Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem? "Tomek podrzuca jej zakupy"

568
Podziel się:

Fani spostrzegli, że na ostatnim nagraniu Mazurkiewicza w jego oknie odbija się różowy dres piosenkarki, która obecnie przebywa na kwarantannie.

TYLKO NA PUDELKU: Edyta Górniak spotyka się z Tomaszem Mazurkiewiczem? "Tomek podrzuca jej zakupy"
Edyta Górniak i Tomasz Mazurkiewicz (fot. Instagram, @edytagorniak, @tomaszmazurkiewicz)

Podróżujący z powrotem do ojczyzny Polacy muszą obecnie liczyć się z tym, że w momencie przekroczenia granicy nałożony zostanie na nich obowiązkowej kwarantanny na okres 14 dni. Nawet gwiazdy, takie jak Edyta Górniak, która dopiero co wróciła ze Stanów Zjednoczonych, muszą stosować się do tego rozporządzenia. W przeciwnym razie grozi im grzywna w wysokości 30 tysięcy złotych.

Dwa tygodnie odosobnienia Edyta postanowiła spędzić w Trójmieście. Na szczęście dobry humor nie opuszcza gwiazdy. Na przeprowadzonym w niedzielny wieczór livestreamie Górniak zażartowała nawet, że "gdyby wiedziała, że kwarantanna tak długo potrwa, to by sobie jakąś operację plastyczną zrobiła, skoro i tak siedzi w domu".

Zobacz także: Kwarantanna siłowa. Minister zdrowia: to jedna z opcji, miała już miejsce w Polsce

Piosenkarka przebywa właśnie nad morzem, gdzie ma apartament przy samej plaży. Stwierdziła, że tam łatwiej będzie jej znieść 14 dni kwarantanny. Niektórzy obserwatorzy, sądząc po publikowanych przez nią ostatnio w sieci wpisach, wywinoskowali, że dach nad głową zaoferował jej nie kto inny, jak były piłkarz Arki Gdynia, Tomasz Mazurkiewicz, który przed rokiem często widywany był w towarzystwie Edyty.

Fani spostrzegli, że na ostatnim nagraniu z Instagrama Mazurkiewicza, widać odbijający się w oknie różowy dres. Bardzo podobny do tego, który w tym samym dniu miała na sobie Edyta Górniak. Można więc domniemywać, że ofiarny sportowiec zdecydował się przez najbliższe dwa tygodnie dotrzymać towarzystwa swojej "przyjaciółce".

Aby to potwierdzić, skontaktowaliśmy się z bliskim znajomym Edyty. Dowiedzieliśmy się, że z Mazurkiewicz dba jedynie o to, by Edycie niczego nie zabrakło podczas izolacji.

Edyta rzeczywiście ma kontakt z Tomkiem. To on podrzuca jej niezbędne zakupy. Edyta przestrzega bowiem zasad kwarantanny i przebywa zamknięta w swoim apartamencie 24 godziny na dobę. Policja odwiedza ją dwa razy dziennie, żeby sprawdzić, czy jest w domu - zdradził nasz informator.

Czy po tak "niewinnych" odwiedzinach Edzia zasłuży sobie na całodobowy nadzór?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(568)
Kika
3 lata temu
Oj Edzia Edzia, jak gimbaza... Tylko na chwilę, a potem dramatyczna relacja ze szpitalnego łóżka, z wenflonem i plasterkiem, w otchłani histerycznych wpisów, z tęsknotą za Allankiem i pokojem z świecie
Lolo
3 lata temu
To przestrzega czy nie przestrzega zasad kwarantanny?? Bo na mojej oko spotykanie się z kimś nawet „na chwile” jest nie w porządku
aga
3 lata temu
Mandat jej powinni dowalić skoro policja sprawdza czy jest w domu a jej nie było, do czego się przyznała. Durna baba.
Bida
3 lata temu
Biedna... Tak się miota od chłopa do chłopa
Alex
3 lata temu
Jej to wolno... kto bogatemu zabroni ? Ehhhh
Najnowsze komentarze (568)
Julia. 🌷🎤💞
3 lata temu
Edyta ma Duszę pięknej artystki. Głos melodyjny i przyjemny. Muza perfekcyjna.
Przyjaciel.
3 lata temu
Edyta ma dużo przyjaciół a nie partnerów.
Fanka
3 lata temu
Edi ma młodego mężczyznę wibrator nie potrzebny
Kmlkm
3 lata temu
Wibrator jej dostarczyc
agnes
3 lata temu
Ale nowina ilu tych panów miała p.Górniak,chyba nikt nie zliczy.
Julia 🌷
3 lata temu
Fajni przyjaciele. Pomocna ręka jest zawsze wskazana.
haha
3 lata temu
chce być sławny przy Edzi
emi
3 lata temu
Przystojniak ten jej przyjaciel...….
Przyjaciel 💞
3 lata temu
Oczy ma przepiękne miłe i sympatyczne.
Julia 🌷
3 lata temu
Edi z wiekiem rozkwita pięknie ktoś musi o Nią dobrze dbać i rozpieszczać pewnie jakiś przystojniak. Nasza Śpiewaczka dobrze i mądrze sobie żyje. Fajna i miła Osobowość Artystyczna.
Obserwator
3 lata temu
Edzia ma wirusa od dawna. Objawia się to stopniowym zanikiem mózgu... Gdyby była ARTYSTKĄ a nie CELEBRYTKĄ to jako szanująca siebie i swoich fanów diwa, nigdy nie pozwoliłaby na tego typu paszkwile. Gdyby nie dawała powodów to z pewnością nie byłoby takich materiałów. Nie od dziś wiadomo, że tego typu newsy to ustawka, tylko po to by zwrócić na siebie uwagę jak rozkapryszona panienka. Rozmieniła się na drobne już kilkanaście lat temu, jedzie na tym samym poziomie co inne celebrytki typu "Rodzynek"-Majdan z ciążą urojoną, niestety po równi pochyłej...
baca
3 lata temu
Przeciez ona nie wie, nie rozumie, co to znaczy kwarantanna. Pewnie myśli ze to jakaś potrawa lub ubior.
Przyjaciel 🌷
3 lata temu
Przyjaciel to tylko osoba która chce pomóc w trudnym czasie. A urode można podziwiać nic w tym złego. Edi piękna jest
gość
3 lata temu
Ten "przyjaciel" jak widać zakochał się.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie