Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Bibi komentuje koniec związku z Simonem: "Nie sądziłam, że będę pisała o NASZYM ROZSTANIU"

105
Podziel się

Znana z "Hotelu Paradise" Bogusia Brzezińska postanowiła skomentować rozpad związku z Simonem za pośrednictwem Instagrama. "Szymon, jesteś niesamowity" - napisała między innymi. Szkoda, że się rozstali?

"Hotel Paradise". Bibi komentuje koniec związku z Simonem: "Nie sądziłam, że będę pisała o NASZYM ROZSTANIU"
"Hotel Paradise". Bibi komentuje rozstanie z Simonem (Instagram)
bEsuzjDp

Bibi i Simon od początku uchodzili za jedną z najmocniejszych par trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Choć zakochanym ostatecznie nie udało się wygrać 100 tysięcy złotych, postanowili kontynuować relację po powrocie z rajskiego hotelu na Bali. Bibi wybaczyła nawet ukochanemu pocałunek ze znaną z Teamu X Moniką Kociołek. Aspirująca celebrytka snuła także wizje wspólnej przyszłości.

Niestety w środę okazało się, że związek uczestników "Hotelu Paradise" właśnie przeszedł do historii. Informację o rozstaniu ogłosił światu Simon, zamieszczając w sieci czarno-białe zdjęcie z Bibi. Mężczyzna zapewnił, że dołożył wszelkich starań, by uratować relację, niestety było już za późno...

bEsuzjDr

Niedługo później na temat rozstania publicznie postanowiła wypowiedzieć się również Bibi. Bogusia Brzezińska udostępniła na Instagramie serię nagrań z byłym ukochanym zarejestrowanych przez kamery "Hotelu Paradise". Jak przyznała, kompletnie nie spodziewała się, iż jej relacja z Simonem ostatecznie nie przetrwa.

Mimo iż bardzo w to wierzyliśmy, nie udało się, by nasza relacja trwała i rozwijała się. Naprawdę bardzo mi przykro… Nie sądziłam, że będę kiedykolwiek pisała o naszym rozstaniu - rozpoczęła.

bEsuzjDx

Bibi zapewniła, że w jej pamięci pozostaną jedynie pozytywne wspomnienia. Postanowiła także podziękować Simonowi i przy okazji ogłosiła, że zawsze będzie go darzyć sympatią.

(...) Chcę pamiętać tylko dobre chwile i o tym, że żadna nie jest stracona! Szymon, jesteś niesamowity, dziękuję Ci za wszystko. Dużo Ci zawdzięczam i kibicuję Ci najmocniej, jak się da! Zawsze masz miejsce w moim sercu, bo bez Ciebie życie nie byłoby takie samo... DZIĘKUJĘ - czytamy na profilu Bibi.

Zobaczcie "pożegnalny" wpis Bibi.

bEsuzjDy
bEsuzjDz
bEsuzjDS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(105)
realy
miesiąc temu
Chłopak miał wielkie parcie na szkło i był dobrym graczem, a miłość była warunkiem pobytu w programie. Dobrze to rozegrał i tyle. Mówienie o miłości to nonsens!
Polisz
miesiąc temu
Ten sam przypadek co Krystian - po co bujac sie z jakas tam laska z hotelu skoro dookola pelno chetnych 20-latek? Nie zabiera sie drewna do lasu..
Mam łeb
miesiąc temu
Myśle , że wcale ze sobą nie byli po programie . Nie chcieli ogłosić rozstania zaraz po Basi i Krystianie to wciskali nam kit . Kolo imprezował zaraz po programie , całował się z inną ... dajcie spokój ! Dziecinada
bEsuzjDT
Ania
miesiąc temu
Ona wiecznie nabzdyczona. Simon ciągle uśmiechnięty. Dobrze,że to koniec farsy
Ola
miesiąc temu
Dobre, żadna para nie przetrwała...
Najnowsze komentarze (105)
ela
3 tyg. temu
Basia i Bibi za bardzo się zaangażowały i za bardzo uwierzyły, dla chłopaków to była tylko chwilowa, dobra zabawa
Tik,Tok
miesiąc temu
Przecież Simon już jest z Natka
kamaraden
miesiąc temu
wszystko na sprzedaż
abc
miesiąc temu
Na Zanzibarze, nie na Bali.
Rynki
miesiąc temu
A tak na dobrą sprawę to ona pewnie tego nie czyta i się nie przejmuje.I tak trzymać jakby się każdy tak przejmował lub zwracał uwagę na innych zimna krew i do przodu
Monia
miesiąc temu
Kombinatorka i manipulantka nikt jej tak naprawde nie lubil co bylo widac na finale. Dwie osoby, ktore stanęły po ich stronie, to tylko ze wzgledu na Szymona.
Monia
miesiąc temu
Kombinatorka i manipulantka nikt jej tak naprawde nie lubil co bylo widac na finale. Dwie osoby, ktore stanęły po ich stronie, to tylko ze wzgledu na Szymona.
Sensu bez
miesiąc temu
Nie wiem albo ze mną cos nie teges albo z nimi te wpisy typu ,,Zawsze masz miejsce w moim sercu, bo bez Ciebie życie nie byłoby takie samo.. to bardziej pasują do kogoś co z tego świata odszedł a w ich sytuacji nie rozumiem takich wpisów ,czy ktoś im zabronił być razem? jakie maja przeszkody ,które wg nich są nie do pokonania? Czy po prostu faktycznie ten program jest ustawiony odegrali role i czas się rozstać
bEsuzjDL
Heńka L
miesiąc temu
Jej koleżanka powiedziała jej że nie powinna siedzieć tyle w necie bo właśnie ma życie w realu są obowiązki z tym związane.
Ktośka
miesiąc temu
Nie ma nic gorszego jak okłamywanie samego siebie.
Xena
miesiąc temu
Życie w realu inaczej wyglåda wiėc jak poprzednicy nie przetrwali trudnych chwil
Zasta.....
miesiąc temu
Pewnie że nie ma czego żałować napewno ma innego i dobrze mu tak bo to co wypiski różne.Tragedjjja naprawdę.Kochać-rozkochać i zwiać a po drodze równe smarowanie.
Bieg.....
miesiąc temu
A co to ta te rozwiązłości.Słownictwo.
1950
miesiąc temu
Takich Szmonów w Polsce jest dużo .Bibi nie ma co żałować.A on materiał nie na męża.Pozdrawiam.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsuzjEE
bEsuzjEF
bEsuzjEG
bEsuzjEH
bEsuzjEI
bEsuzjEn