Trwa ładowanie...
Przejdź na
jjan
|

Ilona Łepkowska krótko o celebrytach z Zanzibaru: "Zachowują się TAK GŁUPIO, że aż mi przykro"

189
Podziel się:

Ilona Łepkowska znów zabrała głos w sprawie ostatniej afery z "Wojtkiem z Zanzibaru", który okazał się sponsorem licznych warszawskich celebrytów. "Nie lubię patrzeć, jak ktoś, z kim pracowałam, zachowuje się w sposób niefajny" - orzekła scenarzystka.

Ilona Łepkowska krótko o celebrytach z Zanzibaru: "Zachowują się TAK GŁUPIO, że aż mi przykro"
Ilona Łepkowska karci celebrytów za głupotę (Instagram, AKPA)

Poza pisaniem scenariuszy popularnych filmów i seriali Ilona Łepkowska od lat z pasją oddaje się też wytykaniu błędów polskim celebrytom. To co szczególnie drażni pisarkę, to chwalenie się przez osoby z show biznesu egzotycznymi wyjazdami w czasie pandemii, kiedy większość społeczeństwa musi mierzyć się z takimi przyziemnymi problemami jak znalezienie pracy, inflacja czy zakażenia COVID-19.

Ostatnio Ilona Łepkowska nie przemilczała afery z "Wojtkiem z Zanzibaru", czyli polskim hotelarzem z kryminalną przeszłością i wątpliwą sławą, który gościł u siebie pokaźną grupę rodzimych celebrytów. Doszło też do słownej przepychanki między nią a Natalią Kukulską, która dała sylwestrowy występ w zanzibarskim przybytku hotelarza.

Choć w rozmowie z Pudelkiem Łepkowska nie odniosła się bezpośrednio do odpowiedzi Kukulskiej, dała do zrozumienia, że nie zmieniła zdania w tej sprawie. Scenarzystka powiedziała wprost, że robi jej się "przykro", kiedy widzi wśród nieodpowiedzialnych celebrytów kogoś, z kim pracowała:

Zobacz także: Ilona Łepkowska o zanzibarskich wakacjach celebrytek: "Nie skorzystałabym nawet za darmo"

Celebryci czasem zachowują się tak głupio, że aż robi się przykro, mnie przynajmniej. Nie lubię patrzeć na to, jak ktoś, kogo znam, z kim pracowałam, zachowuje się w sposób troszkę niefajny, a często to jest niefajne: chwalenie się wakacjami, bartery. Dla mnie to jest ta część współczesnego świata mediów i show biznesu, której nie akceptuję i nie lubię.

Takie zachowanie nazwała też "brakiem klasy":

Ja też jeżdżę czasem za granicę. I nie mam takiej potrzeby - a szczególnie dzisiaj, kiedy tylu ludzi jest w ciężkiej sytuacji - żeby natychmiast chwalić się, gdzie to ja nie byłam, co to ja nie robiłam, co to ja nie jadłam. Uważam, że skromność jest świadectwem większej klasy - ogłosiła.

Zgadzacie się z nią?

Kuba Wojewódzki ma obsesję na punkcie Pudelka? Dowiecie się w najnowszym Pudelek Podcast!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(189)
Ola
2 tyg. temu
Zgadzam się z panią Łepkowska
Ja2021
2 tyg. temu
Prawda. To buractwo, chwalenie się na każdym kroku, co się je, pije itp. Ubóstwo duchowe. Ten, kto jest naprawdę szczęśliwy, nie ma potrzeby chwalnia się tym wszędzie.
Abc
2 tyg. temu
Ci wszyscy aktorzy, celebryci, piosenkarze wstydu nie maja, gdzie za darmo zapraszają , idą , jadą nie pytając o nic. Jak teraz mleko się rozlało, ludzie ich krytykują konstruktywnie to jad3m i hejtem to nazywają
Hdb
2 tyg. temu
Brawo
Anna
2 tyg. temu
Wnuczki po pieniądze na świętach przyjechali do 89-letniego dziadka, których cały rok nie widzieli. Teraz dziadek (mój ojciec) przez nich chory, na wykończeniu na COVID-19 w szpitalu. Taka jest współczesna rodzinka polska.
Najnowsze komentarze (189)
bebzi
2 tyg. temu
Jeszcze niedawno, stękali jak to nie mają za co żyć bo pandemia odebrała im możliwość pracy, a teraz pokazują wszystkim jak to odpoczywają na Zanzibarze.
Ewa
2 tyg. temu
Ma Pani rację ale....... Muszą się pochwalić wyjazdem, opublikować zdjęcia, bo wtedy pobyt mają za friko. W dobie pandemii artyści są bardzo ograniczeni zawodowo i ciężko jest im związać koniec z końcem. Całe szczęście że dostają od państwa dofinansowanie za utracone koncerty, spektakle itp. Bidule pomarliby z głodu.
Aneta
2 tyg. temu
Pani Łepkowska i jej wynurzenia... Dlaczego nie piszecie o tym, co miała do powiedzenia w kwestii ustawy reprograficznej? Jeden wywiad i wszystko jasne odnośnie tej Pani...
elwcia
2 tyg. temu
Panią Annę Jantar śp uwielbiałam a panią Natalię nie trawię
elwcia
2 tyg. temu
Smiesza te celebryci
elwcia
2 tyg. temu
Popieram panią Łepkowską
Ola
2 tyg. temu
Niech zajmie się swoją rodziną święta Teresa.
Rozbawiony
2 tyg. temu
Polecam ostatni wpis Wojtka na profilu Życie na Zanzibarze na facebook. No gość ewidentnie odleciał. Nie istotne, że oszukiwał państwo, swoich pracowników, współpracowników, kontrahentów. I dzisiaj ma wyrok bezwzględnego więzienia za swoje oszustwa. To jakby według Wojtka ku mojemu zdziwieniu jest nic. Bo on myśli o sobie i porównuję swoje osiągnięcia do Skłodowskiej, Kopernika czy Jobsa. No ma tupet. Wspomnieni przez niego ludzie zmieniali świat. On jedyne co zmieni to wakacyjny lans na zimną celę.
Gość
2 tyg. temu
Tyle, że oni na insta zarabiają i ich obserwatorzy raczej nie czekają na nudne foty, mają dodawać fotki ciągle ze swojego pokoju?
Idalia
2 tyg. temu
Pani Natalio, ponieważ jednak kasuje pani wypowiedzi na swoim profilu na Instagramie pozwolę sobie skorzystać z platformy, jaką jest Pudelek. Bardzo się na Pani zawiodłam. I tak, mam prawo to napisać, nawet wówczas, gdy zostanę przez Panią nazwana trollem.
gość
2 tyg. temu
Zgadzam się z nią.
Poznanianka
2 tyg. temu
No właśnie skromność to cecha ludzi z klasą ale która z nich na zdjęciu ma klasę? Mają tylko kasę
Bolo
2 tyg. temu
Pani Ilona to bardzo madra kobieta.Ma we wszystkim racje. Wielki szacun dla Pani.
figa
2 tyg. temu
coś za coś. Biznesmen Wojtek udostępnił im miejsca hotelowe za pół darmo a celebryci odwdzięczają mu się reklamą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie