Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Fryderyki 2021. Ewa Krawczyk płacze i dziękuje za Złotego Fryderyka dla Krzysztofa: "Ja bardzo tęsknię, bardzo kocham..."

323
Podziel się:

Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka odebrali Andrzej Kosmala i Ewa Krawczyk. "On pewnie to wszystko widzi" - mówił Kosmala.

Fryderyki 2021. Ewa Krawczyk płacze i dziękuje za Złotego Fryderyka dla Krzysztofa: "Ja bardzo tęsknię, bardzo kocham..."
Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala odbierają Złotego Fryderyka dla Krzysztofa Krawczyka (East News, AKPA)
bECPEfYR

W czwartek wieczorem odbyło się 27. rozdanie Fryderyków - uznawanych za najważniejsze nagrody rodzimej branży rozrywkowej. Gala była niezłą okazją także dla artystów mniejszego formatu, którzy mogli przypomnieć reszcie o swoim istnieniu. Na ściance pozowała chociażby Paulla: Fryderyki 2021: szczęśliwy Andrzej Piaseczny, naoliwiona Natalia Nykiel, młodzieżowa Majka Jeżowska... (ZDJĘCIA)

Uroczystość obfitowała w kilka wzruszających momentów, wśród których wyróżniła się chwila wręczania Złotego Fryderyka przyznanego Krzysztofowi Krawczykowi. W imieniu zmarłego artysty statuetkę odebrali Andrzej KosmalaEwa Krawczyk.

Krzysztofie, gdziekolwiek jesteś, ten Złoty Fryderyk jest Twój! - zaczął Kosmala. Zrządzeniem losu dzisiaj mijają cztery miesiące od śmierci Krzysztofa Krawczyka. Odszedł spełniony, ze świadomością, że otrzymał tego Złotego Fryderyka, który jest ukoronowaniem wszystkich nagród, które otrzymał w swoim życiu - mówił menadżer i przyjaciel zmarłego artysty.

bECPEfYT
Zobacz także: Fani tłumnie odwiedzają grób Krawczyka. "Wielu ludzi go kochało"

Krzysztof Krawczyk wiedział, że dostał Złotego Fryderyka. Dowiedział się o tym miesiąc przed śmiercią.

Jeszcze marcu, kiedy poinformowałem go o tym fakcie, na jego twarzy zagościł przepiękny uśmiech - wspominał Kosmala. Nie wiem, czy to nie był ostatni uśmiech Krzysztofa, jaki zobaczyłem na jego twarzy.

bECPEfYZ

Kosmala przekazał statuetkę Ewie Krawczyk, która stała u jego boku, roniąc łzy:

Krzysiu, pozwolisz, że tę Twoją nagrodę przekażę na ręce kobiety Twojego życia, która towarzyszyła Ci wiernie, pomagała w pracy zawodowej. Ewa, w Grotnikach jest chyba jeszcze trochę miejsca na nagrody, zabierz ją, odwiedź z tym Fryderykiem grób Krzysztofa, chociaż on pewnie to wszystko stamtąd widzi...

Ewa Krawczyk, powstrzymując łkanie, była w tanie jedynie wydusić z siebie dwa zdania: Krzysiu, gdziekolwiek jesteś, ja bardzo tęsknię, bardzo kocham... Dziękuję Państwu bardzo - powiedziała.

bECPEfZa
bECPEfZb
bECPEfZu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(323)
licho
2 miesiące temu
Nowa celebrytka - święta Ewa.... majątek najważniejszy
Monia
2 miesiące temu
Jakie te łzy były sztuczne
ukw
2 miesiące temu
krokodyle lzy!!! niech siegnie do portfela
bECPEfZv
Taki tam
2 miesiące temu
Zbyt infantylna w stosunku do męża
pff
2 miesiące temu
Ale cringe. I ta komediantka ze swoimi wyznaniami miłości, a kasę już dawno policzyła. Powiedzmy sobie szczerze, synowi Krawczyka spadek się należy bez dwóch zdań, tymbardziej, że tatuś mu życie zrujnował, bo gość utracił zdrowie w wypadku z winy ojca. Jeszcze za życia powinien był go pozywać o jakieś renty i odszkodowania skoro tamtem, wielce rozmodlony się nie poczuwał do jakichś zobowiązań.
Najnowsze komentarze (323)
111
4 tyg. temu
Co ci ludzie wypisują nie mają uczuć będzie pani Ewa chciała to się podzieli z synem w życiu jest różnie niewiadomo co kogo czeka a wy takie rzeczy opisujecie tak potraficie zdołować człowieka ale nieraz dzięki takiej krytyce człowiek zostaje podbudowany psychicznie może i to terz jest dobre żeby zaczął działać w swojej obronie
Maria
miesiąc temu
Pani ewo po pani zachowaniu widac ze bardzo kocha pani pieniadze swojego zmarlego meza...obnosi sie pani z chusta chanel i innymi markowymi rzeczami wiedzac ze syn pani meza zyje w ubustwie...tak katolicy gleboko wierzacy postepuja?!?kosmala i pani pokazaliscie i pokazujecie najgorsze swoje strony....nic wam nie pomoze w odzyskaniu sympati.
Echo
miesiąc temu
Ewunia i KOsmala do Tańca z Gwiazdami!!!!!!!!!!
Też fan
miesiąc temu
Murem za EWĄ!!!!!!!!!!
Ela
miesiąc temu
Ze tez takim ludziom nie wstyd.
Sasiad z grot...
miesiąc temu
Nikt z nas nie jest idealny ale to co ta pani robi razem z kosmala uwazajac siebie za katoliczke gleboko wierzaca to zakrawa o pomste do nieba.jak mozna byc tak zaklamana osoba.a krawczyl troki od kaleson a nie chlop.teraz chca zastrzec znak firmowy krawczyka zeby miec jeszcze wieksze wplywy finansowe..zaloba tej pani jest tylko na pokaz.
Sprawiedliwa.
miesiąc temu
Ołtarzyki w domu,kaplice ,wszędzie wywiady że się nawrócili i wszystko na pokaz,dobrali się bo ona skąpa a gwiazdor lepszy nie był,skrzwdził jedynego syna na całe życie,powinien junior dostać połowę majątku,a ta baba lepiej jak przestanie udzielać wszędzie wywiadów.
ewa
miesiąc temu
Kosmala i Ewunia do Tańca z Gwiazdami. A Ewunia już z sandałków wyrosła bo palce wyszły z butów czy to pożyczone od córeczki.
bECPEfZn
Maria
miesiąc temu
Założył Krawczykowi profil na FB, i nadal na nim urzęduje. ... A co napisane przieciwko macosze i jemu to kasuje ...obrzydlistwo . Takie zakłamanie jak przemowa na gali Fryderyków... Prawda się obroni Panie Kosmala
Sobcio
miesiąc temu
No Kosmalo i Ewuniu dla waszego dobra lepiej jakby ten Krzysiu tego wszystkiego tam z góry nie widział bo to wstyd dla was.
Seweryna
miesiąc temu
Ale wstyd jak mogli przyznać taka nagrodę Krawczykowi. Kora, Wodecki artyści a wyróżniają discopolowego pieśniarza. Aż dziw, że jeszcze laleczki nie wyróżnili z córeczkami przeciez one też fałszowały ze starym w chórkach i gibały się na boki wcale nie w rytm muzyki.
Bobo
miesiąc temu
Kobieta zachłanna na pieniądze zero uczucia do zmarrłego manipulantka księżmi i naiwnymi ludzmi.Nawet z jedynym chorym synem nie potrafi się dogadać bo tylko majątek jej w głowie.
Wera
miesiąc temu
Dlaczego cwaniak nawet nigdy nie odwiedził swojego syna, jakim on jest ojcem?
Viki
miesiąc temu
Za ten brak zainteresowania swoim synem Bartkiem powinna go spotkać kara.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECPEgag
bECPEgah
bECPEgai
bECPEgaj
bECPEgak
bECPEfZP