Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Jakub Tolak OSKARŻA "Wojtka z Zanzibaru": "Kontakt się urwał, KASY NIE DOSTALIŚMY"

49
Podziel się:

Jakub Tolak, znany niegdyś z występów w "Klanie", a od dwóch lat z podróżowania kamperem po świecie, dał się namówić Wojciechowi Żabińskiemu na współpracę i dziś tego żałuje. "Osoby oszukane, które domagają się zwrotu pieniędzy, nazywa trollami" - pisze Tolak o "Wojtku z Zanzibaru".

Jakub Tolak OSKARŻA "Wojtka z Zanzibaru": "Kontakt się urwał, KASY NIE DOSTALIŚMY"
Jakub Tolak oskarża "Wojtka z Zanzibaru" (Instagram)

Wojciech Żabiński to biznesmen, który swego czasu stał się jednym z najlepszych "przyjaciół" celebrytów. Nic dziwnego, bo oferował im darmowe pobyty w swoim kompleksie hotelowym na Zanzibarze. Oni w zamian "odwdzięczali się" oznaczaniem jego hotelu na Instagramie i tak interes kręcił się w najlepsze.

Lista celebrytów urlopujących u "Wojtka" jest naprawdę długa. Są na niej m.in. Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Natalia Kukulska, Beata Kozidrak, Ivona Pavlović, Joanna Racewicz, Anita Lipnicka, Adam Sztaba, Rafał Zawierucha, Barbara Kurdej-Szatan z mężem, zespół Feel, Magdalena Steczkowska, Katarzyna Warnke czy Patrycja Markowska.

Dobra passa Żabińskiego skończyła się niemal z dnia na dzień, gdy wyszło na jaw, że w Polsce był skazany za oszustwa. Szczegóły opisała Gazeta.pl, która ujawniła ponadto, że pracownicy, inwestorzy i dostawcy na Zanzibarze także skarżyli się na Wojtka. Mowa była o opóźnieniach w realizacji inwestycji, nieterminowym wypłacaniu pensji czy długach za towar.

Zobacz także: Ilona Łepkowska o zanzibarskich wakacjach celebrytek: "Nie skorzystałabym nawet za darmo"

W lutym "biznesmen" ogłosił zawieszenie działalności, ale wygląda na to, że znów zbierają się ciemne chmury. Tym razem nieuczciwość zarzuca mu Jakub Tolak, znany niegdyś z roli Daniela w "Klanie", a obecnie spełniający się jako podróżnik i vloger. Wraz z żoną, Zosią, mieszkają w kamperze i zwiedzają świat, relacjonując swoje przygody w mediach społecznościowych.

Tolak ujawnia, że "Wojtek z Zanzibaru" podjął z nimi współpracę, za którą się nie rozliczył.

Jest sobie taki Wojtek Żabiński, o którym niedawno portale pisały "oszust". Żyje na Zanzibarze i naciąga ludzi na kasę, oferując wycieczki. Ma chłop ambicje, więc założył sobie także miesięcznik i radio o podróżach. Jako "Foxes in Eden" daliśmy się namówić na nagrywanie audycji. Niestety, finalnie kontakt się urwał, a kasy za dwa miesiące wyemitowanych już programów nie dostaliśmy - pisze na Facebooku Jakub.

Tolak przestrzega wszystkich przed nawiązywaniem współpracy z Żabińskim.

Nie bądźcie jak my. Nie pracujcie z Wojtkiem. A jak chcecie polecieć na Zanzibar, to szukajcie zaufanych ludzi. Serio, serio. P.S. Merytoryczne, krytyczne komentarze Wojtek kasuje, przychylne komentuje, a na niektóre negatywne, acz niemerytoryczne, odpowiada arogancko.

Osoby oszukane, które domagają się zwrotu pieniędzy, nazywa trollami. Dlatego, zamiast dyskutować, lepiej ten fanpage zgłaszać jako oszustwo. Tak tylko nadmieniam. Nic nie sugeruję - radzi, dodając link do strony "Życie na Zanzibarze".

