Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Hotel Paradise". Oha dostaje GROŹBY, a Klaudii Launo PORYSOWANO SAMOCHÓD! "Czuję się zagrożona"

448
Podziel się:

Krytykowane za nękanie Wiktorii uczestniczki "Hotelu Paradise" żalą się na coraz większy hejt. "Dziś auto, a co będzie jutro?" - grzmią.

"Hotel Paradise". Oha dostaje GROŹBY, a Klaudii Launo PORYSOWANO SAMOCHÓD! "Czuję się zagrożona"
Uczestniczki "Hotelu Paradise" żalą się na hejt (Instagram, player)
bEUZZIKZ

Nie milkną echa skandalicznego odcinka "Hotelu Paradise", w którym uczestnicy, kontynuując nagonkę na Wiktorię Gąsior, po raz kolejny udowodnili, że nie mają żadnych skrupułów.

Pandora, podczas której trenerka personalna musiała odpowiedzieć między innymi na pytania, jak czuje się, będąc "najbardziej fałszywą" z uczestniczek oraz co myśli na temat tego, że "wszyscy jej nienawidzą i marzą, by odeszła", oburzyła widzów.

bEUZZILb

W ogniu krytyki znalazła się nie tylko zezwalająca na tego typu zachowania produkcja, ale i uczestnicy. Launo próbowała się tłumaczyć, powołując się na "pomaganie" Miłoszowi. Przestrzegała też internautów, że "nie mają prawa" jej oceniać.

Zobacz także: Klaudia El Dursi: "Nasz program to fabryka gwiazd"

Niestety, post nie zdołał uspokoić widzów. Na Instastories Launo oznajmiła, że "nie czuje się bezpiecznie", czego wynikiem jest to, że oprócz obelg, niektórzy krytycy posuwają się do... niszczenia jej mienia.

bEUZZILh

Dużo osób mnie pyta, kiedy puszczę filmy z zabiegów, haul z zakupów czy resztę obiecanych materiałów... Ale szczerze? Po dzisiejszej akcji, gdzie porysowano mi auto, nie mam psychicznie siły i nie chce dawać wam podstaw do kolejnych już bezpodstawnych hejtów - czytamy na jej profilu.

Przestaję czuć się bezpiecznie. Sytuacja wyszła poza media. Dziś auto, a co będzie jutro? - zastanawia się przybita Klaudia, w kolejnej relacji informując, że dwukrotnie przepraszała Wiktorię.

(...) Raz na Zanzi, raz 30.08 na premierowym odcinku. Wykazała zrozumienie i spędziła ze mną pół wieczoru. Nie będę wyciągać trzeci raz ręki do kogoś, kto po rozwiązaniu sytuacji i wyjaśnieniu wszystkiego nie mówi oficjalnie i nie mówi szczerze, że została przeproszona. W żaden sposób nie odnosi się do przeprosin, które miały miejsce na Zanzi lub w Polsce - żali się.

Z otwartą krytyką mierzy się także Oha. Uczestniczka "Hotelu Paradise", która miała "obdarować" Wiktorię podczas Pandory środkowym palcem, również przyznała, że "czuje się zagrożona". Jedna z "fanek" nawała ją "s*ką" i wysłała nagranie, w którym mówi, że jak ją spotka, "nie chciałaby być w jej skórze".

bEUZZILi

Oha zdecydowała się więc zabrać na Intastories głos:

Jestem w szoku, gdy czytam niektóre komentarze. Hejt, o który nas oskarżacie, pozwólcie, że przytoczę jedną z definicji: jest to obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych, to jedna z forma cyberprzemocy - wyjaśnia obserwatorom i apeluje:

(...) Więc zastanówcie się, kto jest przez kogo hejtowany - pisze, następnie porównując się do grającej w filmach aktorki:

"Hotel Paradise" to jest program rozrywkowy. Został stworzony po to, by wywoływać u ludzi różne emocje. Gdy idziecie do kina i postać wam się nie podoba, to też nękacie aktora/aktorkę? - dopytuje poirytowana i ubolewa:

bEUZZILj

Co więcej, nie spotykam się tylko z hejtem, ale i groźbami, seksizmem i rasizmem. Skoro Polska jest tak nowoczesnym krajem, jak podkreślacie, to dlaczego to ma miejsce? Dlaczego zamiast wyrazić swoje zdanie w sposób konstruktywny, plujecie jadem? Niestety, ale to właśnie takim zachowaniem sprawiacie, że nikt nie chce tłumaczyć i walczyć o pokój. To walka z wiatrakami - kwituje.

A jeśli chcecie się dowiedzieć na przykład tego, dlaczego niektóre gwiazdy nie chcą z nami rozmawiać, zapraszamy do odsłuchania nowego odcinka Pudelek Podcast!

bEUZZILk
bEUZZILC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(448)
Donald
2 miesiące temu
Kto sieje wiatr, zbiera burze. Wcale nie jest Was żal.
beka
2 miesiące temu
Skoro z premedytacja meczyla dziewczynę i doprowadzala do placzu to niech se teraz wyje do księżyca nie zal mi jej
Paul
2 miesiące temu
KARMA
bEUZZILD
Gość
2 miesiące temu
Gdy przypomnę sobie ich miny na Pandorze, to cieszę się, że teraz mają ciężko. One myślały, że są bezkarne. Gwiazdy od 7 boleści. KLAUN CHCE SPOKOJU? JAKIŚ ŻART.
Jan
2 miesiące temu
Czasem patrzę chwilkę. Asexualne dziewczyny,niepociągające niczym.
Najnowsze komentarze (448)
Sylwia
2 miesiące temu
Same się o to prosiły, to że teraz przeproszą to nie zmieni faktu jak zachowały się w programie. Przez tyle sezonów nie było takiej fałszywości i takiej zawiści jak w tym sezonie i dziewczyny i faceci- Co z wami ludzie jest nie tak?!!!
Paw
2 miesiące temu
Nigdy nie wybrałabym Ohy, Miłosz to przedszkolak
STOPHEJT
2 miesiące temu
a one hejtu nie siały przed cała Polska?
matka
2 miesiące temu
Najgorszy ze wszystkich sezonów. Wszyscy uczestnicy z wyjątkiem sympatycznej, wysportowanej i bardzo ładnej Wiktorii to MORALNE DNO i KAWAŁ MUŁU. Rodzice zakompleksionego, wytatuowanego klauna oraz ohy mogą być dumni, że wyhodowali takie potworki, wstrętne z zewnątrz i w środku. No cóż szczerze? Czuję ogromny niesmak i zażenowanie faktem, że producenci świadomi tego co się dzieje w trakcie kręcenia programu nie poczynili żadnych kroków aby zapobiec całej chorej i mającej charakter mobbingu nagonce na Wiktorię. Trzeba by się zastanowić czy ludzie z produkcji są normalni bo może oni jako pierwsi powinni skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry? Ewidentnie ludzie, którzy odpowiedzialni są za produkcję programów "rozrywkowych" dla innych powinni przechodzić kwalifikację psychologiczną. Coś tu jest nie tak. Najlepsze, że ani producenci tego programu ani cała stacja nie widzą niczego złego wobec tego co widzą dziesiątki/setki tysięcy zniesmaczonych i zszokowanych widzów. Wbrew pozorom Polacy żyją i wychowywani są w dalszym ciągu zgodnie z jakimś system wartości w którym przyzwoitość, moralność i etyka zajmują cały czas wysoką pozycję.
Mmmm
2 miesiące temu
Oglądałam poprzednie sezony ale ten przestałam, nie da się tego oglądać. Co to za program, który promuje hejt, obrażanie i znęcanie się nad drugim człowiekiem. Jakiś koszmar! Dziwię się, że produkcja nie interweniowala i pozwalala na takie traktowanie Wiktorii przez resztę uczestników!
Fan Wiki
2 miesiące temu
Oha... Launo... to dopiero początek tego, czego zakosztujecie. Trzeba wypić do końca to piwo, którego nawarzyłyście...
Fakty
2 miesiące temu
Oha weszła do programu z przesłaniem „body positive” , I można by to docenić gdyby nie fakt, ze nim Sara przekroczyła próg HP, właśnie ona nazwała ją Brzydka. To właśnie tacy ludzie pod przykrywka robienia czegoś dobrego robią innym obrzydliwe rzeczy i wpędzają innych w kompleksy. Nalezy obnażać taki fałsz. Ocha jesteś paskudnie brzydkim człowiekiem.
Nick
2 miesiące temu
Dziewczyny w HP- brak jakiejkolwiek ogłady, kobiecości, subtelności. Parszywe charaktery i mental. Panowie- Przemek powinien korzystac z porady psychologa, a mentalnie ma za uszami że hej, Miłosz- niedojrzaly chłoptaś, reszta tez nie bawi. Smutne targowisko nieciekawych ludzi, bardzo nieciekawych.
bEUZZILv
Pola
2 miesiące temu
Gdybym miała taką córkę jak Oha czy Wiktoria / ta z ciemnymi włosami/ to byłoby mi niezmiernie wstyd że tak parszywy mental, charakter i osobowość wyszedł z mojego domu. Brak słów. I nie ma znaczenia co widzielismy, a czego nie widzieliśmy.
Inka
2 miesiące temu
Trzecia edycja to było coś. Atmosfera fajna, dziewczyny śliczne i miłe chłopaki fajne. Była zabawa. Teraz dziewczyny brzydkie,chłopaki chyba z problemami psychicznymi/zwłaszcza Przemuś/, atmosfera do bani.
Zoha
2 miesiące temu
Hipokrytki! One mogą się znęcać psychicznie nad Bogu ducha winnej dziewczynie, ale jak dzieje się to im, to nagle źle? Nauczcie się szanować innych, a dostaniecie to samo.
Daba
2 miesiące temu
Czuje się zagrożona ? To pokaz środkowy palec 😂
Szok
2 miesiące temu
Wszystko ma swoje konsekwencje ,myślały że są kimś ,chodziły po hotelu jak damy ,znęcały się nad innym uczestnikiem programu ,to miała być rywalizacja ale zdrowa a nie toksyczna ...teraz się dziwia że jest na nich hejt i ubolewają ... Heh żałosne jesteście dziewczynki ,karma wraca i tyle ,nie jest mi was żal,ani trochę .
M.....
2 miesiące temu
To jest tylko wina produkcji,ze zezwala na takie karygodne zachowanie!!!Nigdzie nie ma przyzwolenia na podlosc,hamstwo,nasmiewanie i psychiczne znecanie sie!Mozna sie bawic i grac,ale z kultura!A produkcja zamiast reagowac i powstrzymac to patrzy i cieszy sie,no zalosne!Czy nie ma tam jednego madrego?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUZZIMo
bEUZZIMp
bEUZZIMq
bEUZZIMr
bEUZZIMs
bEUZZILX