Ivy
|

Ewa Chodakowska chwali się.. ÓSMĄ KSIĄŻKĄ: "To pierwszy taki materiał na rynku"

186
Podziel się

W komentarzach internauci przekonują jednak, że nowa książka "Chody" wcale nie jest tak nowatorska, jak zapewnia jej autorka. Trenerka odpowiedziała.

Ewa Chodakowska chwali się.. ÓSMĄ KSIĄŻKĄ: "To pierwszy taki materiał na rynku"
(Instagram)

Ewa Chodakowska zrobiła ogromną karierę dzięki motywowaniu Polek do ćwiczeń. Swój "biznes" zaczynała w czasach, gdy nie miała właściwie żadnej konkurencji, więc błyskawicznie zyskała rzesze fanek.

Ogromna popularność szybko przełożyła się na gigantyczne zarobki, a Ewa poszerzyła swoją działalność m.in. o ubrania, produkty dietetyczne i książki, których wydała już siedem.

Trenerka właśnie pochwaliła się na Instagramie, że lada dzień ukaże się jej kolejna książka i zapowiedziała, że będzie to "pierwszy taki materiał na rynku".

"Właśnie zamknęłam materiał do nowej książki, która jutro idzie do druku. Bardzo liczę na to, ze będziesz mogła ją znaleźć już pod choinką na święta. To taki pierwszy materiał na rynku. Ta książka to nasze trzymiesięczne wyzwanie, które ruszy od Nowego Roku - książka która będzie jednocześnie twoim zeszytem ćwiczeń - w środku, każdego dnia, znajdziesz zadanie domowe do wypełniania" - napisała.

W komentarzach zrodziła się burzliwa dyskusja, gdyż internauci zwrócili uwagę na to, że nowa książka "Chody" wcale nie jest tak nowatorska, jak zapewnia jej autorka.

"Niestety nie jest to pierwsza taka książka na rynku, bo znam też inną", "Jak pierwsza na rynku, jak Anka Dziedzic już takie coś wypuściła?", "Po co pisać, że coś jest "pierwszym takim materiałem na rynku" - jeśli nie jest? Pierwszym była rewelacyjna książka Marty Hennig" - piszą.
.
Chodakowska postanowiła odpowiedzieć.

"Książka ma 400 stron, szczegóły zdradzę wkrótce. (...) Nie mam potrzeby powielania tego, co już jest. Jestem liderem, nie kopiarką. Wyznaczam trendy (sorry za tupet), nie sugeruję się działaniami innych. Znam rynek i wiem, czego trzeba moim podopiecznym, a czego jeszcze nie ma na rynku (...). To moja ósma książka. Mam w niej coś oprócz tego wszystkiego, coś jeszcze, ale o tym powiem, kiedy przyjdzie czas - napisała "skromnie".

Przekonała Was do zakupu książki?

KOMENTARZE
(186)
Ross
4 miesiące temu
Oj Ewka... Przez ten tupet i narcyzm ludzie sie od ciebie odwracaja. Zejdz na ziemie, troche pokory, dziewczyno.
Mila
4 miesiące temu
Ona nie szanuje ludzi i odpowiada agresywnie niestety bo kiedyś naprawdę była inspiracja...
Pimpulek
4 miesiące temu
jakim cudem ta zakochana w sobie brzydula zrobiła karierę to nie wiem...
KGo
4 miesiące temu
Kobiety, nie dajcie sie jej robic w jajo. Ani Lewej. Zycie to nie umiesniony tylek, czy biceps.
Pony
4 miesiące temu
Pani Ewa owszem bardzo dużo osiągnęła. I brawo. Natomiast zauważyłam że ma problem z jakąkolwiek krytyką swojej osoby( nie mówię tu i hejtowaniu- chodzi o konstruktywną krytykę). Robi się wtedy bardzo agresywna....jest to dla mnie niespójne ponieważ zawsze podkreśla że jest osobą spokojną, zrównoważoną, szanująca ludzi itP. Itd. A mi się wydaje że osoba która szanuje innych nie musi o tym mówić, po prostu pokazuje to i tyle, bo taka jest. Oczywiście nie mówię tu o sytuacji gdy ktoś cię obrzuca błotem a ty masz się uśmiechać- nie trzeba się bronić...tylko że Pani Ewa naskakuje i to dosłownie na każdego kto myśli inaczej niż ona...
Najnowsze komentarze (186)
Aga
3 miesiące temu
Historia jak z bajki. Pewnego dnia zdarzyło się objawienie. Niewinna dziewczyna z sąsiedztwa, zatrzęsła Polska. Przez chwile było sielankowo sportowo i aktywnie. I nagle zrobiła się ciemność. Skąd ta ciemność ? a no z nagłej zmiany scenariusza w bajce. Miala być bajka o kopciuszku, a zrobiła się bajka o królowej śniegu. Wyniosła, zaborcza, zarozumiała królowa postanowiła pokazać światu jakie ma naprawdę intencje. Biedni poddani osaczeni mackami manipulacyjnych sztuczek, nieświadomie i ślepo podążający za królowa droga która niewiadoma jest i dokąd zaprowadzi owych poddanych nie wie nikt, możne do krainy wiecznej szczupłości ? . Z datków i darowizn usłała sobie Królowa iście królewskie życie. Okrzyknęła siebie liderem i prekursorem idei wszelkich i postanowiła udowodnić światu, ze jest stwórca wszelkiego dobra w kolo. Droga Pani chciałabym sprostować pewne fakty.. Wpadła kosa na kamień, zna Pani to powiedzenie ? Lubie pilnować własnych interesów i nie mieszam się do cudzych, jednak gdy ktoś się podpisuje pod cudzymi sukcesami i w tym wypadku trafiło na mnie, to ja w rewanżu publikuje swoja szorstka niewyparzona elokwencje ;-) i tak dla sprostowania strój kąpielowy jednoczęściowy który niejako marka GUCCI podpatrzyła od samej królowej wszech płaszczyzn czyli Pani, nie został podpatrzony. Ta kolekcja Brandu miała swoja premierę po raz pierwszy 8 lat temu, yyyyyyyyyyyyyy jestem Dyrektorem Brandu w Berlinie myślę, ze wiem co w trawie piszczy i skromie się za biurka wynurzam w celu konfrontacji. I nie nie obnoszę się z zajmowanym stanowiskiem mam zdrowe poczucie własnej wartości, a dementuje jako osoba odpowiedzialna za kolekcje pogłoski, i chciałabym zęby wiedziała Pani z kim się mierzy :-) kuku taki psikus autorski, no ja nie mogę szkoda, ze Pani na pomysł sama nie wpadła, tak jak to sobie wymyśliła, również ubolewam, yyyyyyyyyyyyyyyy jak się nie mylę to nie pierwszy pomysł który okazuje się nie być Pani autorskim ?
Aga
3 miesiące temu
taka kolejnosc... Nie lubię Pani wiec pisze co myślę. Potrzebowałam trochę czasu, żeby takie uczucia we mnie się zrodziły. Obserwowałam pani poczynania, a ponieważ jest pani osoba publiczna, lubię być na bieżąco, dlatego sledze i pani poczynania. Trzymałam nawet za panią kciuki, ale już nie trzymam. Pani tupet , agresywny marketing przekłamane informacje, podkradane materiały, kopiowane pomysły, wyimaginowane kontrowersyjne wypowiedzi odnośnie zawodowych poczynań, są nie tyle co drażniące, a są policzkiem dla przedsiębiorców małych i większych. Ta polska to taki dziwny kraj. Reprezentują go mało poważni ludzie, z niewielkimi zasobami wiec w sumie rozumiem i nie dziwie się, ale żeby aż tak sobie do serca brać ;-). Jednak proszę uprzejmie ściemniać we własnych kręgach, i nie wybiegać po za szereg. Pani 30 miejsce w magazynie Forbes nie daje Pani prawa do malwersacji cudzych pomysłów . Jeśli naiwnie wierzące w Pani intencje fanki nie zauważają motywów Pani działań to jest to ich problem. Ludzie potrzebują swojego idola. Każdy ma swojego. Moim jest Nitsche, pośladki mnie nie kręcą ;-) Osobiście jednak zastanawiam się jaki ładunek energetyczny czerpią Pani fanki z kontaktów z Pania ? Pani Instagram opływa w produkcje filmowa jak z Hollywood dozo tam kolorowych zdjęć, ale brakuje mi przekazu ???? Może proszę mnie oświecić jaki jest Pani przekaz ? Mozę się rozmyśle i postanowię panią polubić :-)) Szczerze myślałam kiedyś, ze się Pani rozkręci i pokażę klasę z czasem... No cóż jest Ferrari i miliony, a klasa to produkt widocznie przereklamowany ;-) hmmmmmmmmmmm tylko co komu po pieniądzach jak klasy nie ma ? No i na ten przykład tak sobie myślę, ze kobieta z klasa w sytuacjach podbramkowych takich jak np miała miejsce Facebookowa wpadka gdzie posypało się parę faktów i tutaj chwila prawdy.... ten moment wykorzystała pani w wyrafinowany sposób próbując własną deklaracja lojalności wyeliminować, konkurencje albo ja mocno osłabić, a tym samym dodać sobie dodatkowy kwiat w bukiecie z narcyzów.... Tego typu chwyty to ciosy poniżej pasa, i proponuje zęby się mocno zastanowić nad swoimi Faupax, bo każda konkurencja to zdrowa konkurencja składająca się ludzi takich jak Pani, a KARMA jest sprawiedliwa. Ps. ten różowy strój kąpielowy nie nazywa się różowy, kolory maja palety ten róż to Rose Crepe ;-) ach przepraszam nie miała Pani pojęcia, tak tak Pani jest liderka i innowatorka a nie modowym guru... a słyszałam, ze chce pani się zając yyyyyyyyyyyyyy czarna magia i zajrzeć w ludzkie umysły.... Odpłatnie czy tak calkiem za darmo ? ;-)
Aga
3 miesiące temu
Nie lubię Pani wiec pisze co myślę. Potrzebowałam trochę czasu, żeby takie uczucia we mnie się zrodziły. Obserwowałam pani poczynania, a ponieważ jest pani osoba publiczna, lubię być na bieżąco, dlatego sledze i pani poczynania. Trzymałam nawet za panią kciuki, ale już nie trzymam. Pani tupet , agresywny marketing przekłamane informacje, podkradane materiały, kopiowane pomysły, wyimaginowane kontrowersyjne wypowiedzi odnośnie zawodowych poczynań, są nie tyle co drażniące, a są policzkiem dla przedsiębiorców małych i większych. Ta polska to taki dziwny kraj. Reprezentują go mało poważni ludzie, z niewielkimi zasobami wiec w sumie rozumiem i nie dziwie się, ale żeby aż tak sobie do serca brać ;-). Jednak proszę uprzejmie ściemniać we własnych kręgach, i nie wybiegać po za szereg. Pani 30 miejsce w magazynie Forbes nie daje Pani prawa do malwersacji cudzych pomysłów . Jeśli naiwnie wierzące w Pani intencje fanki nie zauważają motywów Pani działań to jest to ich problem. Ludzie potrzebują swojego idola. Każdy ma swojego. Moim jest Nitsche, pośladki mnie nie kręcą ;-) Osobiście jednak zastanawiam się jaki ładunek energetyczny czerpią Pani fanki z kontaktów z Pania ? Pani Instagram opływa w produkcje filmowa jak z Hollywood dozo tam kolorowych zdjęć, ale brakuje mi przekazu ???? Może proszę mnie oświecić jaki jest Pani przekaz ? Mozę się rozmyśle i postanowię panią polubić :-)) Szczerze myślałam kiedyś, ze się Pani rozkręci i pokażę klasę z czasem... No cóż jest Ferrari i miliony, a klasa to produkt widocznie przereklamowany ;-) hmmmmmmmmmmm tylko co komu po pieniądzach jak klasy nie ma ? No i na ten przykład tak sobie myślę, ze kobieta z klasa w sytuacjach podbramkowych takich jak np miała miejsce Facebookowa wpadka gdzie posypało się parę faktów i tutaj chwila prawdy.... ten moment wykorzystała pani w wyrafinowany sposób próbując własną deklaracja lojalności wyeliminować, konkurencje albo ja mocno osłabić, a tym samym dodać sobie dodatkowy kwiat w bukiecie z narcyzów.... Tego typu chwyty to ciosy poniżej pasa, i proponuje zęby się mocno zastanowić nad swoimi Faupax, bo każda konkurencja to zdrowa konkurencja składająca się ludzi takich jak Pani, a KARMA jest sprawiedliwa. Ps. ten różowy strój kąpielowy nie nazywa się różowy, kolory maja palety ten róż to Rose Crepe ;-) ach przepraszam nie miała Pani pojęcia, tak tak Pani jest liderka i innowatorka a nie modowym guru... a słyszałam, ze chce pani się zając yyyyyyyyyyyyyy czarna magia i zajrzeć w ludzkie umysły.... Odpłatnie czy tak calkiem za darmo ? ;-)
Aga
3 miesiące temu
Historia jak z bajki. Pewnego dnia zdarzyło się objawienie. Niewinna dziewczyna z sąsiedztwa, zatrzęsła Polska. Przez chwile było sielankowo sportowo i aktywnie. I nagle zrobiła się ciemność. Skąd ta ciemność ? a no z nagłej zmiany scenariusza w bajce. Miala być bajka o kopciuszku, a zrobiła się bajka o królowej śniegu. Wyniosła, zaborcza, zarozumiała królowa postanowiła pokazać światu jakie ma naprawdę intencje. Biedni poddani osaczeni mackami manipulacyjnych sztuczek, nieświadomie i ślepo podążający za królowa droga która niewiadoma jest i dokąd zaprowadzi owych poddanych nie wie nikt, możne do krainy wiecznej szczupłości ? . Z datków i darowizn usłała sobie Królowa iście królewskie życie. Okrzyknęła siebie liderem i prekursorem idei wszelkich i postanowiła udowodnić światu, ze jest stwórca wszelkiego dobra w kolo. Droga Pani chciałabym sprostować pewne fakty.. Wpadła kosa na kamień, zna Pani to powiedzenie ? Lubie pilnować własnych interesów i nie mieszam się do cudzych, jednak gdy ktoś się podpisuje pod cudzymi sukcesami i w tym wypadku trafiło na mnie, to ja w rewanżu publikuje swoja szorstka niewyparzona elokwencje ;-) i tak dla sprostowania strój kąpielowy jednoczęściowy który niejako marka GUCCI podpatrzyła od samej królowej wszech płaszczyzn czyli Pani, nie został podpatrzony. Ta kolekcja Brandu miała swoja premierę po raz pierwszy 8 lat temu, yyyyyyyyyyyyyy jestem Dyrektorem Brandu w Berlinie myślę, ze wiem co w trawie piszczy i skromie się za biurka wynurzam w celu konfrontacji. I nie nie obnoszę się z zajmowanym stanowiskiem mam zdrowe poczucie własnej wartości, a dementuje jako osoba odpowiedzialna za kolekcje pogłoski, i chciałabym zęby wiedziała Pani z kim się mierzy :-) kuku taki psikus autorski, no ja nie mogę szkoda, ze Pani na pomysł sama nie wpadła, tak jak to sobie wymyśliła, również ubolewam, yyyyyyyyyyyyyyyy jak się nie mylę to nie pierwszy pomysł który okazuje się nie być Pani autorskim ?
Autor vidmo
4 miesiące temu
Zwykły pasztet,!
Naiwniacy
4 miesiące temu
Haha bravo ...oplacac I placic ludziom bez studiow..bravi
Piter
4 miesiące temu
Nie
Asa123
4 miesiące temu
A kiedy wreszcie długo wyczekiwana operacja twarzoczaszki
Aaa
4 miesiące temu
Kobieto stara już jesteś zrób sobie dziecko i daj tym biednym kobietą żyć i nie kasuj ćwiczeniami
Ewa
4 miesiące temu
Ewuś jesteś super 😁 z resztą jak wszystkie Ewcie
Nielubieewki
4 miesiące temu
Nie, nie przekonała. Ogólnie osoba tej pani mnie nie przekonuje. Wyżej s.... niż d... ma
Marek
4 miesiące temu
Nie ona przytyje 25 kg i zastosuje się do tego to mówi i pokaże jak się cudnie wtedy jej można zaufać poza tym ma drobną budowę ciała i nigdy nie była otyla to tak samo jak ktoś Ci mów o lokowani milionów A nie stać to na auto za ćwierć miliona
xxx
4 miesiące temu
to sa stopy chłopa owłosione a ona brzytka bez obrazy nie to co lewandowska
xxx
4 miesiące temu
to sa stopy chłopa owłosione a ona brzytka bez obrazy nie to co lewandowska
...
Następna strona