Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|
aktualizacja

Ewa Chodakowska bredzi na Instagramie: "Czy to coś obraźliwego zaproponować skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się na psychologię"

640
Podziel się

Trenerka zapomniała już, że "doradzała" byłej ambasadorce "skorzystanie z pomocy", bo ta "wdała się z nią w zbędne dyskusje"?

Ewa Chodakowska bredzi na Instagramie: "Czy to coś obraźliwego zaproponować skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się na psychologię"
Ewa Chodakowska (Pudelek Exclusive, Pudelek Exclusive)
bDUNUFkl

Ewie Chodakowskiej oddać trzeba jedno: faktycznie, jak żadna inna gwiazda, jest zaangażowana w prowadzenie swoich mediów społecznościowych. Do tego stopnia, że potrafi spędzić godzinę na dyskusji w prywatnych wiadomościach z "niepokorną" fanką i, mimo że prowadzona rozmowa "ją męczy", wymusić na niej przeprosiny i zgodzenie się z tym, że Chodakowska nie może sobie niczego zarzucić. A na koniec, "z troski", wysłać ją na terapię. Przypomnijmy, że to wszystko przez wrzucenie zdjęcia z batonem.

Trenerka najwyraźniej postanowiła też zmienić nieco taktykę i nie blokować już każdej fanki na Instagramie, która odważy się podważyć jej zdanie. Pod ostatnimi postami reklamującymi jej kosmetyki tłumaczy nawet niezadowolonym z jej szamponu klientkom, że na efekty działania produktu muszą poczekać trzy miesiące, by... "zmył on chemię z ich włosów".

bDUNUFkn

Ewa nie usunęła też komentarza, w którym jedna z obserwujących, odnosząc się do naszego tekstu, zapytała o wysyłanie byłej ambasadorki na terapię.

Doradzasz fance terapię, a swoją już odbyłaś? - spytała.

Nie rozumiem.. czy to coś obraźliwego? Zaproponować komuś skorzystanie z pomocy? Sama wybieram się od października na psychologię, pora zgłębić ludzki umysł, przyda się na długie lata pracy - pochwaliła się Chodakowska, najwyraźniej wychodząc z założenia, że pójście na terapię to to samo co podjęcie studiów psychologicznych.

bDUNUFkt

Jak widać Ewa do perfekcji opanowała sztukę odwracania kota ogonem i wszystko wskazuje na to, że faktycznie niczego "nie rozumie". Przypomnijmy rozmowę Chodakowskiej z byłą ambasadorką, w której "motywatorka" sugeruje jej wybranie się do psychoterapeuty po tym, "jak zareagowała" na reprymendę od swojej idolki.

Faktycznie brzmi jak troska o zdrowie psychiczne "zabanowanej" fanki?

bDUNUFku
bDUNUFkv
bDUNUFkw
bDUNUFkO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(640)
Ren
rok temu
Od niej taki fałsz bije i te tysiace buziaków i slodkich min. I nie jest to hejt ale moja ocena.
Ann
rok temu
Jaki jest koń każdy widzi
Psycholog
rok temu
To jest jakiś dramat, że każdy może pójść na te studia...
bDUNUFkP
Karma
rok temu
Ewka, pamiętaj - karma wraca!
marylis
rok temu
Polubienia Chodakowskiej na fb spadły o jakieś kilkadziesiąt tysięcy...
Najnowsze komentarze (640)
Jestemboska
rok temu
Ja tutaj niczego nie szukam tylko się chwale tak to się czyta. Tu nie mowa o Tobie kotku, tylko o skrzywdzonych przez twoje praktyki kobietach, trochę empatii. Skoro świadomie wybierasz kotku fanki z niskim poczuciem własnej wartości w wielu przypadkach, nie mowie, ze jest to regułą, to powinnaś sobie kotku zdawać sprawę z tego, ze takie własnie będą konsekwencje twoich działań. Świadoma kobieta ze zdrowym poczuciem własnej wartości nie dala by się tak poniżyć i uwikłać. To jest bardzo niezdrowy plan rozwojowy który wdrożyłaś kotku w życie.
.....
rok temu
Pewnie na SWPS. Po tej 'szkole' skończy jescze gorzej. 😂
Lem
rok temu
Ewa, powiem krótko, PRZEPROŚ! a następnie wsiadaj na miotłę i jazda! najdalej jak sie da! wtedy może będzie ok.
Mika
rok temu
Jak można być tak zadufanym w sobie i nazywać się trenerką wszystkich kobiet??? Moją nie jest i nigdy nie będzie. Może lepiej jako trenerka sprawdzi się w roli matki. Zegar biologiczny bije i powinna pomyśleć o grecko-polskim potomku. Chyba to już ostatni dzwonek bo jak mówią lekarze jeśli kobieta nie urodzi pierwszego dziecka do 35 roku swojego życia to ma tylko 40% szans na naturalne zajście w ciąże.
Ag ag
rok temu
Usunęłam ja w piizdu.
Marcus V.
rok temu
.. nie chcę już Ciebie oglądać na ściance z mydełkiem, kremikiem, batonikiem lub książeczką .. nie chcę już słyszeć Twojego krzyku, że jesteś ambasadorem czy też fighterką .. zacznij myśleć o sobie .. i zaprojektuj, zrealizuj swój własny pomysł na fit .. taki bardzo mocno egoistyczny .. Marcus Vegetarianicus - instagram
Gość
rok temu
"Byłyśmy niewolnicami Chodakowskiej" "Ewa bredzi" takie rzeczy w tytułach mają na celu negatywne postrzeganie bohaterki tego linczu. Licz sponsorowany czy darmowy by podkreślić swoją pozycję na rynku? Ile osób/karier zniszczył już pudelek? Biznes musi się kręcić. Dlaczego stworzono "artykuł" o tym że w zakładce Transparentność na na FB u Chody widnieje ingormacja o 12 czy 13 osobach mających dostęp do jej strony? A przy tym nie wspomniano, że u Lewandows.kiej jest 17? Nie lubie żadnej z nich, ale to wszystko składa się w widoczną dla części czytelników MANIPULA.CJĘ. Manipu.lację komentarzami, poprzez "artykuły" ich treść i brzmienie itp.
ola
rok temu
nie rozumie hejtu, przeciez dobrze jej odpisala, z taktem
bDUNUFkH
Liberty
rok temu
Smutnie się kończy "bycie wierną fanką". Kobitki, przestańcie żyć według cudzych wzorców. Bądźcie sobą. To zawsze lepsze niż bezmyślne naśladownictwo. Nawet gdybyście jadły dwa ziarenka sezamu, koniecznie ekologicznego i popijały wodą , no i ćwiczyły zawzięcie przez pół nocy(bo za dnia jesteście normalnymi pracownicami, studentkami, mamami, robicie zakupy, sprzątacie, gotujecie, itp), to nie osiągniecie tego, co wasza guru Chodakowska. Bo ona ma jedno zajęcie- ćwiczy. Resztę robią za nią inni. Wy nie macie tej możliwości, ale to wy żyjecie naprawdę. Wylogujcie się z tego sztucznego instagramowego świata. Szkoda waszego życia, zdrowia i nerwów. Nie dajcie się wciągnąc w pułapkę uzależnienia od instaświata. Zacznijcie samodzielnie myśleć. To naprawdę nie jest trudne. Powodzenia.
karma wraca
rok temu
Mam nadzieję że dobrze płaci specjalistkom które piszą jej ostatnio posty o psyche i diecie. Bo to aż przykro że one się napracują, a mają tylko małą wzmiankę na końcu artykułu że powstało przy współpracy "z" i ledwo kilka stów obserwatorów. Uczciwiej by było po prostu udostępniać to co one piszą u siebie. Ale Ewcia o tym nie pomyśli, bo jej nazwisko musi być na świeczniku.
rek torre
rok temu
Taaaa, w Wyższej Szkole Robienia Hałasu.
Misia Pysia
rok temu
Ewa ty potrzebujesz lekarza psychiatry od zaraz! czy to cos obraźliwego? Kotku???
D.P
rok temu
Już się nie dziwie że moja macocha (okropna baba serio straszna manipulantka) tak uwielbia Chode....
giga
rok temu
Chodakowska ćwicz sobie i nie dyskutuj z innymi ludźmi - a masz chociaż maturę że mówisz o "wybieraniu się na psychologię"? Coś ci się w główce poprzewracało od tej ROZPOZNAWALNOŚCI Zejdź na ziemię i machaj tymi nóżkami , a nie bież się za mądrzejsze rzeczy.
...
Następna strona
bDUNUFlj