Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Edyta Górniak otwiera się na temat bolesnej zdrady. Jej partner... ZROBIŁ DZIECKO INNEJ: "To było totalnie TRAUMATYCZNE"

917
Podziel się:

Na początku roku Edyta Górniak wyznała, że przeżyła niewyobrażalną zdradę, o której nikomu wcześniej nie mówiła. Teraz postanowiła powiedzieć, co się naprawdę stało. "Nastąpiła zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie" - ogłasza.

Edyta Górniak otwiera się na temat bolesnej zdrady. Jej partner... ZROBIŁ DZIECKO INNEJ: "To było totalnie TRAUMATYCZNE"
Edyta Górniak otwiera się na temat bolesnej zdrady (AKPA)

Abstrahując od poglądów Edyty Górniak i jej ostatnich "kosmicznych odlotów" trzeba przyznać, że piosenkarka nigdy nie miała szczęścia w życiu prywatnym. Wiązała się z nieodpowiednimi dla niej mężczyznami i wiele wycierpiała, o czym zdarza jej się opowiadać w wywiadach. Najlepszym tego przykładem jest zresztą pamiętne małżeństwo z ojcem jej syna, Allana.

Niestety Edyta Górniak doświadczyła nie tylko rozczarowań, lecz także zdrady. W styczniu wokalistka przyznała, że jakiś czas temu zakończył się kilkumiesięczny związek, w który mocno zaangażowała się emocjonalnie. Wtedy też wyznała, że powodem rozstania była niewierność partnera, jednak nie zagłębiała się w szczegóły sprawy.

Nie wie o tym prawie nikt - wspominała.

Do czasu. Więcej światła na te trudne doświadczenia rzuciła teraz w rozmowie z "Super Expressem" i rzeczywiście zrobiło się nieprzyjemnie. Na łamach dziennika koronasceptyczna gwiazda wyznała, że jej ekspartner... zrobił dziecko innej kobiecie. Z tego powodu trudno jej się było podnieść i cierpiała przez wiele miesięcy.

Jedno z najgorszych doświadczeń, jakie człowiek może przeżyć, to poczucie zdrady. Wszelakiej: emocjonalnej, finansowej, duchowej, rodzinnej, przyjacielskiej, przez kogokolwiek. Uczucie bycia zdradzonym jest jedną z najtrudniejszych lekcji do odrobienia. (...) Kiedyś stresy "chowałam" w brzuchu i bardzo mnie brzuch bolał. Potem "chowałam" na karku. Pewnie każdy z nas ma jakieś tam miejsce. I kiedy nastąpiła ta zdrada, dosyć trudna, bo wynikiem zdrady było poczęcie, to było totalnie traumatyczne i bardzo, bardzo głębokie - przyznała.

Zobacz także: Edyta Górniak wyznaje: "Nie ma nikogo wyjątkowego w moim życiu"

Choć wtedy wywróciło to jej życie do góry nogami, to dziś podobno uczy się z tym żyć. Jak twierdzi, niewierny eks "nie był wart nawet jednej dziesiątej jej serca", ale nie da się tak po prostu wymazać trudnych doświadczeń z pamięci.

Moje serce jest już OK. Ale nawet jak świadomie podejmiemy decyzję, że idziemy do przodu, że zostawiamy przeszłość za sobą i uwolnią się od tego głowa, serce, dusza oraz myśli, to ciało jest jak mapa i wszystko pamięta. Nawet jeśli już wiem, że ten człowiek nie był wart nawet jednej dziesiątej serca, które dostał ode mnie, to ciało i tak przechodzi turbulencje. Wydaje mi się, że poukładałam już wszystko w sobie. Natomiast moje ciało choruje. I to już bardzo długo. Ma swoje sposoby na to, by wyrzucać to, co przeżyłam - mówi.

Edyta twierdzi też, że przeszły związek był dla niej na tyle traumatyczny, że boi się ponownie zaufać jakiemukolwiek mężczyźnie. Z pogodzeniem się z tym bolesnym faktem pomogła jej natomiast... "energetyczna skorupa".

