...
Liza
2 miesiące temu
Pani Ido,tak się poniżać dla pracy Co pani wygaduje,kompromitcja na całego .Tak dużo pani straciła w oczach widzów.Zenada
Masakra
2 miesiące temu
Bez wazeliny .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie