Trwa ładowanie...
Przejdź na
ŁWI
|

Edyta Górniak MARTWI SIĘ O SYNA i przerażona wyznaje: "Chce ODDAĆ ŻYCIE za Polskę"

332
Podziel się:

W miniony weekend Edyta Górniak była gwiazdą koncertu "Murem za polskim mundurem". Dla piosenkarki to dość istotny temat, gdyż jej jedyny syn Allan planuje karierę w wojsku.

Edyta Górniak MARTWI SIĘ O SYNA i przerażona wyznaje: "Chce ODDAĆ ŻYCIE za Polskę"
(East News)

Organizowany przez TVP i Ministerstwo Obrony Narodowej koncert "Murem za polskim mundurem" odbił się szerokim echem w całym kraju. Hołd żołnierzom i służbom mundurowym chroniącym polsko-białoruską granicę oddały gwiazdy estrady.

Jedną z występujących na koncercie artystek była Edyta Górniak, która zaśpiewała "Czerwone maki na Monte Cassino". Wykonanie wzbudziło wiele kontrowersji, a piosenkarka w mętnych słowach tłumaczyła się z udziału w wydarzeniu.

Okazuje się, że mundurowy temat jest bardzo bliski jej sercu. Jedyny syn Górniak - Allan Krupa - planuje bowiem karierę w wojsku, i jak wynika z jej słów, jest gotów na oddanie życia za ojczyznę.

Zobacz także: Edyta Górniak: "Nigdy nie twierdziłam, że ludzie nie chorują"

To właśnie Allan obudził w niej patriotyzm, który zaprezentowała m.in. właśnie podczas koncertu.

Przyznam, że patriotyzmu nabrałam dopiero oczami mojego dziecka. Gdy poznał historię Polski, powiedział: "Wiesz co mama, jak mam iść do szkoły wojskowej i potem oddawać życie, to ja chcę oddać życie za Polskę, nie za żaden inny kraj". I naprawdę mówił to serio - powiedziała Górniak "Super Expressowi".

Dodała, że jej syn marzy o wysłaniu na misję specjalną i po to uczęszcza do szkoły wojskowej.

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(332)
000
2 miesiące temu
I fajnie!
Klops
2 miesiące temu
Chłopak prezentuje szkodliwe, romantyzowane myślenie o patriotyzmie. Patriotyzm to praca na rzecz ojczyzny, wspieranie słabszych, dbanie o porządek, przyrodę, kształcenie młodzieży, chodzenie na wybory, uwrażliwianie na potrzeby społeczne. A nie rzucanie się na bagnety.
mały
2 miesiące temu
Wróżę mu wielką karierę zawodowego szeregowego z jego brakiem wykształcenia. Niech zacznie od zdania matury. Dla niego jedyna misja specjalna to pilnowanie latryny na poligonie.
axe
2 miesiące temu
Oby nie musiał mieć takiej okazji, aczkolwiek dobrze,że jest patriotą
Ja.
2 miesiące temu
Dobry chłopak, też byłabym dumna z takiego syna 💕
Najnowsze komentarze (332)
Nick
miesiąc temu
Od marca obowiązek szczepień dla mundurowych 🤣🤣🤣
Bibi
miesiąc temu
Zrobi identyczną karierę jak Martyniukowe dzieciątko. Już wkrótce.
Pok
miesiąc temu
A gdzie lepiej zarobi? Hipokryzja - życie za Polskę, ale czekam na misję……Infantylizm w genach przejęty.
NiklasKejdż
miesiąc temu
Ciepłych do wojska nie powinni brać to raz, a po dwa to gdzie był i jest jak granicy trzeba bronić? Chowa się u mamusi pod spódnicą 😂
Witek
miesiąc temu
Kariera w wojsku bez matury… kobieto, to nie czasy. Z jego wykształceniem co najwyżej będzie jakimś sierżantem i rzeczywiście jest się o co bać , bo niscy stopniem idą na pierwszy front .
kols
miesiąc temu
I CO? CZEKACIE NA FALĘ SZYDERY CZY CO? Kolejny wpis pejoratywnie nastawiony na Edytę i jej otoczenie. Wstyd, że szczujecie na osobę, która kocha ojczyznę i nie daje się wciągnąć w chorą propagandę państw układu.. Pudelek przyklaskuje tylko Lisom, Rozenek, TVN i ich jednemu lekarzowi ekspertowi od wszystkiego, Lempart i Biedroniowi. A i oczywiście patoinflueserom.
Gość
miesiąc temu
Budżetówka dobrze płaci a w wojsku sie nie narbi a zarobi inteligencja tam nie najważniejsza inni mają myślec, i renta wcześniejszą same plusy
Haha
miesiąc temu
Chyba idzie do woja poszukać sobie Chłopak bo wygląda na ciepłego.
gość
miesiąc temu
Jakie to smutne... takie infantylne, nieszczere, żenujące. Ocenić będzie można po czynach a nie po gadaniu czy łzach na insta
Donut
miesiąc temu
Jej syn jeszcze niejeden będzie miał zawód lub pracę. Edyta jak zwykle wszystko wyolbrzymia
lucky
2 miesiące temu
dajmy juz temu spokój..jeszcze jutro edzia nam sie znowu rozbeczy i zaleje lzami..że nie doceniamy poswiecenia ani jej, ani alana i w ogole wszystkie nieszczescia na raz..poza tym..jutro mamy zagwarantowane szalenstwa pani Danuty martunikowej..na tych ohydnych "hejterow" ktorzy dokuczaja je synkowi..i jeszcze do tego by brakowało schizy z edzią..tak..jutro moze byc ciezki dzien..
Kolo
2 miesiące temu
Biorąc pod uwagę , że do nauki mu nie za blisko , zargoniwo ujmując , chce zostać "mięsem armatnim" . Infantylny ten pseudo-patryjotyzm
komedia
2 miesiące temu
to niech sobie oddaje. ja nie zamierzam. dla mnie to tylko kraj. zyc i mieszkac mozna w kazdym. a polska i tak nic nie oferuje.
Szlomo
2 miesiące temu
Może w końcu schudnie w tym wojsku ulaniec
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie