Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

Elżbieta Zapendowska MIAŻDŻY Edytę Górniak: "Biedna dziewczyna, która się zapędziła w SAMOUWIELBIENIE"

316
Podziel się:

W najnowszym wywiadzie Elżbieta Zapendowska nie zostawiła suchej nitki na Edycie Górniak, ale dostało się też jej synowi - Allanowi oraz Rafałowi Brzozowskiemu. "Jest podlizywaczem. Nie cierpię tego" - stwierdziła. Nie za ostro?

Elżbieta Zapendowska MIAŻDŻY Edytę Górniak: "Biedna dziewczyna, która się zapędziła w SAMOUWIELBIENIE"
Elżbieta Zapendowska miażdży Edytę Górniak (AKPA, East News)

Elżbieta Zapendowska przez lata obecności w show biznesie dała się poznać jako osoba, która nie boi się mówić tego, co myśli. Po raz koleiny udowodniła to podczas najnowszego wywiadu w podcaście "Wojewódzki&Kędzierski", w którym opowiadała też o skomplikowanych relacjach z córką.

Specjalistka od emisji głosu poświęciła wiele miejsca Edycie Górniak, która była niegdyś jej wychowanką. Punktem wyjścia do rozmowy o Edzi był jej syn, Allan Krupa, który niedawno wydał pierwszy singiel. Jemu zresztą też się oberwało.

Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmiejestwierdziła jurorka.

Zobacz także: .Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Jak masz ojca tak trudnego jak Darek Krupa i matkę znaną w takiej skali, to całe dzieciństwo w tabloidach łącznie z tym, że nawet obs*ana pielucha Allana była na okładkach, to nie powinniśmy być wyrozumiali, że on ma patodziedzictwo, na które nie zapracował? - wtrącił Wojewódzki.

On nie dostał ode mnie wpie*dolu. Powiedziałam o dykcji. Powiedziałam, że szczeny nie urywa, też nie zachwyca - tłumaczyła Elżbieta.

Na pytanie prowadzących, co nie wyszło w karierze Górniak, Zapendowska odparła, że "wszystko". Zarzuciła jej też hipokryzję oraz instrumentalne traktowanie ludzi.

Oprócz warunków (wokalnych - przyp. red.) już wszystko zaczyna więdnąć. (...) Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Jeżeli ja jadę na koncert Edyty i ona mnie wywołuje z rzędu, a muszę stanąć i się ukłonić... ja tego nie znoszę (...). Nie wiem, co jej się w głowie tam stało, pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić...

Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca (...). Myślę, że tak było od początku, tylko to ukrywała, ona to taiła - uważa jurorka.

Zapendowska nie zostawiła też suchej nitki na bliskim koledze Edyty, Rafale Brzozowskim. Wymieniła go jako "przykład wokalisty bez rozumu".

To jest mój ulubieniec, cukiereczek. Kiedy jeszcze go widziałam, to widziałam taką przepaść, taki przeciąg, że tam brakuje, tam nie szaleją komórki. Jest podlizywaczem. Po prostu nie cierpię tego - stwierdziła nauczycielka śpiewu.

Podzielacie jej opinię czy uważacie, że przesadziła?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(316)
Koko
3 tyg. temu
Bardzo szanuję panią Elżbietę. Szczera do bólu i prawdziwa. Matka chrzestna sukcesu Edzi ale uderz w stół... zaraz Edi wyjedzie z oświadczeniem gdzie najpierw jej pojedzie a potem będzie życzyć pokoju w sercu.
Pulpettiusz
3 tyg. temu
Edytce pociąg odjechał. Razem z peronami.
mmmm
3 tyg. temu
Trafne spostrzeżenia. Nasze diwy są kompletnie oderwane od rzeczywistości
z Kalisza
3 tyg. temu
W punkt Pani Elu.
ela
3 tyg. temu
Cóż. Właściwie to ma rację.
Najnowsze komentarze (316)
Zyza
2 tyg. temu
Ok chyba Pani Ela swoje frustracje zyciowe wylała na innych. Już nikt nie zaprasza do jurorowania i kłopot się pojawił.
klk
2 tyg. temu
profesjonalistka, hehe najpierw chodzisz do niej na lekcje, a potem w chamski sposob latami będzie cie obsmarowywać w tv z podobnymi hejterami
Hero
2 tyg. temu
Bardzo podoba mi się jej szczerość do bólu! Ostra i mocna babka!
leon
2 tyg. temu
toksyczna starsza pani ,ktorej ktos wmowil ze jest jedyna i bezwarunkowa wyrocznia....
kubeł wody
2 tyg. temu
pani Zet a gdzie by pani dzisiaj była, gdyby Edyta nie zdobyła popularności? z ciętości języka domyśleć się można; tylko jak długo? Charakterek nikomu nie pomaga w karierze ale jego brak ją wyklucza.
czepia
2 tyg. temu
się Kuba starego Alana, bo jego stary to ...fatamorgana?
jax
2 tyg. temu
Szanuje Panią Elę za warsztat, wiedzę i charyzmę, nie przepadam za Edzią ale skoro Ela poświęciła swoje dzieci dla kariery to czy powinna wytykać innym niedoskonałości? No chyba nie
Zenek
2 tyg. temu
Edyta zmarnowała karierę. Nie miał kto pisać tekstów i muzyki na płyty
Ewa
2 tyg. temu
Tym razem w punkt.... Edziu odwaliło.... I to ostro
BELLA
2 tyg. temu
Oj przyganiał kocioł garnkowi.
Marek
2 tyg. temu
Mam pytanie do Pani Elżbiety. Skoro była naocznym świadkiem bardzo złego zachowania Edyty wobec orkiestry opolskiej, to dlaczego nie stanęła od razu w obronie tych ludzi? W momencie, w którym byli krzywdzeni? Tylko teraz się wyśmiewa z rzekomego zachowania Edyty w jakimś programie? Bardzo źle to również o niej świadczy bo gdyby chciała tym ludziom pomóc, gdyby faktycznie była tak oburzona, to czy nie powinna wtedy jakoś na tamtą sytuację zareagować?
błe
2 tyg. temu
jak się ma za profesjonalistkę to nich się wypowiada jedynie na temat głosu i śpiewu Edyty, wylazł z niej magiel jak z Piotrowskiej i Kuby
ZibiM
2 tyg. temu
Nie da się wiele dodać. Może dzieciństwo, może towarzystwo, może kasa. Edyta u mnie i u wielu straciła wiele. Zejdzie z tej szkody, w jaką wlazła? Wątpię, choć chciałbym, aby oprzytomniała
myślę
2 tyg. temu
100 % racji
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie