Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

"Hotel Paradise". Bibi i Simon ZAMIESZKAJĄ z inną uczestniczką programu? "Chcielibyśmy podzielić koszty"

63
Podziel się

Znana z "Hotelu Paradise" Bogusia Brzezińska w wywiadzie zdradziła, że wraz z Simonem snują poważne plany na przyszłość. Para planuje zamieszkać z inną uczestniczką programu.

"Hotel Paradise". Bibi i Simon ZAMIESZKAJĄ z inną uczestniczką programu? "Chcielibyśmy podzielić koszty"
"Hotel Paradise". Bibi i Simon zamieszkają z inną uczestniczką programu? (Instagram)
bEsvxLIR

Tuż po finale trzeciej edycji "Hotelu Paradise" uczestnicy show rozpoczęli zaciętą walkę o utrzymanie popularności. Media wciąż chętnie rozpisują się o losach byłych mieszkańców hotelu na Bali, zwłaszcza ich miłosnych perypetiach - a w tym temacie nie brakuje zaskoczeń. Niedawno okazało się na przykład, że zwycięzcy programu Krystian i Basia rozstali się zaledwie dwa tygodnie po finale. Blondynka szybko znalazła jednak pocieszenie w ramionach... Krzysztofa.

Jednymi z faworytów do wygranej w "Hotelu Paradise" bez wątpienia byli Bibi i Simon. Para dotarła do ścisłego finału, w głosowaniu byłych uczestników programu przegrała jednak z Krystianem i Basią. Związek Simona i Bibi przetrwał jednak poza kamerami. Ich relacja okazała się na tyle silna, że Bogusia wybaczyła nawet ukochanemu pocałunek z inną...

bEsvxLIT

Po tak ciężkiej próbie niedoszli zwycięzcy "Hotelu Paradise" najwidoczniej nie zamierzają marnować czasu i już teraz snują poważne plany na przyszłość. Bibi udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Party. W rozmowie aspirująca celebrytka zdradziła, że wraz z ukochanym planują przeprowadzkę. Wciąż zastanawiają się jednak nad odpowiednią lokalizacją.

Na ten moment Kraków, natomiast jeszcze gdzieś się tam zastanawiam nad Warszawą. Szymon ma totalnie tak samo jak ja, więc zobaczymy, ale gdzie mamy być szczęśliwi, to i tak będziemy - stwierdziła Bogusia.

bEsvxLIZ

Bibi zapewniła, że ona i Simon po przeprowadzce chcą zamieszkać razem i budować "dojrzały związek" we wspólnym gniazdku. Para poważnie myśli o znalezieniu domu w Krakowie. Jak zdradziła Bibi, gdyby ostatecznie zdecydowali się na tę opcję, nie byliby jedynymi lokatorami nowego lokum. Wraz z nimi w krakowskim domu zamieszkałaby inna uczestniczka "Hotelu Paradise", Sara.

Jeśli byśmy planowali Kraków, to na pewno z Sarą. Z tego względu, że chcemy wziąć dom i już na takim fajnym poziomie byśmy go chcieli wziąć. Chcielibyśmy podzielić koszty - wyjaśniła.

Ukochana Simona jest również posiadaczką psa i nie ukrywa, że uważa przeprowadzkę do domu za najrozsądniejszą. Jej zdaniem wychowywanie pupila w warszawskim bloku "nie ma żadnego pułapu ani sensu".

Ja też mam pieska i dlatego tak mi na tym domu zależy. Nie ukrywajmy, mieszkając w Warszawie w bloku, mając psa i średnio co 5 godzin myśląc o nim i wracając do mieszkania, to nie ma żadnego pułapu ani sensu (...) W ogóle Sarę bardzo lubimy. Raźniej, sprzątanie lepiej, znasz temat - przyznała w rozmowie z reporterką serwisu.

bEsvxLJa

Spodziewaliście się, że Bibi i Simon mogą wkrótce dzielić lokum z Sarą?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEsvxLJb
bEsvxLJc
bEsvxLJu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(63)
Anna
2 miesiące temu
Lubiłam Bogusie, ale im dłużej słucham jej wypowiedzi, tym częściej jestem przekonana, ze to głupiutka dziewczynka…. Jej znajomość językowa kuleje…. Brak składni…. Czasem mam wrażenie, ze używa słów, nie znając ich znaczenia… jak o tym „pułapie” hahahah merytoryka żadna…. Szkoda, no szkoda…. Bo całkiem ładna i taka znośna z niej dziewczyna…. 😳😳😳😉😉😉😉🪲
Jolka
2 miesiące temu
Sajmon Bogumiły do juesej nie chce zabrać? Taki z niego wielki tam agent nieruchomości w tej Ameryce.
ale jak to
2 miesiące temu
to oni jeszcze nie mieszkaja razem? czyli co? on teraz mieszka dalej w wawie z karolina i natalia a ona z mama w czestochowie? jaka ameryka, zwiazek tylko oficjalny pod publike 😂😂😂
bEsvxLJv
ajka
2 miesiące temu
Naiwność Bibi jest rozbrajająca. Jest mało kumata, mały zasób słów, no i jeszcze koleżankę do wspólnego zamieszkania !!!!!! to po prostu w głowie się nie mięści.
Hmmm
2 miesiące temu
A ta Sara nie była stewardesa? To chyba zbyt długo nie pomieszka
Najnowsze komentarze (63)
Kata
2 miesiące temu
Zakochała się, biedna. Jeszcze będzie płakać przez niego...
ONA
2 miesiące temu
Simon poszaleje w Polsce i zniknie na zawsze, a Bogusia naiwna
Szmon
2 miesiące temu
po dwoch imprezach i dwoch tygodniach Pudel napisze ze Simon z Cieszyna wymienil przasna Boguske na placzke Sare bo trojkaty sie skonczyly.
Majjucka
2 miesiące temu
Kto to jest?
Plm
2 miesiące temu
Wygląda to na trójkąt
serial
2 miesiące temu
W Ameryce mają bekę z Simona i jego chętnej do bara-bara polki przed kamerami. Muszą dojść do siebie i poczekać jak znajdzie porządną dziewczynę.
sdfgh
2 miesiące temu
Bogusia ma ochotę na domek w Krakowie pokroju domu ekipy... tylko za co ona chce go utrzymywać? z instagrama?
Toja
2 miesiące temu
Polski trudny język... źle się to czyta, a mowa o 21latce...przykre.
bEsvxLJn
Ania
2 miesiące temu
Ojej a tak krzyczała do mamy przez telefon, że do Ameryki pojadą.
ada
2 miesiące temu
Sara fajna, tylko czemu za nimi nie stanęła...?!
Eli
2 miesiące temu
Mam pytanie- czy ona tak mówi, czy wy tak w redakcji piszecie? Jakiś bełkot...... zero ładu i składu... wiecie co to parafraza?
Ndn
2 miesiące temu
Mega w opór sztos :D niech lepiej używa takich slow przynajmniej rozumie co znaczą :D Simon cwaniak a ona głupiutka - myśle tak o niej od kiedy powiedziała ze najbardziej w simonie jej imponuje Ameryka xD
Lubliniec
2 miesiące temu
Godo niepoprawnie po polsku bo nie jest Polką tylko Ślązaczką. Ma prawo tak godoć
Zuzanna
2 miesiące temu
No i super. W metropoliach jest duża nadwyżka młodych kobiet. Sławny, bogaty i przystojny Simon ma prawo mieć dwie dziewczyny.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsvxLKg
bEsvxLKh
bEsvxLKi
bEsvxLKj
bEsvxLKk
bEsvxLJP