Trwa ładowanie...
Przejdź na
KAS
|

Jacek Kurski skromnie o sobie: "Mam 55 lat, a wyglądam na 47, przecież PAŃSTWO TO WIDZĄ!"

298
Podziel się:

W ostatnią środę odbyła się jesienna ramówka TVP. W trakcie swojego wystąpienia prezes TVP Jacek Kurski zdobył się na ogromną szczerość. Wyznał miłość żonie i rozpływał się nad córką, która - jego zdaniem - "cudownie go odmłodziła". Też to widzicie?

Jacek Kurski skromnie o sobie: "Mam 55 lat, a wyglądam na 47, przecież PAŃSTWO TO WIDZĄ!"
Jacek Kurski wyznał miłość swojej żonie na ramówce TVP (AKPA)
bFdWMqZh

Jesienna ramówka Telewizji Polskiej w tym roku wzbudziła ogromne emocje. Szczególną uwagę zgromadzonych przykuł Jacek Kurski, który był gospodarzem konferencji. W trakcie przemówienia poruszył temat zagrożenia, jakim dla TVP była pandemia koronawirusa.

Było olbrzymie zagrożenie dla telewizji. Ale ta wiosna i to lato było pojedynkiem, kto wygra. Jestem dumny, że TVP wygrało zarówno wiosną, jak i latem - wyznał.

Ku zaskoczeniu wszystkich, prezes Telewizji Polski nagle zmienił temat, wyznając miłość swojej żonie.

bFdWMqZj

Mężczyzna nigdy nie odnosi sukcesu, gdy nie stoi przy nim silna kobieta. Dla mnie to była Joanna. Ona tu jest i pozwólcie, że ja pozdrowię. Kocham cię, Joasiu! - wykrzyczał Kurski. 

Następnie, odpowiadając na pytania dziennikarzy, poruszył także kwestie ojcostwa. 

Mam 55 lat, a wyglądam na 47, przecież państwo to widzą. Dziecko cudownie odmładza i nie sądziłem, że tyle szczęścia mnie spotka w jesieni życia. Jest to zasługa mojej żony, która nawet teraz karmi dziecko. Joanna wzięła obowiązki na siebie, jestem jej za to niezmiernie wdzięczny. (...) O wszystkim decyduje kobieta. Jeśli jest mocna kobieta, w sensie osobowości i charakteru i jest zdolna do poświęcenia się przy mężczyźnie - a taką trafiłem w osobie mojej żony - to wtedy mężczyzna może to udźwignąć. Sam nie byłbym w stanie. Wszystko dzięki Joannie - zdradził.

18 lipca 2018 r. Jacek Kurski poślubił Joannę Kurską na terenie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach. Na początku bieżącego roku pojawiły się pierwsze doniesienie, jakoby żona prezesa TVP była w ciąży. 25 marca na świat przyszła ich córka, Anna Klara Teodora.

bFdWMqZp
Zobacz także: Prześwietlili majątek prezesa TVP Jacka Kurskiego. Prof. Wojciech Maksymowicz komentuje
bFdWMqZq
bFdWMqZK
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(298)
Zdegustowany
5 miesięcy temu
Kurski jest jedną z najbardziej żałosnych postaci w polskich mediach. Mam nadzieję, że jego czas prędzej czy później się skończy.
anna
5 miesięcy temu
myślałam, że on jest po 60stce......
Lolita
5 miesięcy temu
Oj myli się Pan, wygląda Pan poważnie jak podstarzaly starszy facet, ciekawe kto Panu ten kit sprzedał, ale dobre, rozbawilo mnie to😂😂😂😂😂👍👍👍
bFdWMqZL
Zzzzz
5 miesięcy temu
Ludzie, musimy nagłośnić sprawę. Wszystko wskazuje na to, że mamy drugie Radysy!!!!! Zdjęcia psów są tragiczne - zwierzęta trzymane na kiju, pokurczone, wykończone psychicznie i fizycznie. Schronisko odkłada telefon i uniemożliwia adopcje. PUDEL, WŁĄCZ SIĘ W TĘ SPRAWĘ. Poniżej kopia z fejsa: Info ZELÓW "Psy ze Schroniska Buda Grzybek" chce pomóc wszystkim zwierzętom, które przebywają w schronisku Buda Grzybek w województwie Mazowieckim pod Warszawą. Wszystkie gminy rozwiązały umowę już z tym schroniskiem, natomiast Gmina Zelów nadal ma podpisaną umowę. Zwierzęta, które tam przebywają, nie mają jak opuścić tego miejsca ponieważ nie są ogłaszane do adoptowania. Właściciel schroniska mówi, że nie jest do adopcji, że do adopcji są tylko psy, które są na jego stronie, czyli 18 psów a ma 90! Po wykonaniu telefonu do niego, albo nie odbiera, albo rozłącza się. Unika rozmów o adopcji. TVN UWAGA! #tvnuwaga Interwencja Telewizja Polsat
tttt
5 miesięcy temu
hehe serio?
Najnowsze komentarze (298)
Dingfong
3 miesiące temu
Kurski jest na tej same diecie zmieniającej rysy twarzy co i inne celebryty ha ha ha … wali kasę w medycynę estetyczną, żeby na dziadka nie wyglądać, którym jest. Drugi Ibisz ….ha ha ha….. niech go Kurska pilnuje, bo Ibisz miał 3 żony, a ona dopiero druga. Jak się Kurski znowu zakocha naprawdę , to jej smyki będą nieprawe, jak dzieci pierwszej żony.
😂😂😂
5 miesięcy temu
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ktos
5 miesięcy temu
Zejdz na ziemie kurski i nie osmieszaj sie
Damonen
5 miesięcy temu
Szczerze to bardzo źle nie wygląda jakoś, wystarczyłoby schudnąć z 15 kilo, odrobina samokrytyki, ubrać się ładnie i może by naprawdę wyglądał na 47
Aneta
5 miesięcy temu
Ile niemiłych komentarzy.... Ludzie dajcie im spokój niech się cieszą swoim szczęściem 😀
Majka
5 miesięcy temu
😂😂😂😂😂😂
Hel
5 miesięcy temu
Kurski fajny facet
.......
5 miesięcy temu
Typowy Marian i typowa Bożena, żona Mariana.
bFdWMqZD
Jacuś
5 miesięcy temu
Jest taki przystojny, jak gargamel
Gosc
5 miesięcy temu
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔47 cz74🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔
gość
5 miesięcy temu
Mój dziadek wygląda lepiej niż Kurski a ta jego żona coś strasznego.
jackie
5 miesięcy temu
wygląda pan starzej niż się panu wydaje
Wroc
5 miesięcy temu
Chyba 147 😃
ccc
5 miesięcy temu
Jak widzę tych "młodych rodziców" to tracę ochotę.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdWMraw
bFdWMrax
bFdWMray
bFdWMraz
bFdWMraA
bFdWMraf