Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

TVP zaprzecza, że NIE ZAPROSIŁA syna Krzysztofa Krawczyka na koncert. "Próby kontaktu okazały się bezskuteczne"

224
Podziel się:

Krzysztof Krawczyk Junior przyznał, że był załamany brakiem zaproszenia na koncert ku czci zmarłego ojca. Stacja TVP tłumaczy, że próbowano zarówno bezpośrednio, jak i przez pośrednika zaprosić syna Krawczyka do Opola. "Nie wiemy, czy zaproszenie przekazał" - czytamy w oświadczeniu.

TVP zaprzecza, że NIE ZAPROSIŁA syna Krzysztofa Krawczyka na koncert. "Próby kontaktu okazały się bezskuteczne"
Krzysztof Krawczyk Junior jednak został zaproszony na koncert TVP? (East News)
bEKAoyPV

W niedzielny wieczór odbył się transmitowany przez TVP koncert ku czci Krzysztofa Krawczyka "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk". Widzów szczególnie poruszył występ Edyty Górniak, ale raczej nie z powodów, które mogłyby ucieszyć diwę.

Górniak podczas wstępu zwróciła się do wdowy po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk bardzo przeżyła koncert, a kamery zarejestrowały, jak z trudem powstrzymuje łzy. Widzowie od razu zwrócili jednak uwagę, ze na wydarzeniu zabrakło skonfliktowanego z macochą Krzysztofa Krawczyka Juniora. Syn zmarłego artysty w rozmowie z Wirtualną Polską wyznał, że było mu bardzo przykro, że nie został zaproszony. Zaproszenia, jak twierdził, nie dostał też Marian Lichtman, który dopatrywał się w tym złych zamiarów Andrzeja Kosmali. Menedżer Krawczyka ripostował, że ani on, ani Ewa Krawczyk nie rozsyłali zaproszeń na koncert, a od TVP dostał zapewnienie, że takie trafiło w ręce zarówno Krzysztofa Krawczyka Juniora, jak i członków zespołu Trubadurzy.

bEKAoyPX
Zobacz także: "To była legenda polskiej muzyki". Tak młodzi zapamiętali Krzysztofa Krawczyka

Do sprawy w końcu postanowiła odnieść się stacja TVP, która potwierdza słowa Kosmali. W oświadczeniu czytamy, że zaproszenie do udziału w wydarzeniu zostało przekazane synowi Krzysztofa Krawczyka, ale stacja nie ma pewności, czy ostatecznie do niego trafiło.

bEKAoyQd

Telewizja Polska pragnęła zaprosić Pana Krzysztofa Igora Krawczyka do Opola na koncert - widowisko muzyczne ku pamięci Jego ojca Krzysztofa Krawczyka. W tym celu TVP kilkakrotnie próbowała bezpośrednio skontaktować się z nim w sprawie zaproszenia. TVP, rzecz jasna, zapewniała sfinansowanie i zorganizowanie transportu oraz pobytu Pana Krzysztofa Igora Krawczyka w Opolu. Niestety, bez winy TVP, próby te okazały się bezskuteczne - podaje Centrum Informacji TVP.

Zaproszenie Krzysztofowi Krawczykowi Juniorowi miał przekazać jego "opiekun artystyczny", kompozytor Krzysztof Cwynar.

Pan Krzysztof Cwynar w rozmowie z przedstawicielem TVP zadeklarował, że zaproszenie przekaże. Jednocześnie nie ukrywał, że jego zdaniem Pan Krzysztof Igor Krawczyk, ze względu na swój stan zdrowia i medialne zamieszanie wokół Jego osoby, nie powinien jechać do Opola. Nie wiemy, czy Pan Krzysztof Cwynar zaproszenie przekazał, czy zachował tę informację dla siebie - dowiadujemy się z oświadczenia.

TVP skomentowała też sprawę rzekomego braku zaproszenia dla zespołu Trubadurzy.

bEKAoyQe

TVP oświadcza także, że do Opola, w charakterze gości honorowych, byli zaproszeni członkowie zespołu Trubadurzy. Początkowo takie zaproszenie przyjęli. Z zaproszenia zrezygnowali w czwartek, 27 maja - czytamy w oświadczeniu.

bEKAoyQf
bEKAoyQy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
odbiorca
5 miesięcy temu
krótko i na temat: zaproszono syna i Trubadurów czy duet Kosmala i wdowa nie wyrazili na to zgody? Te szopki już pora zakończyć. Odstręcza to fanów Krawczyka, napawa niesmakiem i obrzydzeniem
🥺🥺🥺
5 miesięcy temu
Czyli nie zaprosili. Jak można zapraszac przez pośredników
Kkk
5 miesięcy temu
Trubadurzy powinni śpiewać jako pierwsi a nie siedzieć na widowni. A zaproszenie pewnie wysłano w dniu koncertu, żeby na pewno nie dotarło na czas. Bo co, gdyby Junior przyjął i pojawił się, do tego z Cwynarem?? Ewunia by zemdlała z wrażenia.
bEKAoyQz
Ania31
5 miesięcy temu
Pewnie menadżer i wdowa po KK już się o to postarali, żeby nie było syna i Trubadurów w Opolu, bo to im nie na rękę. Pan Cwynar to wspaniały i wartościowy człowiek, nie chce mi się wierzyć, że mógł nie przekazać zaproszenia juniorowi.
Rybka
5 miesięcy temu
Wstyd i hańba! Siostrzenice mają wszystko, niepełnosprawny junior został bez dachu nad głową. Dobrze jeszcze, że są tacy ludzie jak pan Cwynar, Lichtman, Stowarzyszenie Studio Integracji, którzy pochylą się nad schorowanym i żyjącym w ubóstwie człowiekiem. Pan Cwynar już wykupił Krzysiowi obiady za pieniądze z wpłat, może jeszcze uda się żeby junior pojechał na turnus rehabilitacyjny. Jeśli możecie to zasilcie zrzutkę dla Krzysztofa Igora, niech wyjdzie z tej biedy.
Najnowsze komentarze (224)
alfa
5 miesięcy temu
można z tego nakręcić ciekawy serial, klan Krawczykowej i Kosmali, byłoby ciekawe widowisko a ile kasy by na tym podłapali, co na to wszystko żona Kosmali
BBS
5 miesięcy temu
Czy ten facet ma pecha czy coś jest z nim nie tak ? Ojciec nie dobry odrzucił go, żle wychowywał i za mało kasy płacił ? Matka niedobra oddała dziecko ojcu i już się nim nie interesowała ? Macocha - samo zło ? Matka chrzestna zła - kłamie że przesyła co miesiac na konto spadek po matce ? Wujek pijak gnębił go i z mieszkania zrobił melinę ? Zona niedobra - trzeba było ją zbic i wyrzucić ? Syn Bartek nie dobry - nie wiadomo czy to jego syn ? Nie widział go od wielu lat. Kosmala - nie pozwalał podejść do trumny ojca ? TVP miała zaprosic na koncert ale nie zaprosili ? Kłamią ? Nie wszystko można wytłumaczyć chorobą.
Monia
5 miesięcy temu
Dlaczego część z Państwa Pisze o tym 47 letnim mężczyżnie dziecko ?? To już starszy Pan mający 15 letniego syna. Trzymajmy się faktów - Pani Ewa nic sobie nie wzięła, nie zagarnęła i nie ukradła. Była żoną 37 lat i sama ciężko pracowała wspólnie z mężem na ich wspólny majątek. To zmarły mąć zdecydował o wyraził swoją ostatnią wolę że zostawi wszystko żonie. Siostrzenice ani syn nie zostały ujęte w testamencie. Ponieważ syn nie został wydziedziczony moze wystąpić do sądu o zachowek I wszystko będzie załatwione na drodze prawnej. Syn nigdy nie był odrzucony przez ojca, Mieszkali razem do 15 roku życia i junior potem faktycznie mieszkał u babci - matki Krawczyka, ale dlatego że chodził do liceum w łodzi, a ojciec w 90 roku podpisał kontrakt i wyjechał na 4 lata do USA. U babci raczej taki dorastający nastolatek nie miał krzywdy. w dorosłym życiu Krawczyk oddawał juniorowi połowe swojej emerytury i płacił za syna alimenty na wnuka. Wiadomo że junior jest chory, ale teraz pytanie czy jego stan jest taki że może zyć samodzielnie ? radzi sobie ? - wtedy powinien sobie poradzić. A jeśli nie to może należałoby znależć mu jakiś ośrodek gdzie miałby zabezpieczone wszystkie świadczenia i rehabilitację ?
osoba
5 miesięcy temu
Wszystkiemu winna ta okropna kobieta !!!!!!!!!!
pp2
5 miesięcy temu
dobrym mężem tez nie był zona sie wypowiadała że ją bił....... ziółko niezłe z niego ,ale spadek należy mu się bezwarunkowo po ojcu
Mary n
5 miesięcy temu
Ktoś jeszcze wierzy TVP ? Kłamstwo kłamstwem pogania
ona
5 miesięcy temu
ponoć na piśmie im zaproszenia nikt nie dał, zaproszenie było tylko prze telefon do opiekuna
Nie no
5 miesięcy temu
Na ulicy śpiewa,żonę bił do nieprzytomności , dzieci spłodził ,a do roboty nie ma hu...a i dwie rączki sprawne ma🤦
bEKAoyQr
Jola
5 miesięcy temu
No to Kammel se nagrabil,,,,wspomniał syna,,,a syna nie wolno wspominać,, nie wolno łączyć go ,z macocha,z kk,,,,wogole nie wolno wspierać,,,,patrzeć jak wyleci od. Kurskiego,,,,
Kuba
5 miesięcy temu
Dobro dziecka na pierwszym miejscu,,,,w rodzinie krawczykow własny ojciec,matka,macocha zniszczyli psychiczne syna i to pod kapliczka,,,,bardzo podli,zli ludzie,,,,dlaczego to nadal uchodzi im na sucho,,,,przecież junior nadal jest gnębiony ,,,
Niunua
5 miesięcy temu
Dorobek życiowy kk jest jeden,,,,chory ,nie zaopiekowany ,wyrzucony z z jego dużego domu z basenem,,,chory,niepełnosprawny mały syn,,,kk nie należa się się zadne wspominki,,,,niby żarliwy katolik a dusza z piekła rodem,,,,i nie chodzi czy synowi przepisał coś,,,,on go powinien życiowo ustawić,pomoc,,aby jakos egzystował,,,kk zostawił po sobie pomnik swojego czarnego życia,,,,,bezdomnego syna,zebrzacego po ulicach,nie mającego szansy na jakiekolwiek zatrudnienia,,,,,,
Gosc
5 miesięcy temu
Jak można czcić pamięć człowieka który zmarnował życie ,odtrącił od siebie małe swoje dziecko,,,,jego pamięci nie należy się nic,,,,
Polak
5 miesięcy temu
Kurski powinien wysłać swojego pazia, czyli Kammela, może dotarłby do Juniora.
Ja33
5 miesięcy temu
Skąd tylu nagle obrońców Krzysia? Dopiero jak ma dostać jakąś część spadku, to się uaktywnili. Wcześniej nie było słychać o jego sytuacji. Mogli nagłaśniać za życia KK, bo może przez media by się dowiedział, jeśli to Ewcia blokowała informacje. Po drugie, jak go oglądam jak śpiewa, to normalny facet, a robią z niego strasznie nieudolnego. Może tak specjalnie, żeby nie zarabiać, bo wtedy musiałby sam płacić alimenty na syna, a tak to było wygodniej, że dziadek KK płacił. Coś tu nie pasuje -ani u świętej Ewuniu ani u niego.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKAoyRk
bEKAoyRl
bEKAoyRm
bEKAoyRn
bEKAoyRo
bEKAoyQT