Żeby przeżyć to, musiałam przywdziać energetyczną skorupę. Mój organizm się tak mocno spiął, że dostał swego rodzaju wewnętrznego zakwasu. Uwalnianie tego na przestrzeni czasu jest jak leczenie wewnętrznych siniaków. To jest takie dziwne... W tych traumach jest tak, że nie leci krew, nie można opatrzyć, nie ma maści, nie ma leków. To, co się stało w organizmie, potrzebuje czasu na uwolnienie. Mam czasem takie dni, że jestem totalnie obolała - usiłowała wyjaśniać, po czym dodała: Jak nas potrąci samochód, mamy wypadek, co jest bardzo traumatyczne, to potem boimy się wsiąść do samochodu i trzeba to przewalczyć. To jest chyba coś takiego.

Spodziewalibyście się, że ma takie doświadczenia?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(917)
ele
miesiąc temu
Ma urodę, piękny głos, pieniądze, ale zero szczęścia w miłości. Wniosek z tego taki, że nie można mieć wszystkiego
brawo!
miesiąc temu
Edyta jest piękna , niezależna i nie płynie z lewym prądem jak inni celebryci typu kurdej szatan. brawo!
agnieszka
miesiąc temu
Bardzo lubie wrazliwosc Edyty Gorniak
Kosmiczny odl...
miesiąc temu
O co wam chodzi z tymi kosmicznymi odlotami? Jeśli o Covid to połowa Polski takie ma, więc moglibyście być tolerancyjni i nie hejtowac, tylko uszanować, ze ktoś może mieć inne zdanie niż Wy! :)
zakochany
miesiąc temu
kocham Panią Edytę
Najnowsze komentarze (917)
facet
miesiąc temu
jak taką piękną kobietę jak pani Edyta można zdradzić?!
Mon
miesiąc temu
posluchajcie wywiadu realu24- ona jest bardzo inteligentna. Wspaniale sie wypowiada i odpowiada na pytania
angie
miesiąc temu
Wiele kobiet ma takie doświadczenia.To długo boli... po cz asie trzeba sobie powiedzieć, on nie był tego wart. Bo taka jest prawda.
Rafał
miesiąc temu
Co tam u Edzi-Bredzi? Coś długo cicho. Czyżby pandemia się skończyła?
Roksana
miesiąc temu
Porównajcie wykonanie Edyty z wykonaniem Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie (Dziwny jest ten świat, solo: Daria Psekho)-ziemia a niebo. Tu wiedzą o czym śpiewają. A nie tak jak egoistyczna Edyta, która śpiewając "myśli" tylko i wyłącznie o sobie.
Jaga
miesiąc temu
Wzięła 100 tysi za wycie dla mundurowych, a teraz ofiarę zgrwa, żebysmy zapomnieli o tej forsie
Jaga
miesiąc temu
Wzięła 100 tysi za wycie dla mundurowych, a teraz ofiarę zgrwa, żebysmy zapomnieli o tej forsie
olo
miesiąc temu
O cie kręce... Kto to był ??? imię , nazwisko!!!
notak
miesiąc temu
Edzia winna poprosić o azyl na Białorusi, bo tam zdezerterował żołnierz , dla którego spiewała parę dni temu "że za nim murem..." . No i Amen !!!
niko
miesiąc temu
Zrobił innej dziecko ---a co miał jej zrobić ????? garba ???
Tak tak
miesiąc temu
A który facet by wytrzymał z tak humorzastą i niemądrą kobietą. Usiłuje być oryginalną osobą a co otworzy usta zalicza wtopę za wtopą. Jej poglądy są archaiczne i nie przystoją do obecnych czasów. Bardzo dziwna osoba. To że jest fantastyczną piosenkarką nie podlega żadnej dyskusji.
Julia 💒❤
miesiąc temu
Dzisiaj każda Gwiazda ,każdy sławny znany człowiek musi zmierzyć się z hejtem w internecie. Proszę nie wieżyć w komentarze które piszą. Sam Bóg widzi i wie wszystko co robimy w ukryciu i jak żyjemy naprawdę. Bóg z Tobą Edyto. ❤
gość
miesiąc temu
Wcale sie nie dziwię, że faceci od niej odchodzą ona już od dawna jest odrealniona od rzeczywistości.
Ola
miesiąc temu
Kiedyś ją lubiłam, a teraz powiem - PANI JUŻ DZIĘKUJEMY.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie