Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Hayden Panettiere zapewnia, że jej córka jest bezpieczna: "NIE MA JEJ W UKRAINIE"

Podziel się:

Siedmioletnia Kaya, która jest owocem związku Hayden Panettiere z Władimirem Kliczko, od lat przebywa pod opieką ojca. Aktorka postanowiła uspokoić fanów, zapewniając, że jej pociechy nie ma aktualnie w pogrążonej w wojnie Ukrainie.

Hayden Panettiere zapewnia, że jej córka jest bezpieczna: "NIE MA JEJ W UKRAINIE"
Hayden Panettiere przekonuje, że jej córka z Władimirem Kliczko jest bezpieczna (East News)

Hayden Panettiere dała się poznać za sprawą takich produkcji jak "Nashville" czy "Dziewczyny z drużyny". Co prawda od kilku lat nie zagrała w żadnym filmie ani serialu, wciąż jednak znajduje się w zasięgu zainteresowania tabloidów. Wszystko za sprawą burzliwego życia prywatnego.

Dwa lata temu głośno było o tym, że aktorka została pobita przez ówczesnego partnera, a jeszcze wcześniej media rozpisywały się o jej relacji z Władimirem Kliczko. Hayden i o 14 lat od niej starszy ukraiński bokser doczekali się córki. Choć nie są już razem, łączą ich przyjacielskie stosunki.

Opiekę nad będącą owocem miłości byłej pary siedmioletnią Kayą sprawuje jednak tata. Dziewczynka od lat mieszka z nim w Ukrainie, a mamę widuje sporadycznie.

Zobacz także: Kliczko przegrał przez... żonę? Hayden Panettiere walczy z depresją poporodową (lektor)

W związku z tym, co dzieje się aktualnie w ojczyźnie pięściarza, internauci zastanawiają się, czy pociecha, której doczekał się ze związku z amerykańską aktorką, jest bezpieczna.

W piątek Panettiere zamieściła za pośrednictwem instagramowego profilu archiwalne zdjęcie z ojcem swojej córki, pod którym wsparła Ukraińców i skrytykowała działania Putina:

Osobiście byłam świadkiem siły narodu ukraińskiego, który od lat ciężko walczy o swoją niepodległość i z zaangażowaniem broni swojego kraju - zaczęła. To, co robi Putin, to absolutna hańba! Ta przerażająca sytuacja pokazuje, że w dzisiejszych czasach, w 2022 roku łamanie prawa i pozwalanie takim ludziom jak Putin robić, co im się podoba, jest na porządku dziennym - ubolewa gwiazda.

Modlę się za moją rodzinę i przyjaciół stamtąd, i za wszystkich, którzy walczą. Żałuję, że nie macie większego wsparcia i że nie walczę z wami! - kontynuuje rozemocjonowana, apelując na zakończenie: Na razie proszę tych z nas, którzy nie mogą być tam osobiście, aby solidaryzowali się z mieszkańcami Ukrainy i okazali swoje poparcie dla demokracji.

To właśnie pod tym wpisem fani dopytywali o córkę Amerykanki. Na jeden z komentarzy Hayden postanowiła odpowiedzieć:

Jest bezpieczna i nie ma jej w Ukrainie - uspokoiła obserwatorów.

Myślicie, że w takim razie Kaya przebywa z mamą w Stanach Zjednoczonych? Władimir jest przecież w Ukrainie, gdzie wraz ze starszym bratem Witalijem zamierza walczyć z Rosjanami.

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie