Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Ewa Chodakowska kupiła siostrzenicy MIESZKANIE! Trzy piętra pod swoim apartamentem...

353
Podziel się:

Reakcją siostrzenicy, Vanessy Florczak, Ewa Chodakowska nie omieszkała pochwalić się w sieci. "Nie mam swoich dzieci, ale są takie, o które dbam jak o swoje" - zapewnia. Taka ciocia to skarb?

Ewa Chodakowska kupiła siostrzenicy MIESZKANIE! Trzy piętra pod swoim apartamentem...
Ewa Chodakowska sprezentowała siostrzenicy mieszkanie! (Instagram)
bEDaDfZx

Ewa Chodakowska od lat pokazuje w mediach społecznościowych dzieci swojej siostry, z którymi jest wyjątkowo zżyta. W zeszłym roku trenerka, wykorzystując swoje zasięgi, postanowiła nawet wyprawić siostrzenicy Vanessie huczną osiemnastkę. Niestety, próba zorganizowania imprezy, o której "będzie mówiło całe Podkarpacie", nie wyszła jej najlepiej...

Zobacz także: Ewa Chodakowska: "Jestem tytanem pracy"
bEDaDfZz

W sobotę Choda udostępniła za pośrednictwem instagramowego profilu szereg zdjęć z siostrzenicą, pod którymi oznajmiła, że... kupiła jej mieszkanie!

Wczoraj przyjechały wszystkie wymarzone meble, do mieszkania, które kupiłam półtora roku temu, właśnie z myślą o przeprowadzce Vani do Warszawy już za miesiąc... I jej brata Alexa za rok - zaczyna w obszernym wpisie w swoim stylu Ewa, pokazując nawet nagranie z reakcją zaskoczonej Vanessy.

Co ciekawe, pomysłowa ciocia postanowiła mieć siostrzenicę blisko siebie, fundując jej cztery kąty nigdzie indziej, jak w... budynku, w którym sama mieszka:

bEDaDfZF

Uwaga! Trzy piętra niżej w moim bloku. Tak sobie to wymyśliłam i już! Kiedy dowiedziałam się, że w moim bloku jest mieszkanie na sprzedaż, nie zastanawiałam się nawet przez chwilę! Będę miała moje pożyczone dzieciaki pod nosem - tłumaczy decyzję o zakupie nieruchomości, w dalszej części nawiązując do swojej ostatniej, głośnej wypowiedzi na temat macierzyństwa:

Nie piszę tego po to, żeby tutaj świrować, jaka to ze mnie super ciotka... Ten temat ogarnęłam półtora roku temu i nic nie pisnęłam i nie planowałam, ale w obliczu zamieszania, wokół mojej deklaracji o nieplanowaniu macierzyństwa w przyszłości pozwolę sobie zauważyć na głos: Nie mam swoich dzieci i owszem, ale są takie dzieci w mojej rodzinie, o które dbam jak o swoje - zapewnia bezdzietna trenerka i grzmi zaznaczając, że zawsze poświęca uwagę "swojej społeczności":

(...) Jestem i coś znaczę, moje życie tez coś znaczy, nawet jeśli nie jestem matką! To musi wystarczyć... Komu? Światu? Bo mnie wystarcza.

bEDaDfZG

Chcielibyście mieć taką ciocię?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEDaDfZH
bEDaDfZI
bEDaDgaa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(353)
Ale
2 miesiące temu
Najważniejsze, to się pochwalić w internetach
Pati
2 miesiące temu
Pani Ewo, nie rozumiem po jaką cholerę wałkuje pani temat dzieci?-Pani sprawa.
Damian
2 miesiące temu
No i super ciotka! Nie każdy musi mieć dzieci :) ja sam nie mam, ale dbam o wszystkie dzieci kuzynów, kuzynek! A nie mam dzieci bo nie chcemy ich mieć.
bEDaDgab
Pzdr
2 miesiące temu
No i brawo dla niej! Dzieciaki maja szczęście,że mogą liczyć na jej pomoc i wsparcie.
Aaaaaaa
2 miesiące temu
A z Kinga to prawda co piszą ?
Najnowsze komentarze (353)
Olka
2 miesiące temu
Taka ciocia to skarb! :) Swojej Chrześniaczce na ślub dałam irobota. Takie miała życzenia, że chce kompletować rzeczy do nowego mieszkania :)
Agata
2 miesiące temu
Czy naprawde nic nie zostaje w rodzinie? O wszystkim trzeba pisac? Zycie na pokaz, smutne.
Ircia
2 miesiące temu
Wspaniały gest.Nie każdy potrafi.Pozdrawiam obie Panie.
NIEZAINTERESO...
2 miesiące temu
NO I CO Z TEGO ???
Ggh
2 miesiące temu
Mowcie Co chcecie ale musi miec dobre serce
Monia
2 miesiące temu
Ona jest ....nudna
Vjob
2 miesiące temu
Chyba jej się usta zepsuły. Czy może tak miało być? Nowa moda na podwójna górną wargę?
love
2 miesiące temu
fajnie, ze wspiera siostrzenciw ae moglaby tak o tym nie piac. zniszczy im zycie
bEDaDfZT
Jatoja
2 miesiące temu
Dla niej mieszkanie to jak dla szarego człowieka kupienie czekoladek
Jola
2 miesiące temu
Jak się ma kasę to można wszystko
Hjumbak
2 miesiące temu
No to IHAAAAAA!!!! :)
sonia
2 miesiące temu
Uważam, że zaglądanie kobiecie do macicy i sprawdzanie kiedy w końcu pocznie to jest szczyt chamstwa. To jest jej wybór. I dajcie jej żyć. Może nie może mieć dzieci? W Polsce wszystkie madki wyżej sr* niż d* mają. Dajcie żyć, nie przybyło wam IQ od urodzenia, choć niektórym się tak wydaje.
Widz
2 miesiące temu
Super! Mimo ze ja hejtują, ja ją lubię.
...
2 miesiące temu
Niby tak Ewa poucza że trzeba być sobą i szczerym Mieć odwagę Ale same nie miała odwagi powiedzieć od początku że nie chce mieć dzieci bo bała się hejtu...ciekawe...taka silna kobieta niby a bała się ? czego? bez przesady...lepiej było kłamać w żywe oczy tyle lat...a jak kupiła siostrzenicy mieszkanie to niech siedzi cicho a nie klepie o tym w necie ...bo nie każdy ma takie lajtowe życie jak ta Vanesska
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDaDgaM
bEDaDgaN
bEDaDgaO
bEDaDgaP
bEDaDgaQ
bEDaDgav