Skontaktowaliśmy się z Wojciechem Żabińskim, aby poznać jego stanowisko w tej sprawie. Czekamy na odpowiedź.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(49)
Ddd
2 lata temu
Nie wrzucajcie go do jednego wora z celebrytkami, ktore tam sie grzaly za darmo. On wykonal dla niego prace i nie dostal za nia wynagrodzenia.
Gość
2 lata temu
Skąd te kąśliwe komentarze?! Jakub nie pojechał jak inni celebryci na darmową wycieczkę tylko nagrywał audycje do radia tego pana i za to nie otrzymał należnej zapłaty. No chyba że ja czegoś nie zrozumiałam.
Klo
2 lata temu
Jak to jest ze ten Wojtek z Zanzibaru nie siedzi w więzieniu
Aga
2 lata temu
Ja ta pare bardzo lubię, szczescia i zdrowia dla was👍
💖🔥💖🔥💖🔥�...
2 lata temu
Zakochana para, Seba i Rafalala
Najnowsze komentarze (49)
krecionka
rok temu
CHCIAL latwej kasy to ma, tak kreca sie piramidy wsrod celebrytow, kazdy kazdego dy.... albo .....ma, jakos sie kreci.
Fikfok
2 lata temu
Proponuje żeby ci niby celebryci którzy Żabę promowali oddali należne pieniądze Tolkowi i innym!!!
Dawid Swakows...
2 lata temu
Lepiej napiszcie o Żurnaliscie i jego oszustwach! Naciągnął tyle ludzi że Wojtek z Zanzibaru mógłby się od niego uczyć.
Patrycja
2 lata temu
Ale kilka waszych artykułów w buddy trąbek jednak było. To jak ? Zero kasy dostaliście ? Jakie to płytkie... Czytałam wasze artykuły i ani byliście tacy sami jak celebryci którzy wychwalali
figofago
2 lata temu
Żabiński nie płacił nikomu. Ani obsłudze w hotelach na Zanzibarze, ani ludziom z rezerwacji, ani podwykonawcom i innym osobom którzy coś dla niego robili jak wspomniany Jakub Tolak. Do tej pory wielu ludzi którzy dla niego pracowali nie dostali swojej kasy. Oszukiwał też tych którzy kupowali i inwestowali w nieruchomości bo nie ma on żadnych praw do ziemi. Nadal publikuje swoje wypociny i obraża tych którzy chcą dochodzić swoich praw i zwrotu pieniędzy.
Nika
2 lata temu
Wojtek z Zanzibaru niech sobie zęby wybieli. Stać go chyba?
zuila
2 lata temu
a tak się pokazywały celebrytki Socha, Kukulska, Dereszowska przy cwaniaku bawiły się za friko
Ania
2 lata temu
Facet Z Zanzibaru oszust , z wyrokami / ja się pytam dlaczego jeszcze nie siedzi w więzieniu, obraza ludzi i znowu robi dmuchane kolejne historie . Biuro bęc uprawnień , czartery itd - gdzie jest sąd polica
Artur warto ...
2 lata temu
To tym celebryta zawdzięczacie utratę kasy
Xxx
2 lata temu
Socha jest bardzo nieprzyjemna osoba, nie dziwi mnie nic a nic że pojechała po darmochę naganiając naciagaczowi pośrednio klientow
aga
2 lata temu
w Gdańsku został skazany za oszustwa
Hyhy
2 lata temu
Co na to Natalia Kukulska nadal będzie go bronić jak po sylwestrze na Zanzibarze
TopMen
2 lata temu
Nie dość że wakacje miał za darmo to oczekuje jeszcze kasy za jakieś nagrania. Rozumiem że dzisjesza młodzież chce tak zarabiać ale Jakubowi coś się pod deklem pomieszalo. Niechce się iść do pracy jego sprawa ale po co te żale
Niedobrze się...
2 lata temu
Pan Wojtek to ma też układy w PiS. Prwnie dlatego, pomimo listu gończego, w grudniu bez problemu gościł w Trojmiescie.