Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Edyta Górniak o swojej kandydaturze na urząd prezydenta: "Temat abstrakcyjny, choć te listy uzasadniające są naprawdę BARDZO MOCNE"

104
Podziel się:

Piosenkarka wyjawiła, że propozycje udziału w wyborach przesyłają jej nie tylko fani, ale też "dorośli ludzie, profesorzy i lekarze".

Edyta Górniak o swojej kandydaturze na urząd prezydenta: "Temat abstrakcyjny, choć te listy uzasadniające są naprawdę BARDZO MOCNE"
Edyta Górniak komentuje swoją kandydaturę na prezydenta (ONS)

W ostatnim czasie Edyta Górniak dosłownie nie schodzi z afisza, a wszystko za sprawą ujawnienia się jako antyszczepionkowiec i zwolenniczka teorii spiskowych dotyczących pandemii koronawirusa. Piosenkarka wyznaczyła sobie za misję "uświadamianie społeczeństwa", tym samym zrażając do siebie wiele osób publicznych, które coraz chętniej otwarcie krytykują artystkę w mediach.

Jak można było się spodziewać, znalazło się też spore grono osób, które pogratulowało Górniak "otwartego umysłu" i podziwu godnej odwagi. Okazuje się, że zaangażowanie w sprawy społeczno-polityczne zaowocowało zapytaniami od wielbicieli, czy celebrytka będzie kandydować na prezydenta RP. Podczas wieczornego spaceru krakowskimi ulicami 47-latka postanowiła odnieść się do tej kwestii, zapewniając, że propozycje startu w wyborach przesyłają jej nie tylko zakochani w jej głosie fani, ale również "dorośli ludzie, i profesorzy, i lekarze".

Zobacz także: Edyta Górniak o kandydowaniu na urząd prezydenta

Nie mogę się za bardzo teraz do tego odnieść, bo temat jest dość poważny - stwierdziła. Wiecie o tym, że ponad wszystko kocham muzykę, więc nie mogłabym po prostu jej zostawić. Jest to dla mnie wielki, wielki dowód szacunku i zaufania społecznego, bardzo się z tego cieszę. Natomiast temat jest dla mnie dosyć abstrakcyjny, mimo że te listy uzasadniające i motywujące są naprawdę bardzo mocne. Jednak nie mogłabym tego zrobić, nie czułabym się przygotowana, nie jest właściwe miejsce dla mnie, nie znam tylu mądrych ludzi, których mogłabym zaprosić do współpracy, do przebudowy kraju. Kto by miał odwagę podjąć się posprzątania wszystkiego w naszej rzeczywistości polskiej?

W dalszej części osobliwego wywodu Edzia podziękowała polskiemu rządowi za działania podejmowane w ostatnich miesiącach, oceniając okiem eksperta, że "jesteśmy w dobrej kondycji".

Chcę wam powiedzieć, że jak rozmawiam z przyjaciółmi ze świata, to jesteśmy w dobrej kondycji w porównaniu do wielu innych miejsc na świecie - kontynuowała. U nas jednak jest dużo spokoju i normalności i za to bardzo dziękuję naszemu rządowi. Mimo że jest tu dużo trudnych rzeczy - trudnych i do dyskusji, i do zrozumienia wzajemnego, to jednak mamy lepszą sytuację niż inne kraje, jak np. Stany Zjednoczone.

Na koniec gwiazda zaapelowała do fanów, aby wygrali "walkę z ciemnością" i wybrali "światło".

Mam jedną prośbę, żebyście zachowali spokój i równowagę. To duże wyzwanie w tej chwili, wiem, ale to jest najważniejsze. Nie dajcie się sprowokować. Jesteśmy świadkami jednej z największych (jak nie największej) walki o świat, walki między ciemnością i światłem. Wybierzcie, po której chcecie być stronie i tam pozostańcie! Wszystko będzie dobrze! Tylko spokój, modlitwa, mądrość, dobroć, miłość, wzajemność, opieka, równowaga, dobra muzyka, dobre książki... - zakończyła.

Wyobrażacie sobie Edytę Górniak w roli prezydenta Polski?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Sylwia
2 lata temu
Jak "profesorzy" są za, nie widzę przeciwskazań
Historyk
2 lata temu
Wałęsa tez został prezydentem, wiec nie jest to żadna abstrakcja.
Gość
2 lata temu
W tym chorym kraju wszystko jest możliwe
Edyta.
2 lata temu
Czy ta kobieta ma jeszcze kontakt z rzeczywistością?
Rolnik
2 lata temu
Moja koza też kandyduje na to stanowisko. W chwili obecnej ma większe poparcie niż ta Górniak.
Najnowsze komentarze (104)
amelka
rok temu
Właściwie skoro Lech Wałęsa był, to czemu nie Edyta? Umysłowo niewiele od siebie odbiegają, ale Edi wydaje się mimo wszystko uczciwsza. Poza tym jest ładnie wygląda i ma talent muzyczny.
Rolnik
2 lata temu
Moja koza też kandyduje na to stanowisko. W chwili obecnej ma większe poparcie niż ta Górniak.
Tadeusz
2 lata temu
Ona nie nadawała by się nawet na sołtysa w 50 osobowej wsi na końcu Polski.
Wyborca
2 lata temu
Gorniak to cos jak Kononowicz.
Hala
2 lata temu
Tragedia byłaby
Emka
2 lata temu
Ha ha ha ha ha!!!
baba jaga
2 lata temu
Faktycznie,skoro nawet tak dorośli ludzie,jak "profesorzy" i lekarze proszą panią Górniak o kandydowanie na urząd prezydenta,nie ma chwili do stracenia-trza kandydować!
edek
2 lata temu
No i cel został osiągnięty. Najważniejsze aby o niej mówili, nieważne dobrze czy źle
zszokowany
2 lata temu
Największa bzdura jaką ostatnio czytałem! Osoba bez matury, wykształcenia prezydentem? Polska to 38-mln kraj!!!!
wow
2 lata temu
serio w to uwierzyła ??? haaaaaaaaaaaaaaahahahhaha .....
pik
2 lata temu
kobieto ciebie zostawiają partnerzy, o czym ty mówisz śmieszna jesteś
GINGO
2 lata temu
ZA LAT 10 POLSKI JUŻ NIE BĘDZIE KRAJ ZOSTANIE PODZIELONY WZDŁUŻ WISŁY, JEDNA CZĘŚĆ DO NIEMIEC DRUGA DO ROSJI POLACY OPAMIĘTAJCIE SIĘ
DOUCZ SIĘ!
2 lata temu
Do 12345: Aż strach się bać! - Nie masz pojęcia, a krytykujesz!???
ona
2 lata temu
A którzysz to profesorzy?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie