Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|
aktualizacja

Edyta Górniak dokarmia ptaki na balkonie górskiej chaty i pałaszuje lody w Zakopanem (ZDJĘCIA)

706
Podziel się:
706
Podziel się:

Paparazzi przyłapali ostatnio Edytę Górniak na balkonie jej domu pod Zakopanem. Celebrytka nakarmiła ptaki, popijała kawę i rozmawiała przez telefon na tarasie. Wybrała się też ze znajomą na miasto.

1
 / 14
Edyta Górniak dokarmia ptaki na balkonie górskiej chaty i pałaszuje lody w Zakopanem (ZDJĘCIA)
Edyta Górniak relaksuje się na balkonie górskiej chaty, po czym rusza w miasto
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto (Pudelek Exclusive)
0
0

W trakcie wieloletniej kariery Edyta Górniak kilkakrotnie zmieniała miejsce zamieszkania. Po eurowizyjnym sukcesie wokalistka wyjechała na przykład do Anglii, lata później wraz z synem Allanem przez pewien czas rezydowała w słonecznej Kalifornii. W końcu artystka zdecydowała się jednak powrócić na łono ojczyzny, w której osiadła na dobre.

Edyta Górniak dość często podróżuje po kraju. W ostatnich miesiącach wokalistka niemal regularnie zaszczycała obecnością kolejne telewizyjne koncerty, niedawno pojawiła się zaś na XIX Zlocie Wolnych Ludzi w Torzymiu, gdzie, jako jedna z prelegentek, podzieliła się ze zgromadzonymi teoriami o żyjących na Ziemi "biorobotach, hybrydach i reptilianach".

W przerwach między kolejnymi wyjazdami Górniak rezyduje natomiast na Podhalu. Celebrytka kilka lat temu wprowadziła siętarget="_blank"> do góralskiej chaty pod Zakopanem, dzięki której na co dzień może cieszyć się pięknem tamtejszej przyrody. Paparazzi przyłapali ostatnio Edytę w jej górskim azylu. Okazuje się, że celebrytka osiadła w pokaźnych rozmiarów posiadłości, której design łączy tradycyjny góralski styl z nowoczesnością. Górniak może pochwalić pokaźnych rozmiarów oknami zapewniającymi dopływ naturalnego światła, balkonem z widokiem oraz przestronnym tarasem.

Paparazzi uwiecznili moment, w którym Edyta relaksowała się na balkonie. Ubrana w wygodne dresy i kardigan celebrytka uzupełniła zapas pokarmu dla ptaków w oryginalnym drewnianym karmniku i zajęła się roślinami. Następnie przystąpiła zaś do picia porannej kawy. Racząc się ciepłym napojem, wokalistka poprawiła jeszcze poduszki zdobiące balkonowe meble, później uzbrojona w kubek kawy zeszła na taras i rozpoczęła telefoniczną dyskusję.

Choć wygląd góralskiej chaty Górniak bez wątpienia sprzyja domowym posiadówkom, ostatnio artystka postanowiła także wybrać się na miasto. Edi i jej znajoma odwiedziły jedną z okolicznych restauracji, niedługo później udały się natomiast do kolejnego lokalu. Podczas wypadu wystrojona w kolorowy sweter celebrytka beztrosko pałaszowała lody w rożku, raczyła się zimnym i dyskutowała z towarzyszką.

Zobaczcie, jak Edyta Górniak spędza czas w Zakopanem.

2
 / 14
Górski azyl

Edyta Górniak już od kilku lat mieszka na Podhalu.

3
 / 14
Blisko natury

Celebrytka osiadła w eleganckiej, czteropiętrowej posiadłości pod Zakopanem, w której może do woli cieszyć się pięknem otaczającej ją przyrody.

4
 / 14
Balkonowy relaks

Paparazzi przyłapali ostatnio Górniak na balkonie jej góralskiej rezydencji. Celebrytka uzupełniła zapasy pokarmu dla ptaków w karmniku, zajęła się roślinami i poprawiła leżące na kanapie poduszki.

5
 / 14
Poranny relaks

Następnie celebrytka mogła w spokoju cieszyć się kubkiem gorącej kawy.

6
 / 14
Chwila wytchnienia

Po chwili Górniak udała się na sporych rozmiarów taras ozdobiony kwiatami.

7
 / 14
Pogaduszki

Celebrytka prowadziła telefoniczną dyskusję, przechadzając się po tarasie i popijając kawę.

8
 / 14
Wypad na miasto

Górniak postanowiła też ostatnio wyruszyć w miasto. Celebrytka i jej znajoma odwiedziły jedną z okolicznych restauracji, później zaś udały się do innego lokalu, gdzie Edi zjadła porcję lodów i raczyła się zimnym napojem.

9
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
10
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
11
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
12
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
13
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
14
 / 14
Edyta Górniak relaksuje się w domu w Zakopanem, po czym rusza w miasto
KOMENTARZE
(706)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Ola
3 lata temu
No chyba jakieś jaja, ze jej zdjęcia z domu robią. Trochę przyzwoitości!
madam
3 lata temu
To już jest przesada. Na prywatnym balkonie nie moze czuc się swobodnie.
Eje
3 lata temu
Super ze ptaszki karmi. Fajna ma chate
1975
3 lata temu
Co za ciekawscy ludzie. Wszędzie potrafią wyśledzić. Dajcie jej po prostu żyć.
qwer
3 lata temu
Gdzie jest pies Lewandowskich? ładnie to tak? kupić i zostawić w luksusowym domu?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (706)
ach tak...
3 lata temu
...teraz to już się skleja zdjęcia z różnych dni i "podaje" nam jako opis jednego dnia artystki? Widać, że inaczej ubrana, inna torebka...po prostu poziom tego jest żenujacy.
ustawka
3 lata temu
Przecież to zwyczajna ustawka z paparazzi ludzie ! zwyczajnie chciala pokazać jak bajkowo góralsko sielsko se żyje
grubyrycho
3 lata temu
Pani Edytko - co Pani taka samotna? Mieszkam w pobliżu, może wpadnę?
Inka
3 lata temu
Dajcie juz spokój, zeby tylko brukowiec napisac to wejdziecie pod jej koldre. Masakra
babcia
3 lata temu
latem dokarmia ptaszki ??? a zimą będzie musiała je trzymac pod pierzyną w domu...
🤢🤢🤢
3 lata temu
a to dopiero news...
Ula
3 lata temu
Jej już całkiem bije na mózg, latem ptaki w karmniku dokarmiać 🤣 A na stare lata sprowadzi sobie do willi ze 40 psów i kotów, znamy takie divy 🙈.Nie to żebym miała coś przeciw zwierzętom ale to trzeba wcześnie zacząć leczyć aby się nie pogorszyło.
252525
3 lata temu
To wzorcowy przykład jak można dobrze żyć nic nie robiąc
Asia
3 lata temu
Wyprowadziła się tak naprawdę jak pandemia się zaczęła. Ma taką możliwość więc skorzystała. Niby w pandemię nie wierzy ale zawinęła się z dużego miasta moment.
xxx
3 lata temu
Jeju ja myśałam, że to Ewa Minge na zjęciach:o One robiąsię coraz bardziej podobne do siebie.
Kobieta
3 lata temu
Niech sobie żyje gdzie chce i jak chce, ale niech już się nie wypowiada publicznie. Są chyba jakieś granice żenady i głupoty. A może się mylę i nie ma takich granic ...
Lira
3 lata temu
a to już na zawsze pożegnała się z taborem ....
Ktoś
3 lata temu
Ja bym jeszcze zrobiła zdjęcie jak jest w toalecie żeby już nigdzie nie mogła czuć się bezpiecznie, nawet we własnej toalecie, bo we własnym domu już nie może
Edek
3 lata temu
Bedzie 2 Wioletta W., albo lubiana przez słuchaczy Elżbieta D.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Ważąca 170 kg modelka żali się, że mężczyźni wstydzą się z nią pokazywać. Twierdzi, że piszą do niej SPORTOWCY I RAPERZY

Alex Aspasia wyznała, że mężczyźni wstydzą się z nią pokazywać. Chcą randkować z 31-latką, ale ponoć za zamkniętymi drzwiami.
9.

Kinga Rusin pręży się w kostiumie z głębokim dekoltem i pozdrawia z Barbadosu: "Marek dotrzymał obietnicy"

Kinga Rusin od kilku tygodni eksploruje Amerykę. Najpierw była w Amazonii, potem w Ekwadorze i Kanadzie, a teraz przez USA dotarła do ojczyzny Rihanny. Fajnie ma?
8.

Harry Styles spędził noc z Zoe Kravitz. Sfotografowano go nad ranem, jak opuszcza willę aktorki

Zdaje się, że poszukiwania Zoe Kravitz zakończyły się sukcesem i w końcu ulokowała uczucia w godnym kandydacie. Jej wybór padł na Harry'ego Stylesa, z którym od dwóch tygodni nie rozstaje się nawet na chwilę. W niedzielę aktorka ugościła muzyka w swoim domu na Brooklynie. Opuszczając gniazdko lubej nad ranem Brytyjczyk natknął się na paparazzi.
7.

Madox zasłynął w "Mam Talent", a potem przeszedł OGROMNĄ metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Madox zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w "Mam talent". Na przestrzeni lat artysta kompletnie zmienił swój wizerunek. Chociaż wciąż działa na rynku muzycznym, to dziś trudno go rozpoznać.
6.

Jessica Simpson i jej ODMIENIONA twarz maszerują ulicami Nowego Jorku

Gdy Jessica Simpson pojawiła się na tegorocznej gali MTV Video Music Awards, internauci mieli problem, by ją rozpoznać. Teraz odmieniona piosenkarka była widziana podczas przechadzki ulicami Nowego Jorku.
5.

Jeff Bezos i Lauren Sanchez w sukience z głębokim dekoltem maszerują na randkę w Los Angeles

Jeff Bezos i Lauren Sanchez, którzy w czerwcu stanęli na ślubnym kobiercu, regularnie celebrują łączące ich uczucie podczas wspólnych wypadów. Teraz właściciel Amazona zabrał ukochaną do włoskiej restauracji w Los Angeles, a ich randkę udokumentowali paparazzi.
4.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska "przyłapani" na mieście: opieka nad Romeo, czułości i wizyta w zakładzie tatuatorskim

Marcina Hakiela i Dominikę Serowską sfotografowano na rodzinnym spacerze w Warszawie. Para wybrała się z synem m.in. do jednej z restauracji. Zobaczcie zdjęcia.
3.

Znane twarze meldują się na premierze serialu. Maria Dębska w bieli i Natalia Kukulska z 20-letnią córką

W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera serialu "Breslau", a na ściance pojawiło się kilka znanych twarzy. Uśmiechy fotoreporterom posyłały Maria Dębska w białej, błyszczącej kreacji oraz Joanna Brodzik, która postawiła na fikuśny kapelusik. Wpadła też Natalia Kukulska w towarzystwie 20-letniej córki.
2.

Omenaa Mensah pokazała serię zdjęć z 23-letnią córką i wspomina: "Zostałam mamą bardzo wcześnie"

W niedzielę Omenaa Mensah zamieściła w mediach społecznościowych serię zdjęć z dorosłą córką. Przy okazji relacji z wydarzenia, w którym wspólnie z Vanessą wzięły udział, podzieliła się też kilkoma przemyśleniami na temat macierzyństwa.
1.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach eksplorują Londyn: musicale, basen i "najpyszniejsza na świecie kanapka"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wybrali się na wspólny urlop do stolicy Wielkiej Brytanii. Wszystko pokazali na Instagramie.