Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|
aktualizacja

Ewa Chodakowska bredzi na Instagramie: "Czy to coś obraźliwego zaproponować skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się na psychologię"

640
Podziel się:

Trenerka zapomniała już, że "doradzała" byłej ambasadorce "skorzystanie z pomocy", bo ta "wdała się z nią w zbędne dyskusje"?

Ewa Chodakowska bredzi na Instagramie: "Czy to coś obraźliwego zaproponować skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się na psychologię"
Ewa Chodakowska (Pudelek Exclusive, Pudelek Exclusive)
bEDzdlRx

Ewie Chodakowskiej oddać trzeba jedno: faktycznie, jak żadna inna gwiazda, jest zaangażowana w prowadzenie swoich mediów społecznościowych. Do tego stopnia, że potrafi spędzić godzinę na dyskusji w prywatnych wiadomościach z "niepokorną" fanką i, mimo że prowadzona rozmowa "ją męczy", wymusić na niej przeprosiny i zgodzenie się z tym, że Chodakowska nie może sobie niczego zarzucić. A na koniec, "z troski", wysłać ją na terapię. Przypomnijmy, że to wszystko przez wrzucenie zdjęcia z batonem.

Trenerka najwyraźniej postanowiła też zmienić nieco taktykę i nie blokować już każdej fanki na Instagramie, która odważy się podważyć jej zdanie. Pod ostatnimi postami reklamującymi jej kosmetyki tłumaczy nawet niezadowolonym z jej szamponu klientkom, że na efekty działania produktu muszą poczekać trzy miesiące, by... "zmył on chemię z ich włosów".

bEDzdlRz

Ewa nie usunęła też komentarza, w którym jedna z obserwujących, odnosząc się do naszego tekstu, zapytała o wysyłanie byłej ambasadorki na terapię.

Doradzasz fance terapię, a swoją już odbyłaś? - spytała.

Nie rozumiem.. czy to coś obraźliwego? Zaproponować komuś skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się od października na psychologię, pora zgłębić ludzki umysł, przyda się na długie lata pracy - pochwaliła się Chodakowska, najwyraźniej wychodząc z założenia, że pójście na terapię to to samo co podjęcie studiów psychologicznych.

bEDzdlRF

Jak widać Ewa do perfekcji opanowała sztukę odwracania kota ogonem i wszystko wskazuje na to, że faktycznie niczego "nie rozumie". Przypomnijmy rozmowę Chodakowskiej z byłą ambasadorką, w której "motywatorka" sugeruje jej wybranie się do psychoterapeuty po tym, "jak zareagowała" na reprymendę od swojej idolki.

Faktycznie brzmi jak troska o zdrowie psychiczne "zabanowanej" fanki?

bEDzdlRG
bEDzdlRH
bEDzdlRI
bEDzdlSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(640)
Ren
2 lata temu
Od niej taki fałsz bije i te tysiace buziaków i slodkich min. I nie jest to hejt ale moja ocena.
Ann
2 lata temu
Jaki jest koń każdy widzi
Psycholog
2 lata temu
To jest jakiś dramat, że każdy może pójść na te studia...
bEDzdlSb
Karma
2 lata temu
Ewka, pamiętaj - karma wraca!
marylis
2 lata temu
Polubienia Chodakowskiej na fb spadły o jakieś kilkadziesiąt tysięcy...
Najnowsze komentarze (640)
Jestemboska
2 lata temu
Ja tutaj niczego nie szukam tylko się chwale tak to się czyta. Tu nie mowa o Tobie kotku, tylko o skrzywdzonych przez twoje praktyki kobietach, trochę empatii. Skoro świadomie wybierasz kotku fanki z niskim poczuciem własnej wartości w wielu przypadkach, nie mowie, ze jest to regułą, to powinnaś sobie kotku zdawać sprawę z tego, ze takie własnie będą konsekwencje twoich działań. Świadoma kobieta ze zdrowym poczuciem własnej wartości nie dala by się tak poniżyć i uwikłać. To jest bardzo niezdrowy plan rozwojowy który wdrożyłaś kotku w życie.
.....
2 lata temu
Pewnie na SWPS. Po tej 'szkole' skończy jescze gorzej. 😂
Lem
2 lata temu
Ewa, powiem krótko, PRZEPROŚ! a następnie wsiadaj na miotłę i jazda! najdalej jak sie da! wtedy może będzie ok.
Mika
2 lata temu
Jak można być tak zadufanym w sobie i nazywać się trenerką wszystkich kobiet??? Moją nie jest i nigdy nie będzie. Może lepiej jako trenerka sprawdzi się w roli matki. Zegar biologiczny bije i powinna pomyśleć o grecko-polskim potomku. Chyba to już ostatni dzwonek bo jak mówią lekarze jeśli kobieta nie urodzi pierwszego dziecka do 35 roku swojego życia to ma tylko 40% szans na naturalne zajście w ciąże.
Ag ag
2 lata temu
Usunęłam ja w piizdu.
Marcus V.
2 lata temu
.. nie chcę już Ciebie oglądać na ściance z mydełkiem, kremikiem, batonikiem lub książeczką .. nie chcę już słyszeć Twojego krzyku, że jesteś ambasadorem czy też fighterką .. zacznij myśleć o sobie .. i zaprojektuj, zrealizuj swój własny pomysł na fit .. taki bardzo mocno egoistyczny .. Marcus Vegetarianicus - instagram
Gość
2 lata temu
"Byłyśmy niewolnicami Chodakowskiej" "Ewa bredzi" takie rzeczy w tytułach mają na celu negatywne postrzeganie bohaterki tego linczu. Licz sponsorowany czy darmowy by podkreślić swoją pozycję na rynku? Ile osób/karier zniszczył już pudelek? Biznes musi się kręcić. Dlaczego stworzono "artykuł" o tym że w zakładce Transparentność na na FB u Chody widnieje ingormacja o 12 czy 13 osobach mających dostęp do jej strony? A przy tym nie wspomniano, że u Lewandows.kiej jest 17? Nie lubie żadnej z nich, ale to wszystko składa się w widoczną dla części czytelników MANIPULA.CJĘ. Manipu.lację komentarzami, poprzez "artykuły" ich treść i brzmienie itp.
ola
2 lata temu
nie rozumie hejtu, przeciez dobrze jej odpisala, z taktem
bEDzdlRT
Liberty
2 lata temu
Smutnie się kończy "bycie wierną fanką". Kobitki, przestańcie żyć według cudzych wzorców. Bądźcie sobą. To zawsze lepsze niż bezmyślne naśladownictwo. Nawet gdybyście jadły dwa ziarenka sezamu, koniecznie ekologicznego i popijały wodą , no i ćwiczyły zawzięcie przez pół nocy(bo za dnia jesteście normalnymi pracownicami, studentkami, mamami, robicie zakupy, sprzątacie, gotujecie, itp), to nie osiągniecie tego, co wasza guru Chodakowska. Bo ona ma jedno zajęcie- ćwiczy. Resztę robią za nią inni. Wy nie macie tej możliwości, ale to wy żyjecie naprawdę. Wylogujcie się z tego sztucznego instagramowego świata. Szkoda waszego życia, zdrowia i nerwów. Nie dajcie się wciągnąc w pułapkę uzależnienia od instaświata. Zacznijcie samodzielnie myśleć. To naprawdę nie jest trudne. Powodzenia.
karma wraca
2 lata temu
Mam nadzieję że dobrze płaci specjalistkom które piszą jej ostatnio posty o psyche i diecie. Bo to aż przykro że one się napracują, a mają tylko małą wzmiankę na końcu artykułu że powstało przy współpracy "z" i ledwo kilka stów obserwatorów. Uczciwiej by było po prostu udostępniać to co one piszą u siebie. Ale Ewcia o tym nie pomyśli, bo jej nazwisko musi być na świeczniku.
rek torre
2 lata temu
Taaaa, w Wyższej Szkole Robienia Hałasu.
Misia Pysia
2 lata temu
Ewa ty potrzebujesz lekarza psychiatry od zaraz! czy to cos obraźliwego? Kotku???
D.P
2 lata temu
Już się nie dziwie że moja macocha (okropna baba serio straszna manipulantka) tak uwielbia Chode....
giga
2 lata temu
Chodakowska ćwicz sobie i nie dyskutuj z innymi ludźmi - a masz chociaż maturę że mówisz o "wybieraniu się na psychologię"? Coś ci się w główce poprzewracało od tej ROZPOZNAWALNOŚCI Zejdź na ziemię i machaj tymi nóżkami , a nie bież się za mądrzejsze rzeczy.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzdlSM
bEDzdlSN
bEDzdlSO
bEDzdlSP
bEDzdlSQ
bEDzdlSv