Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Fame MMA7. Stifler ZMASAKROWANY przez Popka. Marta Linkiewicz tryumfuje: "Muszę wjechać na pełnej i rozwalić jej RYJ" (ZDJĘCIA)

75
Podziel się:

Kolejna edycja pokazowego mordobicia obfitowała w nokauty, chwyty poniżej pasa i niespodziewane zwroty akcji. Wygrali wasi faworyci?

Fame MMA7. Stifler ZMASAKROWANY przez Popka. Marta Linkiewicz tryumfuje: "Muszę wjechać na pełnej i rozwalić jej RYJ" (ZDJĘCIA)
Fame MMA7 (fot. Fame MMA)
bEUyDGDF

W ciągu zaledwie kilku lat gale Fame MMA przekształciły się z niszowej rozrywki dla spragnionej widoku krwi młodzieży w stały element topografii polskiego show biznesu. Występujący w widowiskowym mordobiciu "celebryci" mogą co prawda jedynie marzyć o statusie prawdziwych gwiazd, trudno jednak przeczyć faktom - z każdą kolejną edycją impreza cieszy się coraz większą popularnością.

Spośród wszystkich walk sobotniej gali Fame MMA7 najciekawiej (przynajmniej z perspektywy showbizowej) zapowiadały się starcia Popka i Stiflera, Marty Linkiewicz i Martirenti, Pawła Tyburskiego i Aroya oraz Wojtka Goli i Dawida Malczyńskiego.

bEUyDGDH

Paweł Tryburski z Love Island od samego początku bezlitośnie atakował swojego konkurenta. Przyszpilił przeciwnika do podłogi jeszcze w pierwszej rundzie. Krew z rozciętego łuku brwiowego Aroya obryzgała ogromną część ringu. Lekarze musieli zatrzymać walkę po drugiej rundzie. Zwycięstwo powędrowało do Pawła Tryburskiego.

Następnie przyszła kolej na walkę kobiet między tiktokerką Martirenti i Martę Linkiewicz. Naczelna polska patoinfluencerka zdobyła przewagę nad przeciwniczką jeszcze w pierwszej rundzie. Martirenti ewidentnie nie radziła sobie w stójce. Walka zakończyła się interwencją sędziego. Zwycięstwo powędrowało na ręce Marty Linkiewicz.

bEUyDGDN

I tak uważam, że mogło to wyglądać lepiej. (…) Z czasem to będzie wyglądać coraz bardziej profesjonalnie i zawodowo. (...) Przymrużenie oczu, zasłanianie twarzy, to jest dla mnie sygnał, że muszę wjechać na pełnej i rozwalić jej ryj - wykrzyczała do mikrofonu rozentuzjazmowana zwyciężczyni.

Chwilę później na ring została zaproszona partnerka Artura Szpilki - Kamila Wybrańczyk. To właśnie ona będzie kolejną przeciwniczką Marty Linkiewicz na Fame MMA.

Na gali pojawił się także Patryk Vega, który zagroził, że już kręci następny film. Miejsce ogłoszenia projektu nie było przypadkowe, obraz będzie opowiadać bowiem historię zawodnika Fame MMA w dobie koronawirusa.

Walka Wojtka Goli i Dawida Malczyńskiego była bardzo wyrównana. Malczyński świetnie wykorzystywał jednak luki w obronie włodarza Fame MMA. Lekarz nie dopuścił Goli do trzeciej rundy, ze względu na pokiereszowane piszczele zawodnika. Zwyciężył Dawid Malczyński.

bEUyDGDO

Zawsze coś sobie muszę coś rozp****olić - podsumował złamanie nogi Wojciech Gola.

Ostatnią walką wieczoru było starcie Popka ze Stiflerem. Niewiele osób wierzyło w zwycięstwo weterana Warsaw Shore. Miały one absolutną rację. "Król Albanii" zmiótł przeciwnika z powierzchni ringu w pierwszej rundzie. Stifler postanowił się poddać przed interwencją sędziego.

Było ciekawie?

bEUyDGDP
bEUyDGDQ
bEUyDGEi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
Alice
rok temu
Ludzie trenują całe życie żeby odnieść sukces, a tu wzięli takich patusów żeby hajs się zgadzał 😣
Oki
rok temu
Wielki szacunek dla Stiflera za odwagę. Chyba większość bałaby się takiego Popka w klatce 😂
Ania
rok temu
No ciekawa jestem walki Linkiewicz z Wybranczyk 😁
bEUyDGEj
AlaNINA
rok temu
Mistrzem to był piszczel Wojtka Goli :D
sysy
rok temu
Tryumfuje? Ze co? Ludzie zainwestujcie w słownik, bo az kluje w oczy
Najnowsze komentarze (75)
Xxx
rok temu
A gdzie Najman?
Ala ma kota
rok temu
Sportowcy są na poziomie i mają wobec siebie chociaż minimalny szacunek. Tutaj każdy chce każdemu dowalić. Zebrali osoby w przeważającej większości znane z tego że są znane, wzięły udział w projekcie nic nie wnoszącym lub wywołały skandal. Najgorsze, że ludzie ich podziwiają i biorą za bohaterów
Ala ma kota
rok temu
Cała śmietanka towarzyska , ludzie na poziomie nie ma co. Najpierw promują takich ludzi a potem się dziwią, że młodzież taka siaka i owaka
Polka
rok temu
Polskie kobiece MMA to Jędrzejczyk, wcześniej też Kowalkiewicz, a nie jakieś clowny pokroju linkiewicz, godelskiej czy jak to się tam nazywa.
hehehe
rok temu
ludzie lubią cyrk
Rumburak
rok temu
Stifler i tak pokazał serce do walki. Tak poddał się bo inaczej w wyniku dźwigni miałby złamaną rękę...
asdfg
rok temu
Oglądanie czegoś takiego i na takim poziomie jaki reprezentują te osoby, świadczy tylko o podobnej mentalności widzów. Świat się kończy.
Benek
rok temu
Sport spada na dno bardzo to smutne..
bEUyDGEb
Izabella
rok temu
To byla jak dotad najlepsza edycja, mega emocje
kaka
rok temu
I tak patusy zgarniają kasę i stają się jakimiś celebrytami. Nie rozumiem tego
Sara
rok temu
Tęsknie za czasami jak Gołota walczy , to były widowiska teraz to żenada , dziwie sie ludziom którzy płacą żeby to oglądać
Jack
rok temu
Linkiewicz to tragedia...ludzie za co Wy płacicie...
osia
rok temu
..jak mozna takie mordobicie nazywac sportem...to zwyrodniala przemoc....SWIAT zmierza w zlym kierunku...dziwie sie osobom, ktore takie rzeczy ogladaja..no chyba ze sa podobne mentalnie...i jeszcze jedno pytanie....a gdzie maseczki????...ale chyba to pytanie nie na miejscu.....
Patologi
rok temu
Ciąg dalszy
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUyDGEU
bEUyDGEV
bEUyDGEW
bEUyDGEX
bEUyDGEY
bEUyDGED