Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Jarosław Kaczyński będzie musiał przejść rehabilitację. Doradził mu... Robert Śmigielski: "NIE MOŻE PIĆ ALKOHOLU"

84
Podziel się:

Tabloid postanowił zapytać byłego partnera Weroniki Rosati o proces rekonwalescencji i kilka rad dla prezesa PiS. Myślicie, że z nich skorzysta?

Robert Śmigielski udzielił kilku przydatnych rad Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Robert Śmigielski udzielił kilku przydatnych rad Jarosławowi Kaczyńskiemu. (East News)
bEDlnRfp

Jarosław Kaczyński w ostatnich latach nie cieszył się podobno najlepszym zdrowiem. Choć na co dzień prezes PiS próbował sprawiać wrażenie w pełni sprawnego, to w kuluarach od dawna mówiło się o jego problemach z kolanem. Wkrótce jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości potwierdził w rozmowie z mediami, że Kaczyński przejdzie operację kolana, na którą oczekiwał w ramach NFZ... 1,5 roku.

Zgodnie z informacjami Wirtualnej Polski, do zabiegu ostatecznie doszło w poniedziałek, jednak politycy PiS zgodnie odmawiali komentarza na temat stanu zdrowia prezesa. Sprawie postanowił się przyjrzeć Super Express, który twierdzi nawet, że Kaczyńskiego w szpitalu odwiedzili m.in. premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Łukasz Szumowski oraz jego kuzyn - Jan Maria Tomaszewski.

bEDlnRfr

Jednocześnie tabloid postanowił dowiedzieć się więcej na temat jego późniejszej rehabilitacji i procesu rekonwalescencji. W tej sprawie Super Express postanowił zasięgnąć porady eksperta, którym został... Robert Śmigielski, znany ortopeda i były partner Weroniki Rosati. W rozmowie z tabloidem zgodził się opisać, jak będzie wyglądał proces powrotu do zdrowia prezesa PiS.

Dojście do zdrowia trwa zazwyczaj sześć tygodni pod warunkiem, że pacjent będzie całkowicie przestrzegać zaleceń lekarza. Poleca się dwie kule łokciowe do 5–6 tygodni i ćwiczenia rozciągające, szczególnie mięśni kulszowo-goleniowych oraz siłowe kończyn dolnych. Po 7 tygodniach wprowadza się ćwiczenia z oporem, trening chodu z jedną kulą łokciową, a po opanowaniu równowagi i odbudowaniu siły mięśni nóg odrzuca się kule - powiedział Robert Śmigielski.

Były partner aktorki, który jeszcze niedawno toczył z nią wyjątkowo zaciętą batalię w mediach, zdecydował się także dać Jarosławowi Kaczyńskiemu kilka porad. Jedną z nich jest to, że prezes powinien zrezygnować z picia alkoholu.

Nie wolno w tym czasie spożywać alkoholu, gdyż może to opóźnić gojenie się - cytuje słowa Śmigielskiego tabloid.

bEDlnRfx

Trzymacie kciuki za szybki powrót prezesa do zdrowia?

bEDlnRfy
bEDlnRfS
KOMENTARZE
(84)
Gość
2 lata temu
Na pewno skorzysta! 🤣🤣🤣 On ma rady w du....!!!! Tak jak w du.... ma nasz cały naród polski! Ale ludzie tego nie rozumieją! Myślą że Kaczor jest „wybawicielem” narodu! A on na Nas „Plu..” i się ze wszystkich śmieje! Mam tylko nadzieje że kiedyś za wszystko zapłaci!!!! Ludzie obudźcie się! Naród kupiony za 500+! Nie jestem za PO!!!
Gość
2 lata temu
Niszczyciel Polski, idź na emeryturę i zajmij się wreszcie sobą, a nie wykorzystuj państwowych pieniędzy na nianczenie
Gość
2 lata temu
Ratujcie Francję..upada
bEDlnRfT
fakty
2 lata temu
Co za bzdury tu napisane!? - "Wkrótce jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości potwierdził w rozmowie z mediami, że Kaczyński przejdzie operację kolana". Kaczyński sam mówił publicznie o tej operacji! I to wiele razy.
Klemens Pupa
2 lata temu
no to się Jądrosław nie napije z kotem
Najnowsze komentarze (84)
sista ewa
2 lata temu
zapije sie, jak sie dowie , ze pic nie mozna i moze bedzie po klopocie
Gosc
2 lata temu
Mam endoprotezę biodra i po roku wszczepiona.endo kolana i nie jest to wielki problem Kolano dłużej i bardziej boleśnie,ale bez przesady. Niestety,nie nacierpi się ten pacjent....
Antoni
2 lata temu
Jeden z najlepszych i najinteligentniejszych politykł na świecie niech nam żyje 100 lat.
polak
2 lata temu
Słuchajcie POmylency uważnie jak by nie Kaczyński to w Polsce by była bieda aż piszczy bezrobocie sięgałoby 30% wieczorem byłby strach wyjść na ulicę sprowadzili by do kraju setki tysięcy muzułmanów w tym dziesiątki terrorystów lasy nie były by Polskie a sprzedane innemu państwu itd. itd.
Jacek
2 lata temu
Do diabla z pisem
Fafik
2 lata temu
Nie lubię go ale fajnie dogadał „prezesowi” może wyjawił coś o czym wie mniejsze grono????
gość
2 lata temu
Szybkiego powrotu do zdrowia panie prezesie.
Gość
2 lata temu
Sam sobie strzela po kolanach i jeszcze na litość bierze
bEDlnRfL
Dżony
2 lata temu
To straszne...a akcyza w górę..prezesie niech klakiery na zapas kupują
Gxhg
2 lata temu
Dlaczego gazety promuja tego lekarza przemociwca? W Polsce przemic wobrc kobiet tak malo znaczy? Facet powinien zniknac z mediow. To kompromitacja dla tej gazety pytac o zdanie damskiego boksera
gosc
2 lata temu
kaczynski to chodzacy syfilis I tak wszyscy czekaja jak zdechnie
gość
2 lata temu
To wiedzą wszyscy,że alkoholu pić nie wolno. Się wysilił pudelkowy ekspert.
Nie
2 lata temu
Zdrajca, zaklamaniec, deweloper, klamca!
Gosc
2 lata temu
Zycze mu wozka inwalickiego niech wie co to znaczy moze wtedy on i jego wyznawcy beda szanowac nieoelnosorawnych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlnRgE
bEDlnRgF
bEDlnRgG
bEDlnRgH
bEDlnRgI
bEDlnRgn